• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک
abolfazl

راهنمایی برای آموزش ساخت قالب وردرپرس

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

اگر بخایم از صفر تا صد کد نویسی یه قالب وردپرسی رو بلد بشیم شما چه چیزی رو بهمون پیشنهاد میکنید؟

حالا از سیدی

بگیرید تا سایت و کتاب مفید تو این زمینه ...

بهترین هاش رو میشه بهمون معرفی کنید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با اجازه بزرگتر ها ^_^

من که بهتر از سایت tutsplus.com نمیشناسم .مثلا فیلم آموزشی 30Days.Learn.HTML.CSS یا 30.Days.to.Learn.HTML.CSS رو باید شروع کنی -ولی با اینکه زبانش انگلیسیه ولی بازم به طور راحتی متوجه میشی چه کاری انجام میده و هر قسمتیشم متوجه نشدی با یه سرچ گوگل راحت پیش میری :rolleyes:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بفرماید

http://forum.wp-pars.../1-ایجاد-پوسته/

قسمت اول : معرفی توابع ترجمه و نرم افزارهای مورد نیاز

این مطلب شروع مجموعه فیلم آموزشی فارسی سازی قالب وپوسته وردپرس است کهبه معرفی نرم افزارهای مورد نیاز برای انجام عملیات فارسی سازی و ترجمه قالب های انگلیسی خواهیم پرداخت و از جلسات بعد مراحل آموزش را با کار بر روی پوسته ای انگلیسی به صورت یک پروژه عملی و کاربردی ادامه خواهیم داد ، شما با دیدن این فیلم ها خواهید توانست پوسته های وردپرس را به راحتی فارسی سازی کنید .مباحث جلسه اول و مقدماتی فیلم آموزشی فارسی سازی قالب وردپرس عبارتند از :

• معرفی نرم افزار های مورد نیاز
  • معرفی سایت های دانلود نرم افزارها
  • معرفی مراحل کار ترجمه پوسته ها
  • معرفی توابع php مورد نیاز برای فارسی سازی قالب ها
  • نحوه استفاده از توابع ترجمه قالب وردپرس در پوسته های انگلیسی

دانلود قسمت اول با حجم 7.5 مگابایت و لینک مستقیم

قسمت دوم : شروع فارسی سازی قالب انگلیسی وردپرس و آموزش کار با نرم افزار poedit

در این قسمت شروع می کنیم به فارسی سازی قالب انگلیسیوردپرس و نحوه استفاده از توابع ترجمه در رشته های قالب و قسمت هایی از نرم افزار poedit که مورد نیاز است را یاد خواهید گرفت همچنین به معرفی سایتهایی که برای دانلود قالب های انگلیسی مورد نیاز است پرداخته شده است . برخی از مباحث مطرح شده در این فیلم :

• نحوه جایگذاری توابع ترجمه در رشته های انگلیسی قالب
  • نحوه استفاده از نرم افزار pooedit برای فارسی سازی و ترجمه رشته ها انگلیسی
  • نحوه معرفی فایل ترجمه به قالب انگلیسی و وردپرس
  • و …

دانلود قسمت دوم با حجم 30 مگابایت و لینک مستقیم

قسمت سوم : معرفی خاصیت های css پرکاربرد در ترجمه پوسته ها

در این قسمت از مجموعه فیلم های آموزشی پارسی سازی قالب وردپرس به معرفی خاصیت های پر استفاده در ترجمه قالب ها پرداخته شده است .

دانلود قسمت سوم با حجم 22 مگابایت و لینک مستقیم

قسمت چهارم : فیلم آموزشی ساخت فایل استایل rtl.css برای قالب وردپرس انگلیسی stitch

در قسمت پایانی مجموعه فیلم آموزشی فارسی سازی قالب هایوردپرس به نحوه ایجاد و ساخت فایل rtl.css می پردازیم و برای درک بهتر ، مراحل راست چین کردن را بر روی پوسته وردپرس انگلیسی stitch انجام می دهیم ، بزودی این پوسته برای دانلود قرار داده خواهد شد تا بتوانید کار نهایی را مشاهده کنید .

دانلود قسمت چهارم با حجم 33.7 مگابایت و لینک مستقیم

برای اینکه بتوانید قالبها را به صورت زیباتری فارسی سازی کنید نیاز به یادگیری کدنویسی css دارید البته تنها با اموختن چند دستور مهم برای کار با فونت و متن در css براحتی می توانید پوسته های زیبایی را ایجاد کنید .

