SAMAN...23

لینک های خروجی از سایت

10 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خسته نباشید

من افزونه ای که لینک های خروجی از سایت رو نشون میده توی وردپرس نصب کردم و حتی لینک هایی که فایل هام رو توی اپلود سنتر اپلود کردم و لینک دانلود اون فایل ها رو در سایتم قرار دادم رو هم به عنوان لینک خروجی نشون میداد.یعنی اون لینک ها هم توسط گوگل به عنوان لینک خروجی تشخیص داده میشه؟اگه اینطوری باشه که تعداد لینک های خروجیم روز به روز بیشتر میشه و خیلی بد میشه برام .یه جوری احساس میکنم نباید اینطوری باشه.کسی هست یه توضیحی بده ممنون میشم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البته منظورم رو واضح تر و ساده تر بگم چون خودمم وقتی مطلبم رو خوندم نفهمیدم چی نوشتم

منظورم اینه که قرار دادن لینک دانلود فایل هایی که در اپلود سنتر ها اپلود کردیم به ضرر سایت هست؟از لحاظ لینک های خروجی میگم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله که هست ! اینو نصب کنید همه چی حله :

http://wordpress.org/plugins/wp-noexternallinks/

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون نصب کردم تنظیماتی چیزی نمیخواد؟یعنی اینو نصب کنم دیگه لینک اپلود سنتر رو قرار بدم مشکلی نیست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعد از نصب افزونه لینک های خروجی کلا پیدا نمیشن.چه کنم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان افزونه رو درست کردم ولی لینک های خروجی رو که کلیک میکنم هیچ تغییری نکرده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از کجا بدونم لینک ها رو درست کرده یا نه؟وقتی خود لینک رو در متن نگاه میکنم که تغییری نکرده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز صبر داشته باشید

هی آپدیت نکنید ... بعد از فعالسازی بخش Wp-NoExternalLinks link را مشاهده فرمایید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از قسمت تنظیمات اون قسمت رو نگاه کردم تنظیماتش اونطور که از جستجو ها فهمیدم خودش درسته.اما خود لینک ها تغییری نمیکنه.نمیدونم والله چه کنم :(

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اسپم = بایگانی = اخطار

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.