رفتن به مطلب

ارسال پست به صفحه دلخواه

پست های پیشنهاد شده

یعنی چی صفحه دلخواه؟

میدونید چطور من یک صفحه اصلی دارم که پست هاییی که می نویسم میره اونجا . ولی الان میخوام داخل یک صفحه دیگه مطلب بنویسم آدرس سایت من arkpetclinic.com هستش اگه لطف کنید و نگاه کنید من الان داخل صفحه cat میخوام مطلب بذارم بصورت تیتر مثلا cat feeding که لینک کردم به صفحه Food and Nutritionو این تیتر خودش یه توضیح داره که میخوام توضیحش در یک صفحه جداگانه باز بشه که نمیدونم چطوری باید بنویسم نمیدونم تونستم منظورم رو برسونم یا نه

میخوام تمام تیترهایموجود در صفحه food and nutrition ادامه مطلب داشته باشه مثه پست ها

لینک به ارسال

میتونی از فهرست ها و برگه ها کمک بگیری اگر قالبت مجزا باشه که با فهرست میشه بعد توی قسمت فهرست ها به کمک پیوند میشه لینک پستات رو گذاشت یه جور نظم داد ولی ظاهر بر اساس برگه هست

لینک به ارسال

برگه ها از قالب فایل page.php استفاده می کنند که با توجه به حلقه، محتویات برگه نمایش داده میشه، حالا شما واسه برگه ی ctas یا هر برگه ی دیگری که می خوای نوشته ها درون اون لیست بشه می تونی یه فایل با سختار page-{id}.php بسازی و کد زیر را درونش قرار بدید. مثلا ID برگه ی cats اگر 17 باشه، فایلی با نام page-17.php دارید که کد زیر درونش باید قرار بگیره:

<?php
$mm_query = new WP_Query(array(
'post_status' =>'published',
'post_type' =>'post',
'order' =>'descending',
'orderby' =>'ID' ));
?>
<ul>
<?php if($mm_query->have_posts()) :
while($mm_query->have_posts()) : $mm_query->the_post();?>
<li><?php the_title(); ?>
<a href="<?php the_permalink(); ?>">لینک به تک نوشته</a>
<?php the_content('ادامه مطلب'); ?>
</li>
<?php endwhile;endif;?>
</ul>
<?php wp_reset_query(); ?>

ویرایش شده توسط maryam_mohammadi
لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

درود

توی نمایش روی فهرست ها کلیک کن بعد فهرستی رو بساز با امکانات بقلت میتونی از پیوندها استفاده کنی برای لینک کردن تو فهرست یا دسته ها تیک میزنی یا برگه ها و... بعد توی لیستت مرتب میکنی و بعد یه اسم و ذخیره میکنی

در آخر هم بالا فهرست ها رو نگاه میکنی روی مدیریت جایگاها کلیک میکنی و مثل این عکس اسم فهرست رو ذخیره میکنی :)

http://axgig.com/images/54542197467237341820.png

البته بگم باید قالب قابلیتش رو داشته باشه که اکثرا دارن و اگر نداشت باید از برگه ها استفاده کنی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...