رفتن به مطلب

افزونه دریافت ایمیل و اجازه دانلود

پست های پیشنهاد شده

با سلام من برای سایتم نیاز دارم تا افرادی که میان برا دانلود مقالاتم ازشون ایمیل بگیرم من با چندتا افزون کار کردم ولی اون چیزی که میخواستم نبودن

تا توی سایت وردپرس 98 تو بخش فروشگاه یه چیزی دیدکه خوشم اومد .

http://www.wordpress.../category/shop/

وقتی روی دکمه خرید کلیک میکنی ازت نام و ایمیل میخواد و بعد از پر کردن مشخصات تو رو هدایت میکنه به یه صفحه دیگه

البته افزونه های هم هستن مثل لینک زیر

http://www.itstar.ir...e-download1.zip

که دنگ و فنگشون خیلی زیاد

و رو موخ آدم هست

تازه وقتی از این روش استفاده میکنه به خاطر استفاده از فرم تماس 7 هر چی تو این بخش بگذره برات به ایمیل میفرسته و این یعنی باید من بخشی از زمان بذارم تا این ایمیل هارو پاک کنم

و از طرفی استفاده از مدیریت دانلود(دانلود مانیتور) تو این بخش باید کلی وقت تو بذاری که اون قسمت تکمیل کنی اونم کلی آیتم داره

و وقتی ازش خروجی میگیری می بینی فارسی رو ساپورت نمی کنه و جالب تر اینجاست ک تمام اطلاعات تو یه سلول اکسل بهت نشون میده

به نظرتون راهی هست که مثل فروشگاه وردپرس 98 من بتونم از چنین کلیکی استفاده کنم

یعنی من از کابر مهمان ایمیل و نام بخوام و بعد از پر کزدن ، کابر هدایت کنه به همون لینک بدون اینکه من این همه اذیت بشم

اینم ایمیلم

ویرایش شده توسط Morteza
لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

افزونه پارس پال این رو نداره؟

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

افزونه پارس پال این رو نداره؟

از این همه رسیدگی و تو جه به چنین انجمنی خیلی خوشحالم و به شما تبریک میگم

نه متاسفانه افزونه پارس پال چنین افزونه ای نداره :(

لینک به ارسال

هردوی این افزونه جزو افزونه های کار آمد و بسیار عالی هستن ولی متاسفاه این ها همه پولی هستن و بعد از 6 ماه از کار می افتن

به نظرتون کسی باشه که این افزونه رو email-before-download رو فارسی سازی کنه

در واقع میخوام خروجی این افزونه فارسی رو هم ساپورت کنه

لینک به ارسال

فکر نمیکنم بعد از 6 ماه از کار بیوفتن چون با سیاست وردپرس در تضاد هست و اگر اینطور بود تا الان حذف میشدن

افزونه موردنطرتون متاسفانه فایل زبان نداره و برای فارسی سازی باید خود افزونه ویرایش بشه که جالب نیست چون با اولین آپدیت دوباره انگلیسی میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...