jay-rch

انتقال مطالب از سایتی به سایت دیگر

4 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

دوستان من از سایتم فول بک آپ گرفتم

حالا میخوام مطالب یکی از دسته ها را به سایت دیگر بریزم چه باید بکنم

ممنون میشم راه را بگویید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به انجمن وردپرس پارسی خوش آمدید.

از چه طریقی شما بک اپ گرفتید؟برون ریزی یا دیتابیس؟

اگر از طریق برون ریزی استفاده کرده اید که آن را در همان قسمت سایت جدید خود(درون ریزی) وارد کنید و سپس پوشه uploads واقع در wp-content (سایت قدیمی) را در فایل منیجر سایت جدید خود آپلود کنید.

اگر هم از طریق دیتابیس بک آپ گرفتید که در هاست جدید خود پایگاه داده جدید ایجاد کنید و آن را در داخل آن وارد کنید و در فایل wp-config.php مشخصات دیتابیس جدید را وارد کنید.

اگر هم جواب من هم درست متوجه نشدید ، در انجمن سرچ کنید

http://forum.wp-parsi.com/topic/12103-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%A8%D9%87-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1/

http://forum.wp-parsi.com/topic/6878-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA/

و ...

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون

دوست من شما متوجه نشدید

من میخوام فقط مطالب سایتی که فول بک آپ گرفتم را به سایت جدید منتقل کنم

فول بک آپ از طریق دیتابیس بوده و من میخوام در این هاست جدیدم که یک سایتی فعال است در داخل همین دیتابیس جدید فقط مطالب اون سایت قبلیم و وارد کنم

چه باید بکنم؟

سوال بعد فقط مطالب یه دسته خاص را میخواهم وارد کنم در سایت جدیدم فقط

سپاس

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

برای اینکه شما بتونید فقط مطالب یک دسته خاص رو وارد کنید

می‌تونید این کار رو بکنید

بک آپ دیتا بیستون رو بارگذاری کنید

در فایل کانفیگ وردپرس مشخصات دیتابیسی رو بک‌اپ گرفته بودید رو بنویسید (یعنی وردپرس رو با همون دیتابیس قبلی دوباره فعال کنید)

حالا در قسمت ادمین وردپرس در بخش ابزارها > برون‌ریزی > دکمه رادیویی نوشته > دسته مورد نظر > بک آپ

حالا دوباره فایل کانفیگ وردپرس‌تون رو به حالت جدید برگردونید (اسم دیتابیس جدید رو وارد کنید)

در قسمت درون ریزی همون فایل رو انتخاب کنید

امیدوارم مفید بوده باشه

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط miladahora
      سلام دوستان
      اساتید عزیز لطفا یه نگاه به سایت من بندازید ببینید میتونید بفهمید مشکل دیر لود شدن سایتم چیه؟؟
      من روی یه هاست چند تا سایت راه اندازی کردم همیشه هم cpu هاست بالای 90 درصده
      مشکل از اینجاست؟؟
      آخه اون یکی سایتها خیلی زودتر از این لود میشن.
      این سایتم سایت اصلیه یعنی ادون دامین نیست.
      اینم آدرس سایتم:
      www.filesazebartar.ir
      لطفا اگه کسی میتونه کمک کنه.ممنونم
    • توسط GH2W43899GT
      سلام
      در قسمت عنوان سایت یک کاراکتر اضافه شده است چگونه می توان آن را حذف نمایم.

عنوان سایت -Naserresan

کاراکتر اضافه شده    -
      http://s8.picofile.com/file/8323589018/Untitled3.jpg

عنوان اصلی برای ثبت Naserresan می باشد.

در قسمت تنظیمات عنوان سایت Naserresan می باشد. http://s9.picofile.com/file/8323588776/Untitled1.jpg

در قسمت شخصی سازی سایت شما نیز عنوان سایت Naserresan می باشد.

• توسط b89shahsavari
      با سلام خدمت دوستان عزیز
      وبسایت من بخون دات کام سرعت لودش پایینه و حس می کنم یه کمی مشکل ایجاد کرده.اما نمیدونم پایین بودن سرعت لود سایتم به کدوم موارد بستگی داره اگه دوستن لطف کنن یه نگاهی بندازن و راهنمایی کنن ممنون میشم.
    • توسط iman313
      سلام دوستان عزیز میخواستم یه راهنمایی بهم بدید درمورد استفاده از پوسته اختصاصی یا تجاری و تجربیاتی که دارین رو با من و دیگر کاربران به اشتراک بزارین . 
      میخوایم یه ui/ux خیلی خوب  برای سایتم داشته باشیم پیشنهاد شما چیه ؟      (برای سایت یک وبسایت آموزشی بیشتر نیاز دارم )
      - استفاده از پوسته های تجاری مثل enfold ...  
      - استفاده از پوسته تجاری اما تغیراتی که خودمون میخوایم رو درونش اعمال کنیم با کدنویسی شخصی و ... 
      - از صفر یه پوسته اختصاصی خومون کدش  رو بزنیم یا بدیم یه شرکت طراحی سایت تا کدشو بزنه 
      مرسی از وقتی که میزارید 
    • توسط miohmah
      سلام دوستان؛ وقتتون بخیر
      بنابر گزارش خطایی که سامانه w3c میده، عنوان type نباید در آدرس دهی فایل های جی کوئری استفاده بشه (تصویر ضمیمه رو ببینید)
      حالا ما هم این کار رو داخل سایتمون کردیم ولی دیگه انیمیشن های حرکت نمی کنند؛ یعنی مثلا اسلایدر به جای اینکه از چپ به راست حرکت کنه، یه دفعه عوض میشه!
      یا دکمه هایی که باید کلیک کنی و محتواشون بیاد پایین تا نمایش داده بشه، یه دفعه نشون داده میشن.
      حدود ۳۰ تا از این ارورها در سایت بود که من همه رو اصلاح کردم. برای برگردوندن اون انیمیشن ها باید چه کار کنم؟