رفتن به مطلب

درخواست کامل کردن قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همه دوستان عزیز و مدیران محترم سایت ، دوستان من حدود یک ماهی هستش که با وردپرس آشنا شدم و خیلی خیلی ازش خوشم اومده و به نظرم بهترین سیستم مدیریت محتواست ، ولی مشکلش اینجاست که قالب هاش همش ترجمه شده ی قالب های خارجی هستش و خیلی کم پیدا شده که ایرانی های عزیز خودشون قالب طراحی کرده باشن برای موضوعاتی که سایت های ایرانی دارند ، من یک سایت فیلم دارم که هرچی دنبال قالب براش میگردم پیدا نمیکنم ، ولی یک قالب پیدا کرده خیلی به دلم نشسته به یه دوست عزیزی گفتم که برام درستش کنه چون یک سری مشکلاتی داره ، ایشون گفتن در این انجمن عضو بشم و درخواستم را اینجا مطرح کنم.

دوستان قالب مورد علاقه من قالب سایت آریا دانلود هستش که ریپ شدست و اصلا به درد نمیخوره ، اینجا میذارم که برام درستش کنید ، این قالب از ابزارک و فهرست هم پشتیانی نمیکنه ، دوستان درستش کنید ممنون میشم :) امیدم به شما دوستان گله ، منتظرم ، ممنون بابت همه چیز .

ariadownload.zip

لینک به ارسال

این قالب خیلی مشکلات داره

قالب رو دانلود کردم

قسمت به قسمت سعی می کنم درستش کنم و یا اینکه بهتون بگم چکار کنید

لینک به ارسال

ممنونم دوست من ، راستش من خیلی توی این کار حرفه ندارم ، همونجوری که گفتم تازه با وردپرس آشنا شدم. ممنون میشم درستش کنید ، زمانش مهم نیست .

آره موافقم خیلی مشکل داره فکر کنم کسی که گذاشته فقط یه جورایی کپی کرده و اصلا روش کار نکرده.

بازم از زحماتی که میکشی ممنونم :)

لینک به ارسال
دوستان قالب مورد علاقه من قالب سایت آریا دانلود هستش که ریپ شدست

از قالب ریپ استفاده نکنید !

این قالب خیلی مشکلات داره

قالب رو دانلود کردم

قسمت به قسمت سعی می کنم درستش کنم

<_< قالب ریپه ها!

لینک به ارسال

بیشتر برای اینکه جنبه آموزشی داشته باشه یه کوچولو قالب رو ویرایش کردم (سه تغییر کوجیک )

البته بازم میگم

جهت اینکه آموزشی باشه تغییرات خیلی کوچیکی دادم که خودتون ببنید متوجه میشید چقدر تغییرات فاحش هستن :D

درانجمن جستجو کنید می تونید براحتی قالب رو تکمیل کنید !!

download.zip

لینک به ارسال

حرفه ای عمل کردی آقا مرتضی .

دمت گرم .

این همون جریان نه سیخ بسوزه نه کبابه دیگه :)^_^

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...