بهتر است این مطالب را نیز بخوانید:

منبع هم ارتاباز

ویرایش شده در توسط mortezafox

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب يايد بگم طبق صحبت هايي كه با آفا مرتضي كردم قرار بر اين شد تا چد روز آينده آموزش كاملي از طراحي psd تا طراحي براي وردپرس در اين انجمن براي اولين بار قرار دهم

فقط يه خورده زمان ميبره چون مقوله زيادي هست

مقوله هارا درحال دسته بندي ميبشم كه نمونه به شرح زير است:

1-تبديل قالب هاي وبلاگدهي همچون بلاگفا به وردپرس

2-تبديل قالب html به وردپرس

3-تبديل قالب هايي همچون سيستم هاي PHpNuke و جوملا به وردپرس

4-البته اگه برسم روش هاي ايمن كردن اون و سئو رو هم ميگم

ویرایش شده در توسط Black_sky

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب يايد بگم طبق صحبت هايي كه با آفا مرتضي كردم قرار بر اين شد تا چد روز آينده آموزش كاملي از طراحي psd تا طراحي براي وردپرس در اين انجمن براي اولين بار قرار دهم

فقط يه خورده زمان ميبره چون مقوله زيادي هست

مقوله هارا درحال دسته بندي ميبشم كه نمونه به شرح زير است:

1-تبديل قالب هاي وبلاگدهي همچون بلاگفا به وردپرس

2-تبديل قالب html به وردپرس

3-تبديل قالب هايي همچون سيستم هاي PHpNuke و جوملا به وردپرس

4-البته اگه برسم روش هاي ايمن كردن اون و سئو رو هم ميگم

سلام برای طراحی واسطه های گرافیگی خیلی خوبه اون هم معرفی کنید ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام برای طراحی واسطه های گرافیگی خیلی خوبه اون هم معرفی کنید ممنون

لطفا نظرات را در تاپيك زير مطرح كنيد

http://forum.wp-parsi.com/topic/12645-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%8A-%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%8A-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-0-%D8%AA%D8%A7-100/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mbonjakhi
      باسلام
      سوالی از خدمتتون داشتم.
      میشه من یه دامنه .ir خریداری کنم و کد های یک سایت خاص رو کلا کپی کنم و تو دامنه خودم بکار ببرم؟
      یعنی اینکه دیگه نیازی به طراحی سایت نداشته باشه و به راحتی سایتم ساخته بشه؟
      اگه امکانش هست واسم یه مقدار توضیح بدید باید چیکار  کنم.
      ممنون
    • توسط behnam_buss
      سلام
      بخش دسته بندی محصولات در ووکامرس من غیرفعال شده و دسته بندی هایی که قبلا انجام داده بودم رو نمی تونم ببینم و ویرایش کنم و یا حتی وقتی یه دسته بندی جدید هم می سازم نمایش داده نمیشه.
      هر محصول هم که اضافه می کنم و جایی که باید محصول رو تو دسته بندی خودش قرار بدم بازم دسته بندی رو تو قسمت ویرایش خود محصول نمی بینم و نمی تونم تو دسته ی خاص خودش قرار بدم.
      ضمنا همین مشکل برای بخش فهرست های سایتم هم بوجود اومده و فهرست ها رو نمی بینم و کلا بخش فهرست های وردپرسم غیرفعال شده و نمی تونم فهرست جدید بسازم.
      نکته ای که هست اینه که فهرست ها و دسته بندی های قبلی که ساخته بودم تو خود سایت که داره نمایش داده میشه درسته و تو بخش مدیریت وردپرس این مشکلات وجود داره!!!
    • توسط iHooMan
      درود و وقت بخیر 

من  توی پروژه ای لازم دارم از فرم وب سایت مبدا وارد یه وب سایت دیگه بشم .
      که دو حالت داره یکی یوزر معمولی - یکی همکار 
      واسه یوزر معمولی فقط کپچا میخواد سایت مقصد  واسه همکار یوزر و پسورد و کپچا 
      من میخوام با یه فرم تو وب سایت خودمون اطلاعات بگیرم پاس بدم توی اون وبسایت نمیخوام اون اطلاعات تو وبسایت مقصد پر بشه ( لوگین توی وب سایت ما انجام بشه بعد به صفحه لوگین شده اونور پاس بده )
      از چی استفاده کنم ajax یا ... ? 
      روند کاریش تو وردپرس کسی میتونه توضیح بده ؟
      پینوشت : وب سایت مقصد از md5.js واسه اینکرپشن دیتا استفاده میکنه . 

