رفتن به مطلب

سوال در مورد ایندکس بعضی مطالبم

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشبد با معذرت بابت زحمت هایی که به اساتید میدم بابت سوالات زیادم.

هر چقدر در تایپیک های قبل جستجو میکنم چواب سوالم رو نگرفتم.من وقتی توی چند تا سایت سرج کردم دیدم نوشتن برای اینکه بفهمم کدوم مطالبم در گوگل ایندکس شدن این عبارت رو اگه سرج کنم تعداد لینک ها ی ایندکس شده رو میتونم ببین

site:neopost.ir

این لینک مثلا برای سایت من بود.

وقتی اون لینک رو سرج میکنم 55 تا لینک تو گوگل نوشته که ایندکس شدن.در حالی که در وب مستر گوگل نوشته ایندکس شده ها صفر هستن.دلیلش چیه؟

لینک به ارسال

یه سوال دیگم داشتم اینکه با وجود اینکه عنوان و صفحه اصلی سایتم توی گوگل ثبت شده بود اما الان حذف شده مطالب هم کپی نمیکنم اما خیلی از صفحاتی که گوگل ایندکس کرده بود پاک کردم.یعنی دیگه گوگل سایتم رو وارد لیست جستجو نمیکنه؟چه کنم؟ :(

لینک به ارسال

خب دوست عزیز شما تا به این لحظه 60 تا مطلبتون توی گوگل ایندکس شده ...

برای اینکه بدونید پستتون توی گوگل ایندکس شده یا نه باید آدرس پست رو توی گوگل کپی و جستجو کنید بعنوان تست :

http://www.neopost.ir/%d8%ac%d9%88%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%b1%d9%88%d8%b3%d8%aa%d8%a7%db%8c%db%8c-%da%a9%d9%87-%d8%a8%d8%a7-%d8%af%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%86-%d8%b4%da%a9%d9%85-%d8%b3%da%af-%d8%b1%d8%a7-%d9%be%d8%a7%d8%b1-2/

البته نباید هم انتظار داشته باشید که مطالبتون ایندکس بشه ؛ چون توی صفحه اصلی مطالب قرار نمیگیره و طبیعتا طول میکشه تا ایندکس بشه

لینک به ارسال

ممنون از جوابت عزیز.

فقط یه چیزی رو نفهمیدم منظورت اینه که مطالب ایندکس شده اما چون در صفحه اصلیم مطالب منتشر نمیشه طول میکشه تا گوگل وب مستر اون ها رو ثبت کنه؟

سوال دومم رو هم لطفا پاسخ بدین که چرا با وجود اینکه عنوان سایتم و صفحه اصلی قبلا ثبت شده بود یعنی وقتی ادرس سایتم رو توی گوگل سرج میکردم عنوان سایت میومد اما الان وقتی ادرس صفحه اصلی رو سرج میکنم هیچی نمیاد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...