• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
electromana

درخواست افزونه ی ساخت جدول با قابلیت جستجو

10 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام به همه ی دوستان و اساتید .

من یک افزونه می خوام که بتونم یک جدول ایجاد کنم که قابلیت جستجو داشته باشه ، یه چیزی تو مایه های سایت زیر :

http://www.payaelectronicscomplex.com

ممنون

ویرایش شده در توسط electromana

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دیتای درون جدولتون از چه جنسیه؟ یعنی چه چیزهایی درون جدولتون قرار می گیرند؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک سری اطلاعات مثل مشخصات قطعه ، تعداد و نام قطعه با قابلیت جستجو برای مشخصات قطعه . :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله - منظور من این بود که این اطلاعات از کجا وارد جدول میشن - یعنی مثلاً از پست ها یا زمینه های دلخواه به صورت خودکار ؟ یا کاملاً دست نویس؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پس در اینصورت افزونه وردپرسی به کار نمیاد.

دمو با قابلیت جستجو و مرتب سازی صعودی و نزولی بر حسب هر ستون:

http://testline.host56.com/tour-table/tour-table.htm

ویرایش شده در توسط isk

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرسی آقا

من همینو میخوام ،گفتین به شکل افزونه نیست ، میشه یکم توضیحش بدید ؟

با تشکر فراوان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از کدهای همون آدرسی که داده شد استفاده کنید

اسکریپت جی کوئری ش هم sortable هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام خدمت شما دوست بزرگوار

جناب مرتضی من در دیتا بیس ورد پرس خودم یک جدول ایجاد کردم و الان می خوام با ایجاد یک فرم , حدود 10 فیلد رو از کاربر دریافت و در این جدول ذخیره کنم.خیلی گشتم ولی به جائی نرسیدم. ممنونم میشم راهنمائی کنید

باتشکر

ویرایش شده در توسط Parsa
حذف ایمیل. قوانین را بخوانید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام خدمت شما دوست بزرگوار

جناب مرتضی من در دیتا بیس ورد پرس خودم یک جدول ایجاد کردم و الان می خوام با ایجاد یک فرم , حدود 10 فیلد رو از کاربر دریافت و در این جدول ذخیره کنم.خیلی گشتم ولی به جائی نرسیدم. ممنونم میشم راهنمائی کنید

باتشکر

شما باید با دستورات sql کویری بگیرید توسط کلاس wpdb

http://codex.wordpress.org/Class_Reference/wpdb

http://www.w3schools.com/php/php_mysql_select.asp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط enyac
      با سلام

من یه فروشگاه موبایل دارم  میخوام یه جستجو تو صفح اول بزارم که کاربرم بتونه  مشخصات یک گوشی رو خودش انتخاب کنه و نزدیکترین مشخصات به خواسته کاربر نمایش داده بشه

مثلا بتونه برند  تعداد هسته  حافظه اصلی و حاهظه داخلی  گیفیت دوربین محدوده قیمت این جور چیزا باشه

هست همچین افزونه ای
    • توسط bzdesign
      با سلام خدمت همه عزیزان
      ببخشید من یه سوال از دوستان داشتم.
      چطور میشه فرم جستجو فابریک وردپرس رو مثل همه سایتهای دیگر ajax کرد؟ البته میخوام فقط بین محصولات جستجو کنه. افزونه های زیادی برای سرچ وجود دارند ولی همشون خودشون یه فرم جستجو مخصوص خودشون رو دارند و تغییر در فرم جستجو سایت ایجاد نمیکنند. و مشکل همشون اینه که فیلد جستجوشون فوق العاده ساده و زشت و مهمتر از همه انگیلیسی هست و به محض راست چین کردن بهم میریزن. خود فیلد جستجو ajax ووکامرس هم بدرد نمیخوره. چون فقط ازش میشه تو صفحات استفاده کرد، نه تو هدر سایت.
      این قالب من هست

برای درک بهتر مسله تصویر gif زیر رو با دقت ببینید. یه فیلد جستجو داره که با تایپ داخلش لیست محصولات رو با عکس نشون میده.

