رفتن به مطلب

تغییر نام صفحات فیسبوک

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من قبلا یه حساب کاربری توی فیسبوک ساختم و اسمش رو عوض کردم، بعد یه برگه ساختم و اسم کاربری رو انتقال دادم به اون برگه، حالا یه برگه دیگه دارم و می خوام همون اسم کاربری رو منتقل کنم به اون یکی برگه :)

آیا راهی داره؟؟

چیزی که به ذهنم میرسه اینه که اول اسم کاربری اون برگه رو عوض کنم و بعد که این اسم کاربری آزاد میشه، بذارمش روی برگه جدید، از طرف دیگه می ترسم که اگه اسم برگه رو عوض کنم دیگه نتونم از این اسم کاربری استفاده کنم، آخه خیلی رند و عالی هست نمی خوام از دستش بدم

ویرایش شده توسط ahadto
لینک به ارسال

اگه توی همون حساب کاربری میخوای یه برگه دیگه بسازی فکر نمیکنم با حذف برگه قبلی ، مشکلی وجود داشته باشه . هنگام حذف برگه یه سری سوال می پرسه که باید تو اونا دقت کنی . به هر حال ممکنه با آپدیت های جدید فیسبوک تغییراتی داده باشن که این قابلیت امکان پذیر نباشه !

چرا توی خود فیسبوک نمیپرسی ، پیج های فنی و تخصصی هم داره ! :)

لینک به ارسال

والا انگلیسیم خیلی خوب نیست + اینکه نمی دونم کجا اصلا باید بپرسم، اگه یه آدرس بدید ممنون میشم

یه مشکل هم هست اینه که فعلا نمی تونم آدرس صفحه جدیدم رو تغییر بدم، چون میگه صفحه باید حداقل 25 طرفدار داشته باشه تا بتونم و چون هننوز جدیده 1 لایک بیشتر نداره :) حالا نمی دونم اصلا روش سرمایه گذاری کنم و لایک جمع کنم یا نه، چون می ترسم بعد از اینکه به 25 هم برسه باز نذاره اون آدرس رو بذارم روش :wacko:

لینک به ارسال

خب از قسمت سرچ فیسبوک میتونی نتایج بیشتری بگیری :

مثلا پیج های :

Computer Security Group

یا

انجمن حل مشکلات کامپیوتری و فیسبوک

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...