رفتن به مطلب

انتقال مطالب از سایتی به سایت دیگر

پست های پیشنهاد شده

به انجمن وردپرس پارسی خوش آمدید.

از چه طریقی شما بک اپ گرفتید؟برون ریزی یا دیتابیس؟

اگر از طریق برون ریزی استفاده کرده اید که آن را در همان قسمت سایت جدید خود(درون ریزی) وارد کنید و سپس پوشه uploads واقع در wp-content (سایت قدیمی) را در فایل منیجر سایت جدید خود آپلود کنید.

اگر هم از طریق دیتابیس بک آپ گرفتید که در هاست جدید خود پایگاه داده جدید ایجاد کنید و آن را در داخل آن وارد کنید و در فایل wp-config.php مشخصات دیتابیس جدید را وارد کنید.

اگر هم جواب من هم درست متوجه نشدید ، در انجمن سرچ کنید

http://forum.wp-parsi.com/topic/12103-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%A8%D9%87-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1/

http://forum.wp-parsi.com/topic/6878-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA/

و ...

لینک به ارسال

ممنون

دوست من شما متوجه نشدید

من میخوام فقط مطالب سایتی که فول بک آپ گرفتم را به سایت جدید منتقل کنم

فول بک آپ از طریق دیتابیس بوده و من میخوام در این هاست جدیدم که یک سایتی فعال است در داخل همین دیتابیس جدید فقط مطالب اون سایت قبلیم و وارد کنم

چه باید بکنم؟

سوال بعد فقط مطالب یه دسته خاص را میخواهم وارد کنم در سایت جدیدم فقط

سپاس

لینک به ارسال

سلام

برای اینکه شما بتونید فقط مطالب یک دسته خاص رو وارد کنید

می‌تونید این کار رو بکنید

بک آپ دیتا بیستون رو بارگذاری کنید

در فایل کانفیگ وردپرس مشخصات دیتابیسی رو بک‌اپ گرفته بودید رو بنویسید (یعنی وردپرس رو با همون دیتابیس قبلی دوباره فعال کنید)

حالا در قسمت ادمین وردپرس در بخش ابزارها > برون‌ریزی > دکمه رادیویی نوشته > دسته مورد نظر > بک آپ

حالا دوباره فایل کانفیگ وردپرس‌تون رو به حالت جدید برگردونید (اسم دیتابیس جدید رو وارد کنید)

در قسمت درون ریزی همون فایل رو انتخاب کنید

امیدوارم مفید بوده باشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...