رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام من می خوام اولین مطلب سایتم را در یک سفحه به اسم soal.php نمایش بدم و تا بتونم تغییراتی تو استایل این مطلب ایجاد کنم

و این که این مطلب تو صفحه اصلی نمایش داده نشه یعنی یه if بزارم که پوست با ای دی 1 را نمایش نده ولی بقیه پست هارا نمایش بده

چیکار باید بکنم ؟

لینک به ارسال

در مورد اینکه صفحه اول نمایش داده نشه باید شما توی صفحه اول با کوئری اونها رو exclude کنید

در مورد اینکه در برگه نمایش بدید با پسوند .php نمیشه و باید برگه دلخواه بسازید

لینک به ارسال

اگه میشه یه مثال بزنید در باره این که تو صفحه اول نمایش داده نشه با مثلا پست ایدی 1

برای دومی فکر کنم بشه با شرتکد درستش کرد میشه ؟

فقط این که چطوری میتونم این کارا بکنم مشکل اینجاست

لینک به ارسال

http://codex.wordpress.org/Function_Reference/query_posts#Exclude_Categories_From_Your_Home_Page

+

برای چی شورتکد کنید؟

لینک به ارسال

تو افزونه ها دیدم که مثلا یه شورتکد را میزاره که تو یه برگه ای بزاریم مثلا [profile] بعد خودش کد هایی را که باید نمایش داده بشه را جایگذین می کنه

میشه کد های نمایش پست اول را تو یه صفحه ای بزاریم و شرتکدش براش بزاریم تا بتونیم صداش بزنیم

لینک به ارسال

راحت ترین راه برای اینکار (و البته صحیح ترین راه) اینه که محتوای پست اولتون رو در یک برگه منتشر کنید و ازش در هرجا که می خواهید لینک ورودی بگذارید برای تغییر قالب برگه باید از page.php قالب خود کپی برداری کنید و به نامی مثل soal.php ذخیره کنید و تغییرات مد نظرتون رو روش اعمال کنید همچنین در ابتدای صفحه اضافه کنید

<?php
/**
Template Name: Soal

*/
?>

و از طریق پیشخوان برگه ها برگه تازه

برگه ای با قالب soal ایجاد کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...