این هم نمونه یک سایت ایرانی که همون چیزی رو که من میخوام داره. یعنی به محض تایپ کردن تو فیلد جستجو بالای سایتش نتیجه هارو سورت میکنه

• توسط mosi1672
      سلام 
      من یه سایتی دارم که برای همایش علمی مقالات رو با فرمی که با افزونه گرویتی فرم ساخته شده دریافت میکنم.
      خواستم بدونم آیا راهی وجود داره که امار مقالات دریافتی رو به صورت داینامیک و پویا بتونم با روی سایت اصلی نشون بدم؟ البته با ظاهر زیبا
      مثل این سایت تایپ ایران که امار پروژه ها و کاربرانش رو به صورت نمودار دایره ای نشون میده..
      این ادرس سایت :
      ادرس فرم:http://ihsc.bsbmu.ir/maghaleh/
      ادرس سایت:http://ihsc.bsbmu.ir/

میدونم خیلی ساده گفتم ولی اگر امکان داره راهنمایی بفرمایید
    • توسط rezarnmsh
      با سلام احتیاج به طراحی یک سایت مشابه persiandivx.net با وردپرس دارم افرادی که فرصت  طراحی دارند با ایمیل *** مبلغ و زمان ان را اطلاع دهند با تشکر
    • توسط M@hdi71
      سلام
      می خوام یه برگه درست کنم و یکسری مطالب داخلش بذارم و نیاز هست که کاربر بتونه بین کلمات جستجو کنه به همین دلیل نیاز دارم به یک کادر جستجو مثل Ctrl+F فایرفاکس که کاربر بتونه توی متن جستجو کنه.
      کد زیر رو پیدا کردم ولی مشکل اینه که بعد از نوشتن کلمه مورد نظر باید کلید Alt رو یکبار فشار بدی و بعد روی دکمه جستجو کلیک کنید. می خواستم بدونم افزونه یا کدی (مثل Ctrl+F فایرفاکس) برای اینکار هست که درست کار کنه یا میشه همین کد رو درست کرد که دیگه نیاز به زدن کلید Alt نباشه؟
      با تشکر
      <html> <body> <script> <!-- Hide from old browsers /****************************************** * Find In Page Script -- Submitted/revised by Alan Koontz (alankoontz@REMOVETHISyahoo.com) * Visit Dynamic Drive (http://www.dynamicdrive.com/) for full source code * This notice must stay intact for use ******************************************/ // revised by Alan Koontz -- May 2003 var TRange = null; var dupeRange = null; var TestRange = null; var win = null; // SELECTED BROWSER SNIFFER COMPONENTS DOCUMENTED AT // http://www.mozilla.org/docs/web-developer/sniffer/browser_type.html var nom = navigator.appName.toLowerCase(); var agt = navigator.userAgent.toLowerCase(); var is_major = parseInt(navigator.appVersion); var is_minor = parseFloat(navigator.appVersion); var is_ie = (agt.indexOf("msie") != -1); var is_ie4up = (is_ie && (is_major >= 4)); var is_not_moz = (agt.indexOf('netscape')!=-1) var is_nav = (nom.indexOf('netscape')!=-1); var is_nav4 = (is_nav && (is_major == 4)); var is_mac = (agt.indexOf("mac")!=-1); var is_gecko = (agt.indexOf('gecko') != -1); var is_opera = (agt.indexOf("opera") != -1); // GECKO REVISION var is_rev=0 if (is_gecko) { temp = agt.split("rv:") is_rev = parseFloat(temp[1]) } // USE THE FOLLOWING VARIABLE TO CONFIGURE FRAMES TO SEARCH // (SELF OR CHILD FRAME) // If you want to search another frame, change from "self" to // the name of the target frame: // e.g., var frametosearch = 'main' //var frametosearch = 'main'; var frametosearch = self; function search(whichform, whichframe) { // TEST FOR IE5 FOR MAC (NO DOCUMENTATION) if (is_ie4up && is_mac) return; // TEST FOR NAV 6 (NO DOCUMENTATION) if (is_gecko && (is_rev <1)) return; // TEST FOR Opera (NO DOCUMENTATION) if (is_opera) return; // INITIALIZATIONS FOR FIND-IN-PAGE SEARCHES if(whichform.findthis.value!=null && whichform.findthis.value!