رفتن به مطلب

طراحی یک صفحه

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخوام یک صفحه ایجاد کنم که توش یک گروه خاص از مطالبم قرار بگیره اونم فقط عنوان و تصویر شاخصش

یعنی کادر بندی بکنه بادی رو به سه در بی نهایت که هر وقت پست جدیدی بزنم تو اون گروه یک ردیف اضافه بشه و تو هر کادر فقط نام و تصویر شاخص با سایز مشخص قرار بگیرن

نمیدونم چطوری طراحیش کنم کسی میتونه کمک کنه ؟

لینک به ارسال

خب 3 تا دسته بندی ایجاد کنید

مطالب رو مربوط به هر دسته بود در همون دسته ارسال کنید

3 تا باکس با css طراحی کنید و داخل هر کدوم با ژنراتور کوئری ساز مطالب رو قرار بده

مثل باکسهای سایتهایی نظیر بیتوته

اینطوری کارتون راه می افته ؟

لینک به ارسال

نه سه دسته نه منظورم سه ستون بود که فکر کنم دیگه بدونم چطوری باید راش بندازم ولی چطوری باکسا رو کنار هم قرار بدم ؟

لینک به ارسال

نه سه دسته نه منظورم سه ستون بود که فکر کنم دیگه بدونم چطوری باید راش بندازم ولی چطوری باکسا رو کنار هم قرار بدم ؟

برای کنار هم قرار گرفتن باید باکس هایی که میسازید رو در css بهشون :

width:250px;
float:right;

بدید تا بیان کنار هم

لینک به ارسال

دوستان میشه لزف کنید یک نمونه بدید من کلا نمیتونم اون باکس ها رو بسازم یعنی بلد نیستم

لینک به ارسال

دوستان میشه لزف کنید یک نمونه بدید من کلا نمیتونم اون باکس ها رو بسازم یعنی بلد نیستم

جستجو کنید در انجمن بارها تاپیک زده شده !

مثال :

کد html در صفحه :

<div class="box">
محتویات باکس و ....
</div>

کد در css :

.box {
width:240px;
border:1px solid #ccc;
margin:5px;
float:right;
}

لینک به ارسال

دوستان میشه دقیقا نهوه استفاده از کوئری رو بهم یاد بدید ؟

یعنی اون کد هایی که کوئری ساز بهم میده رو باید در همون جایی قرار بدم که میخوام این اتفاق بیوفته یا چجوریاست ؟

لینک به ارسال

شما اگر query_posts رو جستجو کنید تعداد زیادی تاپیک با کدهای داخلش برایتون بالا میاد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...