رفتن به مطلب

چرا جواب نمیدید؟؟

پست های پیشنهاد شده

من مخیوام یوزری که میاسزم و میفروشم طرف بار اول که لاگین شه دیگه نتونه از کامپیوتری به جز اون لاگین شه چون یه اکانت رو چند نفر دارن استفاده میکنند

لینک به ارسال

بخش خرید قرار نیست یک روزه کسی بیاد!

شما همیشه توی انجمن انتظار داری مشکلتون یکروزه و بلافاصله حل بشه که واقعا بی حا هست. فکر می کنید همه وقت میزارن فقط برای حل مشکل شما؟ پس بقیه در انجمن چی هستن؟

اینهمه کاربر هست و همه هم مشکل دارن ولی توقع همه در سطح معقول هست.

• امتیاز 8
لینک به ارسال

نه دوست عزیز بیرون این بخشم زدم مدت هاست بی جوابه در ضمن شما دارید به اسم ساپورت وردپرس فارسی نون میخورید اصلا خود من رو دوستان از انجمن اصلی وردپرس اوردن اینجا گفتن اونجا متروکه است اینجا تا یه روز جواب میدن اما اکثر مشکلات اساسی رو جواب نمیدید و با اسپم و اینا جلوی ضعف ها رو میبندید اگ بلد نیستید یا نمیخواهید رایگان کاری کنید حد اقل بگید مردم فکری کنن کسی نمیتونه یه ماه بشنیه شاید شما حال کردید و ج دادید حتما الانم ناراحت میشید و میگید اکانتتون رو میبندم من خودم هم هر جا تونستم به بقیه کمک کردم و تجربه ام رو در اختیار بقیه گذاشتم من به فکر پیشرفت همه هستم نه فقط خودم خواهش میکنم این مشکل من وحل کنید

لینک به ارسال
ضمن شما دارید به اسم ساپورت وردپرس فارسی نون میخورید

در مورد چیزی که نمیدونید صحبت نکنید.

علاقه و دوستی بین دوستان و همکاران و دوستان این انجمن هست که ما رو راغب به فعالیت میکنه.

اینجا برای بنده و گروه بنده بجز هزینه ای که از لحاظ زمان و مالی (که از جیب شخصی تامین میشه) چیز خاصی نداشه.

شما یک نمونه نونی که بنده از این به اصطلاح ساپورت خوردم رو همینجا بصورت علنی اعلام کنید وگرنه مجبور به بن شما در انجمن میشم.

کثر مشکلات اساسی رو جواب نمیدید و با اسپم و اینا جلوی ضعف ها رو میبندید اگ بلد نیستید یا نمیخواهید رایگان کاری کنید

شما توقع بالا دارید دلیلی بر ضعف دوستان و گروه ما نیست. چیزهایی رو میخواید که از حد عمومی بالاتر میره و هیچ تعهدی از سمت دوستان اینجا نیست. اگر هم چیزی بلد نبودیم(به قول شما!) پنهان نمیکنیم ولی خدا رو شکر تا الان به کمک دوستان همچین چیزی وجود نداشته.

اگ بلد نیستید یا نمیخواهید رایگان کاری کنید حد اقل بگید مردم فکری کنن کسی نمیتونه یه ماه بشنیه شاید شما حال کردید و ج دادید حتما الانم ناراحت میشید و میگید اکانتتون رو میبندم

اگر قرار بر ناراحتی بود سری قبل شما رو بن میکردم، اما الان تهمت زدید و اگر ثابت نکنید بنتون میکنم.

عنوان تاپیک رو هم تغییر دادم تا دوستان دیگه هم بیان نظر بدن. فکر میکنم یکبار برای همیشه این نوع موضوعات حل بشه بهتره.

• امتیاز 8
لینک به ارسال

نه دوست عزیز بیرون این بخشم زدم مدت هاست بی جوابه در ضمن شما دارید به اسم ساپورت وردپرس فارسی نون میخورید اصلا خود من رو دوستان از انجمن اصلی وردپرس اوردن اینجا گفتن اونجا متروکه است اینجا تا یه روز جواب میدن اما اکثر مشکلات اساسی رو جواب نمیدید و با اسپم و اینا جلوی ضعف ها رو میبندید اگ بلد نیستید یا نمیخواهید رایگان کاری کنید حد اقل بگید مردم فکری کنن کسی نمیتونه یه ماه بشنیه شاید شما حال کردید و ج دادید حتما الانم ناراحت میشید و میگید اکانتتون رو میبندم من خودم هم هر جا تونستم به بقیه کمک کردم و تجربه ام رو در اختیار بقیه گذاشتم من به فکر پیشرفت همه هستم نه فقط خودم خواهش میکنم این مشکل من وحل کنید

دوست عزیز لزوم سئوال پرسیدن در فروم ها به این صورت است که معمولا کاربر بعد از تحقیقات فراوان وقتی به نتیجه نرسد و واقعا راه حلی براش پیدا نشد پست ارسال میکند.شما اگر در فروم های خارجی مانند استک اور فلو هم این موضوع را تحقیق کنید متوجه میشوید که حتی اگر تایتل تکراری باشد یا متن براتون میاره و (فکر کنم امکان پرسیدنش هم نباشه) .متاسفانه انقدر کاربراهای ایرانی احساس راحتی میکنند که حتی خواستار کد های کامل صورت مسئله ی خود هستند . متاسفانه این حقیقت در مورد سایت های دیگر مانند برنامه نویس هم صدق میکند.تحقیقاتی که در مورد سئوال خودتون کردید چی بوده ؟ آیا اصلا تحقیقی کردید ؟ یا از بچه های فروم خواستار کد کامل بودید ؟ کل سئوالی که پرسیدید چیز زیاد سختی نیست و قابل راه اندازی است . اما نیاز به کمی مطالعه و تحقیق است .

