رفتن به مطلب

از بین بردم خطاهای soft 404

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

سایت من قبلا خطاهای 404 not found زیادی داشت و با نصب افزونه redirection-404 این مشکل کم کم برطرف شد.اما به تازگی گوگل وبمستر روزانه چند خطای soft 404 رو برای من ثبت میکنه....چطور میتونم مانع از به وجود اومدن این خطاها بشم؟

لینک به ارسال

تصویر اسکرین شات قرار بدید

ضمن اینکه خود گوگل بهتون ادرس میده که کدوم صفحات مشکل پیدا کرده

لینک به ارسال

توی لینکی که شما دادید گفته شده که باید اجازه بدم 404 not found به وجود بیاد تا از بروز خطای soft 404 جلوگیری بشه

این روش روش پخته ای هست؟

خیلی ها هستن که مثل من از افزونه redirection-404 برای جلوگیری از بروز خطای 404 استفاده میکنن

لینک به ارسال

افزونه فعال باشه، در حالت کلی 404 ضرر نمیزنه مگر اینکه تعدادش زیاد باشه ولی فیکس بشه مشکلی نیست

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

با سلام و احترام

من چند روز پيش تنظيمات پيوند يكتاي وردپرس رو از

http://www.voiran.com/2013/10/31/نوشته-نمونه/

به

http://www.voiran.com/%postname%/

تغيير دادم حالا متوجه شدم كه اينكار باعث بوجود اومدن تعداد زيادي ارور404 شده و در حاليكه حدود 1100 مطلب در سايت دارم اما 3,328 URLs indexed هستش ،لطفاً راهنمايي كنيد كه چيكار كنم و در ضمن يه كاري كه نميدونم درست بوده يا نه انجام دادم و اون اينكه در گوگل وبمستر بر روي crawl error كليك كردم و در صفحه مورد نظر ارور هاي به نمايش گذاشته شده را تيك دار كردم و با استفاده از گزينه mark as fixed اونها رو پاك كردم

لینک به ارسال

میتونید اینها رو ریدایرکت کنید با افزونه صحبت های زیادی در این مورد شده جستجو کنید راه کارهای زیادی مطرح شده

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

سلام؛

پوسته سایتم صحیفه هستش که صفحه ارور 404 مخصوصی رو واسش طراحی کردن.

گوگل چن تا آدرس داده و میگه توی اونا soft 404 error رخ داده!! درحالیکه اون صفحات اصلا مشکلی ندارن!

لینک به ارسال

سلام؛

پوسته سایتم صحیفه هستش که صفحه ارور 404 مخصوصی رو واسش طراحی کردن.

گوگل چن تا آدرس داده و میگه توی اونا soft 404 error رخ داده!! درحالیکه اون صفحات اصلا مشکلی ندارن!

قوانین را بخوانید

پوسته سایت شما تجاری هست

لینک به ارسال

عزیز من شما فک کن پوسته 2014 هستش :o :o اصن اون صحیفه نکته انحرافیشه، پاکش کردم

علت این ارور گوگل که الکی چن تا صفحه رو گفته سافت ارور 404 دارن چیه؟

لینک به ارسال
  • 10 ماه بعد...

با سلام امروز گوگل وبمستر تولز برام یه پیغام داده

Dear owner or webmaster of http://www.shilinaz.com/

While crawling your site, we have noticed an increase in the number of transient soft 404 errors around 2014-12-06 00:00 UTC (London, Dublin, Edinburgh). Your site may have experienced outages. These issues may have been resolved. Here are some sample pages that resulted in soft 404 errors:

من هر سه تا آدرس بالا رو هم چک کردم همشون درست اند و مشکلی ندارن.ولی ورودی گوگل امروز خیلی کم شده .

تو بعضی از سایت ها سرچ کردم هرکدوم یه چیزی گفتن.

یکی گفته مشکل از سرور :دوست عزیزم این خطا های 404 نشان دهنده اینه که شما پست هاتون رو یا پاک میکنید و یا سرورتون در بعضی از ساعات آف میشه . در این شرایط وقتی خزنده های گوگل برای جست و جوی لینک های ثبت شدتون میان با صفحه 404 مواجه میشن که صفحات ایندکس شدتون رو پاک میکنن .

این امر باعث پایین اومدن رنک گوگل و آلکسا هم میشه . میتونید سرورتون رو تغییر بدین بنظرم مشکلتون حل میشه با این کار .

یکی دیگه گفته:

گویا صفحات شما ورودی های زیاد از سه کشور London, Dublin, Edinburgh داشته وگویا 3لینکه که اخر متن معرفیکرده نمونه هایی از این لینک ها بودن که خزشگر گوگل نتونسته بهشون دست رسی داشته باشه . میگه امکان داره که بعضی از صفحاتون قطع شده باشه و با ارور 404مواجه بشن کاربراتون . در هر حال میگه مشکل حل شده . و فقط یک اخطار بهت داد که اون چند صفحه که معرفی کرد در اخره پیغامش برای چند لحظه یافت نشدن .

یکی دیگه گفته:ا

گه وقتی که گوگل به سایت تون سر زده هاست دان بوده بازهم میشه این ارور پیش بیاد البته تعداد صفحات گم شده باید حداقل ۱۰۰۰ تا باشه تا گوگل ایمیل بزنه

اگه مشکل از هاست هست سعی کن عوضش کنی البته به تاریخ این ارور ها هم توجه کنید

2014-12-06 00:00

حالا میشه بگید آیا این ارورها ربطی به کاهش ورودی گوگل داره یا نه؟و چطوری میتونم حلش کنم؟در ضمن من توی گوگل وبمستر یه خطای اکسس دنید دارم wp-content/uploads/2014/05/یعنی نمیتونه به پوشه آپلود سایتم سر بزنه حالا من اونو فیچ کردم ولی بازم رفع نشد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...