='') { str = whichform.findthis.value; win = whichframe; var frameval=false; if(win!=self) { frameval=true; // this will enable Nav7 to search child frame win = parent.frames[whichframe]; } } else return; // i.e., no search string was entered var strFound; // NAVIGATOR 4 SPECIFIC CODE if(is_nav4 && (is_minor < 5)) { strFound=win.find(str); // case insensitive, forward search by default // There are 3 arguments available: // searchString: type string and it's the item to be searched // caseSensitive: boolean -- is search case sensitive? // backwards: boolean --should we also search backwards? // strFound=win.find(str, false, false) is the explicit // version of the above // The Mac version of Nav4 has wrapAround, but // cannot be specified in JS } // NAVIGATOR 7 and Mozilla rev 1+ SPECIFIC CODE (WILL NOT WORK WITH NAVIGATOR 6) if (is_gecko && (is_rev >= 1)) { if(frameval!=false) win.focus(); // force search in specified child frame strFound=win.find(str, false, false, true, false, frameval, false); // The following statement enables reversion of focus // back to the search box after each search event // allowing the user to press the ENTER key instead // of clicking the search button to continue search. // Note: tends to be buggy in Mozilla as of 1.3.1 // (see www.mozilla.org) so is excluded from users // of that browser. if (is_not_moz) whichform.findthis.focus(); // There are 7 arguments available: // searchString: type string and it's the item to be searched // caseSensitive: boolean -- is search case sensitive? // backwards: boolean --should we also search backwards? // wrapAround: boolean -- should we wrap the search? // wholeWord: boolean: should we search only for whole words // searchInFrames: boolean -- should we search in frames? // showDialog: boolean -- should we show the Find Dialog? } if (is_ie4up) { // EXPLORER-SPECIFIC CODE revised 5/21/03 if (TRange!=null) { TestRange=win.document.body.createTextRange(); if (dupeRange.inRange(TestRange)) { TRange.collapse(false); strFound=TRange.findText(str); if (strFound) { //the following line added by Mike and Susan Keenan, 7 June 2003 win.document.body.scrollTop = win.document.body.scrollTop + TRange.offsetTop; TRange.select(); } } else { TRange=win.document.body.createTextRange(); TRange.collapse(false); strFound=TRange.findText(str); if (strFound) { //the following line added by Mike and Susan Keenan, 7 June 2003 win.document.body.scrollTop = TRange.offsetTop; TRange.select(); } } } if (TRange==null || strFound==0) { TRange=win.document.body.createTextRange(); dupeRange = TRange.duplicate(); strFound=TRange.findText(str); if (strFound) { //the following line added by Mike and Susan Keenan, 7 June 2003 win.document.body.scrollTop = TRange.offsetTop; TRange.select(); } } } if (!strFound) alert ("String '"+str+"' not found!") // string not found } // --> </script> <!-- EXAMPLE FORM OF FIND-IN-PAGE SEARCH USING SUBMIT (ALLOWING 'ENTER/RETURN' KEY PRESS EVENT) --> <form name="form1" onSubmit="search(document.form1, frametosearch); return false"><input type="text" name="findthis" size="15" title="Press 'ALT s' after clicking submit to repeatedly search page"> <input type="submit" value="Find in Page" ACCESSKEY="s"></form> </body> </html>