رفتن به مطلب

برگرداندن فایل ها

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان میخواستم بدونم اگر از هاستم درخواست کنم میتونه قالبم رو به اون جوری که دیشب بوده برگردونه؟؟

آخه من یه خورده با کدها دستکاری کردم و قالبم کاملا توی اکسپلورر به هم ریخت http://shouremahour.ir/%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%86%DB%8C%D8%A7/

الان هم نمیدونم دقیقا مشکلم از کجاست

لینک به ارسال

بعید می دونم همه مدیران سرورها روزانه بک آپ بگیرن !!!

مورد آیا در استایل قالب هست ؟

بعد اینکه شما در کدهای قالب دستکاری کردین و یا در استایل قالب ؟

لینک به ارسال

ولله کل قالب بوده

آخه اومدم با استفاده از یک سایتی تمام کدها رو (کامت، ایندکس، سینگل و ....) رو minify کردم بعد یه دفعه دیدم اینجور شد بعد اومدم کدهای قبلی رو که minify نکرده بودم جایگزین کردم یه دفعه دیدم اینطوری شد

یه سوال که شاید ربطی به بحث نداشته باشه : تمام کدهای صفحه رو میشه minify کرد؟؟

لینک به ارسال

نیاز نبود با استفاده از سایتی قالبتون minify کنی وردپرس خودش پلاگینش رو داره

در هر صورت با استفاده از minify می تونین اضافات (شامل کامنت‌ها، فضاها و اینترهای اضافی) از توی کدها رو برای کاهش حجم فایلمون حذف کنین، البته میشه با استفاده از (Obfuscation) ، علاوه بر حذف اضافات ، شناسه‌های استفاده شده در کد رو هم با شناسه‌های کوتاهتر جایگزین کنین !

اینکه میگین فایلهای قالب قبل از minify رو دارین و جایزگین کردین ولی بازم درست نشده یکبار کش مرور گر رو خالی کنید و بعد تست بگیرید

چون من قبلش نمی دونستم قالب شما در IE چطور بوده حالا جطور شده

لینک به ارسال

متشکر آقا مرتضی مشکل حل شد اومدم کلا قالب رو حذف کردم و بعد قالب قبلی رو جایگزین کردم ولی مجبور شدم از اول تغییرات رو اعمال کنم

حالا میشه راهنمایی کنید با چه افزونه ای کدها رو minify کنم؟؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...