سپاس

• توسط mehrshadmousavi

مفهوم HTML 5:
      در این نسخه قدرت مدیریت دربرنامه های وب بر روی اجرا با حداکثر دقت و نظم وجود دارد و این کار با کد ابزارهای <header>, <menu>,<nav> , <menuitem> و ... . ممکن است.
      web developer قادرند برخی از ویژگی های شاخص  HTML 5 که  شامل: آهنگ، ویدئو، ذخیره ی منطقه در حالت آفلاین و ... با اصول بهینه سازی سایت همراه کنند. همچنین HTML 5 این اجازه را به کاربران خود می دهد که از خاصیت و ویژگی نوعی از تگ ها را استفاده کنند مانند تگ link و script؛ و حتی امکان استفاده از تگ های <article> و <<section در بهترین حالت را ممکن ساخته است. تا کنون ترفند هایی زیادی ابداع نشده است که بتوان به وسیله ی آن ها به نتایج مطلوب و باب میل رسید از این جهت درهنگام استفاده باید هوشمندانه عمل کرد.
      مفهوم HTML 6:
      ورژن 6HTML نسخه ی اصلاح شده ی  HTML ها است که دارای NameSpaces با ساختار XML می باشد. از ویژگی های مهمNameSpaces این است که با استفاده از تگ های <logo/>< logo>  و <toolbar/>< toolbar> قادر خواهید بود امکانی فراهم کنید تا سایت قادر به شناسایی و تشخص لوگو در صفحات وب سایت باشد. همچنین  از دیگر امکانات HTML 6  این است که طراحان سایت و وب دولپرها می توانند تگ <container> را به جای <’div id =’container > بهره ببرند.

در حالت کلی  HTML 6 دارای دو نوع تگ تکی  که اطلاعات و خصوصیات راحمل می کنند اما داده ها شامل متن نمی باشد، و تگ های زوج یا جفتی که با متن هم می توانند همراه باشند.
      برخی از تگ های تکی (رفتاری) که در HTML 6 قرار دارند را با هم بررسی می کنیم که می توانند دارای namesapec   های زیر باشند:
      <html:html>
      <html:head>
      <html:title>
      <html:meta>
      <html:link>
      <html:a>
      <html:media>
      <html:body>
      <html:button>
      چند ویژگی که HTML6 را متمایز می کند:
       قابلیت تغییر اندازه تصاویر مرورگر ها
      زبان های قابل اجرا
      مدیریت بهتر در کنترل اشیای ویدئویی
      پیش پردازنده ها ی جایگزین
      دسترسی ایمن به اطلاعات
    • توسط mehrshadmousavi

امسال هفتمین سال است که زبان برنامه نویسی php به عنوان چهارمین زبان محبوب در میان برنامه نویسان انتخاب می شود. این زبان در بیش از ۲۰۰ میلیون وبسایت فعال در اینترنت به کار گرفته شده است و چیزی حدود ۸۱٫۷ درصد از سرور های فعال کنونی در حال اجرای این زبان برای اجرای وبسایت ها هستند.
      php این هفته با یک جهش رو به جلو در بروز رسانی خود تغییرات عمده ای را برای برنامه نویس ها فراهم کرده است، از سال ۲۰۰۴ که نسخه ۵ این زبان برنامه نویسی ارائه شده بروز رسانی های این چنینی بی سابقه است.

در نسخه PHP 7 شاهد بهبود عملکردی هستیم که تا ۳ برابر سرعت و کارایی بیشتر را نسبت به نسخه PHP 5.6 در اختیار ما قرار خواهد داد. نسخه جدید شامل تغییرات ریز و درشت بسیاری است، کاهش قابل توجه استفاده از حافظه، تعریف نوع بازگشتی اعلان ها و … همچنین در نسخه ۷ PHP شاهد تغییرات عمده ای هستیم راجع به حذف حالت safe mode و magic quotes و …
      با توجه به این تغییرات گسترده در نسخه جدید باید شاهد طراحی دوباره برای قسمت های مختلف جهت بهینه شدن با این نسخه در اپلیکیشن هایی نظیر وردپرس باشیم.