m_ah19

درخواست کمک از مدیران و وبمسترها در مورد سئو

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان عزیز

3 ماه هست که وب سایت رو راه اندازی کردم و 550 پست ارسال کردم ، ساعات ارسال خیلی منظم نبوده ولی هرروز مطلب ارسال شده

ابتدا از all seo pack استفاده کردم بعد به seo wordoress رفتم و بهتر جواب گرفتم .

امار بازدید در ماه اول به 1000 رسید و تا 2200 هم ادامه داشت و شروع به افت کرد در واقع الان نوسان زیادی داره یک روز 3600 بازدید روز بعد 600 !!!

فعالیت های که صورت گرفته :

1. اپدیت به 3.6.1 که کلی دردسر درست کرد واسم و فکر میکنم 340 ارور 404 واسم درست کرد که با افزونه همه رو ریدایرکت کردم به صفحه اصلی

2. سایت مپ مشکل داشت حل کردم

3. در سئو هم اکثرا چراغ سبز سئو روشن میشه (افزونه وردپرس)

و...

ورودی من از گوگل 3 تا 4 ورودی در روزه !!!

خواهمندم یه بررسی به وضعیت بنده کنید ممنون میشم . با تشکر فراوان

www.Netvvork.ir

ویرایش شده در توسط m_ah19

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

مطالبتون کپی هست یا اینکه محتوای جدید هستن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کپی از چند خبرگزاری البته در بعضی مطالب محتوای جدید تولید میشه و با ذکر منبع هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب به احتمال خیلی قوی کپی کاری، کارتون رو خراب کرده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با وضعیت الان پیشنهادتون چیه ؟ یعنی با اینکه لینک مطلب رو میزارم تاثیری نداره ؟ خیلی از خبرگرازی ها همینکارو میکنن ولی بازدید خوبی دارن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سایتهای پربازدید اگر کپی کاری هم کنن چون ورودی خوبی دارن و بازدید مناسبی دارن بازهم از سایتی که منبع هست ولی بازدید و رتبه کمتری دارن بالاتر میرن.

بنظر من بهتره کمی تولید محتوا کنید تا بتونی بازدید وورودی مناسبی بگیرید بعد برید به سراغ گرفتن مطالب از منابع دیگر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنونم بله چند روزی هست این کارو انجام دادم و امیدوارم جواب بده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چون شما كپي هم ميكنيد بهتره براي لينك منبع از

<a href="" title="" rel="nofollow" > </a>

استفاده كنيد در ضمن رعايت يك سري چيزها هم لازمه كه قبلا در اين انجمن بحث شده است

اينجا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Rustin
      سلام، من یک سایتی تقریبا حدود 2 ماهه راه اندازی کردم و درباره رشته تخصصیم توش مینویسم.
      مشکلی که دارم اینه که بعد از گذشت دو ماه، طبق افزونه آمارگیرم، کل ورودی موتور جستجوم فقط 50 تا است. چرا؟

دوستان من با مباحث سندباکس و پنالتی آشنا هستم و میدونم که فعلن سایتم توی سندباکس هست، ولی خب چه خبره دیگه؟ واقعا فقط 50 تا؟ اونم بعد از 2 ماه فعالیت و اونم با مطالب با کیفیت و اورجینال؟ کم کم دارم از نوشتن پشیمون میشم.
      + کارای سئو سایت رو با افزونه yoast انجام دادم و میدونم که کامل نیست ولی خب فعلن در همین حد میتونم.
      ++ کارای گوگل وبمستر رو همش رو انجام دادم، بدون مشکل و بدون خطا.

دوستان اگر موضوعی بنظرتون میرسه لطفا عنوان کنید، دیگه واقعا یه مقداری عجیبه!
      اینم آدرس سایتم: ww.ouroboros.ir
    • توسط dastjerdisf
      با سلام می خواستم ببینم کسی پیدا میشه راجع به سایتم از نظر سئو به نشانیhttp://dastjerdisf.ir پیشنهاد و راهکار بده یا خیر
      ممنون میشم کمک کنید
      در سایت بررسی آنلاین سئو سایتم نمره ام43/5 که خیلی کمه چیکار کنم
      با تشکر
    • توسط s.koohfar
      سلام
      سایتی که من روی سئوی اون کار میکنم http://www.yegheroon.ir هستش.
      من 1 ماه میشه که هر روز دارم توی سایت های مختلف بک لینک میدم.
      اما گوگل بک لینک های من رو بهم نشون نمیده .
      تا حالا بالای 50 تا بک لینک دادم که فقط 3 تاشونو قبول کرده .
      توی گوگل پلاس، فیسبوک، تویتر، لینکدین و اینستا هم بک لینک های زیادی دادم ولی اونا هم محاسبه نشدن .
      مشکل کجاست؟
      لطفا راهنماییم کنید .

• توسط masoudch
      سلام
      کسی میتونه کمک کنه کد زیر رو کجای فایل htaccess باید قرار بدم برای کاهش حجم تصاویر
      Accept-Encoding: gzip,deflate ممنون
    • توسط نگار صادقی
      سلام خسته نباشید.
      آقا ما یه سایت داریم که یه مدت مطالب بی ارزش منتشر میکردیم یعنی یه سری مطللب با تگ های خیلی زیاد که الکی ایندکس های سایت مون رو توی گوگل زیاد کرده در صورتی که هیچ ورودی ندارن! اما بعضی از سایتها رتبه الکساشون زیر 200 ایران هستن ولی تعداد ایندکس هاشون یک سوم ما هم نیست!
      خلاصه ما میخوایم خیلی از صفحات بی ارزش سایتمون رو حذف کنیم ولی همه میدونیم که گوگل مخالف شدید صفحات 404 هستش. به نظرتون چجوری یه صفحه رو حذف کنیم که گوگل جریمه مون نکنه؟
      این بحث خیلی مهمه خواهشا هرکسی تجربه ای داره بیاد بگه چون خیلی سرچ کردم ولی توی هیچ انجمنی همچین بحثی نشده ممنونم