رفتن به مطلب

مشکل در قالب فارسی سازی شده

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت اساتید

سوالی داشتم بنده قالب روی لوکال هاردم تست کردم صحیح و سالم بود اما موقعی که روی سرور نصب کردم مشکلی در توابع php رخ می ده که به شرح زیر است

Warning: is_readable() [function.is-readable]: open_basedir restriction in effect. File(/home/graph/public_html/test/wp-content/themes/Webly/lang/fa_IR.mo/fa_IR.mo) is not within the allowed path(s): (/home/graph/public_html:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/tmp) in /home/graph/public_html/test/wp-includes/l10n.php on line 339

عکسی از این مشکل

f8199_Untitled.jpg

که این مشکل به وجود اومده که قالب رو به درستی میاره فقط ارور بالای سایت میاد بنده در کنار فایل زبان اصلی یک save as از زبان انگلیسی گرفتم و نامش رو fa_IR قرار دادم البته با برنامه poedit و فارسی کردم و سیو سپس کد زیر را در header.php قرار دادم

<?php load_theme_textdomain('Webly',get_template_directory().'/lang/fa_IR.mo'); ?>

این مشکل در 2 قالب دیگه هم هست اما در لوکال خانگی به درستی نمایش می دهد این مشکل چی می تونه باشه آیا مشکل در فارسی سازی است یا در هاست درست نشون نمی ده ممنون می شم کمک کنید

لینک به ارسال

سلام

کد فراخوانی‌تون رو به این شکل تغییر بدید ببینید درست میشه

<?php load_theme_textdomain('Webly','wp-content/themes/Webly/lang'); ?>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...