گاها در فروم سئوالاتی پرسیده میشود که اگر شما سناریو ی سئوال رو هم مورد جستجو قرار بدید قطعا به جواب میرسید . انتظارات شما از بچه های این فروم بسیار زیاد است . به شخصه خود بنده هرگر مثل مرتضی نمیتونم به این صورت به سئوال ها جواب بدم .لطفا برای لحظه ایی هم که شده خودتونو جای مرتضای عزیز بگزارید .

در آخر اینکه اینجا کسی تعهد ندارد به سئوال کسی جواب دهد , اگر اینکار رو میکند قطعا لطف میکند .

• امتیاز 8
لینک به ارسال

خوب جالبي همه ي انها اينجاست

نميره بگرده ببينه هيچجا مثل اينجا در مورد وردپرس جواب نميدن حتي خود انجمن وردپرس فارسي كه همه ديدن

ما ايراني ها عادت داريم تا كسي چييز يا پولي از ما نگيره فكر ميكنيم طرف نوكرمون هست الان بايد بياد جواب بده و اما زمني كه پول بابت چيزي ميديد اصلا انگار نه انگار

خودتون ببينيد اين سايت تبليغات داره؟؟؟نه نداره پس هزينه از تبليغات نداره

پس ديگه چي ميگيد از چه راه هاي ميگيد كه ما نميفهميم؟؟

• امتیاز 6
لینک به ارسال

مرتضی عزیز و بقیه مدیران انجمن مطمئنم که حتی 1 ریال هم از این کار بدست نمیارن مگر این که در بخش خرید و فروش کاری انجام بدن و دستمزدشون رو بگیرن.

این عزیزان هزینه هایی رو هم برای هاست، دامنه و ... پرداخت می کنن و انجمن دکمه کمک مالی نداره که ما هم کمک کنیم و همه هزینه ها رو از جیب خودشون پرداخت می کنن.

تازه کارهای همایش و برنامه های جدید گروه و کلی برنامه و کار که سر گروه وردپرس پارسی ریخته هم هست.

من در طول این مدت کمی که در انجمن فعالیت می کنم دیدم که مدیران و بقیه دوستان مشکلات رو رایگان حل می کنن.

نمونش خود من دوستی در قبال پرداخت هزینه می خواست قالبی رو براش فارسی سازی کنم اما براش رایگان انجام دادم.

پس بیخودی تهمت نزنید.

پشتیبان رسمی وردپرس wp-persian.com هست نه اینجا. اینجا یک انجمن آزاده.

از Morteza هم می خوام اکانت ایشون رو ببندن تا دیگه به شما و بقیه دوستان تهمت نزنند.

ویرایش شده توسط Ghaem
  • امتیاز 3
لینک به ارسال

مرتضي داش اوووون شاسي بلنده رو كه از پول سايت خريدي كجا گذاشتي ؟‌! نيميبينمش؟!‌ :rolleyes::ph34r:

ي چيزايي ميگنااااا ! پول ! عجب شما اگه ميدوني پول درآمياد از اين راه به ما هم بگو آشنا شيم !‌

ویرایش شده توسط RedPlus
  • امتیاز 6
لینک به ارسال

آقا خواهشاَ این تاپیکها رو پاک کنید بره ;)

عزیز اگه دقت کنی ایشون داره از جیبم پول میده تا این سایت بالا بمونه :D

• امتیاز 6
لینک به ارسال

اگه آقا مرتضی بخوان چنین تاپیک هایی رو می بندن.

بزارید تاپیک بسته نشه تا ثابت بشه که اون آقا تهمت بیخودی می زنن.

• امتیاز 2
لینک به ارسال

اوه اوه اوه اوه باحال ترین جوکی که در طول این مدت زندگیم شنیدم!!!

شما که به اسم ساپورت وردپرس نون میخورید

:D:lol:

ایشون حتما فکر کردن که گروه وردپرس پارسی مستقیما از مت مولونگ و یا شرکت اتوماتیک به صورت ماهانه چند هزار دلاری به حسابشون میره!! :D

ادم نمیدونه تو این مواقع خنده کنه، یا گریه کنه...

واقعا جای گریه هم داره جواب این همه محبت و لطفی رو که مرتضی و گروه وردپرس پارسی رو اینگونه بدند..

هرچند اگه شن رو به سمت خورشید پرت کنیم، لطمه ای به خورشید نمیخوره، فقط خودمون از نعمت خورشید محروم میشیم...

• امتیاز 6
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...