رفتن به مطلب

تعمیر اسکریپت لینکدونی Persian Link CMS

پست های پیشنهاد شده

من اسکریپت لینکدونی Persian Link CMS رو از اینجا دانلود کردم و بر روی ساب دومین نصب کردم .

این اسکریپت علاوه بر اضافه کردن لینک ها بصورت دستی ، این قابلیت رو هم داره که با دادن لینک rss بصورت اتوماتیک و توسط رباتش لینک ها رو اضافه کنه .

مشکلش اینه که رباتش کار نمیکنه و نمیتونه لینک هارو بصورت اتوماتیک از rss بخونه و اضافه کنه .

اگه ممکنه یه نگاهی به این اسکریپت بندازین و مشکلش رو حل کنین ،

همچنین این قابلیت رو هم بهش اضافه کنین که فقط تا 50 تا لینک آخر رو نگه داره و بقیه خود بخود حذف بشن.

لینک به ارسال

تا جایی که من دیدم همچین رباتی در این اسکریپت نیست این لینکدونی می تونه از لینکهای وارد شده در خودش خروجی rss برای نمایش در سایتهای دیگه بسازه نه اینکه با استفاده از rss خودش رو به روز کنه

• امتیاز 3
لینک به ارسال

تشکر آقای فخار

اما هم توی توضیحاتش و هم توی قسمت مدیریتش خلاف فرمایشات شما به چشم میخوره . مثلا به تصویر زیر دقت کنین :

post-2346-0-29947800-1380800496_thumb.jp

لینک به ارسال

سلام

بله درسته این امکان رو داره و اون موقع که این سیستم رو انتشار دادیم تقریبن 2 سال و خورده ای پیش بود !!!

این قابلیت که rss بهش معرفی کنی و از rss لینک سایت هارو بخونه هم بله بهش اضافه کرده بودیم اما چون سیستم برای خیلی وقت پیش هست نه دیگه روش کار کردم و نه اینکه روش کار میشه و از سایت حذف شد

خیلی راحت لینک rss سایت مورد نضر رو وارد میکنی و خودش همه کارهارو انجام میده اگر برای شما کار نمیکنه ممکنه اشتباه کرده باشید و یا لینک rss درست نباشه و .....

• امتیاز 1
لینک به ارسال

یعنی هیچ کاری نمیشه کرد ؟

وردپرس یه افزونه لینکدونی داره که اونم فارسیه ولی در حد این اسکریپت نیست ( از نظر rss خوانی ) .

الان خیلی از سایتها دارن استفاده می کنن ، نمیدونم چجوریه برا اونا کار میکنه . یکیشون میگفت اسکریپت رو decode کردیم ، یعنی احتمال داره از این باشه ؟

من rss هارو به این صورت ثبت کردم :

یا

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...