رفتن به مطلب

نحوه شمسی سازی تقویم میلادی قالب و راست چین کردن

پست های پیشنهاد شده

سلام ببخشید که باز هم بنده مزاحم میشم میخواستم اگه کسی میدونه بگه چجوری میشه بعد از ترجمه یک قالب تقویم قالب که به صورت انگلیسی تاریخ پست ها رو میزنه به شمسی برگردوند همچنین شاید اینجا جاش نباشه ولی یک روش ساده واسه راست چین کردن یک قالب میشه یاد بدید فقط روش نرم افزارPoedit نباشه چون تست کردم جواب نداد پیشاپیش خیلی متشکرم از کسی که وقت گذاشته و پاسخ داده

لینک به ارسال

سلام ببخشید که باز هم بنده مزاحم میشم میخواستم اگه کسی میدونه بگه چجوری میشه بعد از ترجمه یک قالب تقویم قالب که به صورت انگلیسی تاریخ پست ها رو میزنه به شمسی برگردوند همچنین شاید اینجا جاش نباشه ولی یک روش ساده واسه راست چین کردن یک قالب میشه یاد بدید فقط روش نرم افزارPoedit نباشه چون تست کردم جواب نداد پیشاپیش خیلی متشکرم از کسی که وقت گذاشته و پاسخ داده

سلام شما همیشه اول یه سرچی بزنید

معمولا این تایپک شما بی جواب میمونه

از wp-jalali

برای تاریخ

برای راست چین هم باید ژنراتور مانگار وب استفاده نماید

http://mandegarweb.com/file/generator/rtlsaz/

ویرایش شده توسط mortezafox
لینک به ارسال

دوست عزیز فکر کنم شما اشتباه متوجه شدی بنده میخوام تاریخ اصلی قالب شمسی بشه یعنی وقتی پست میدی تاریخ به صورت شمسی بنویسه فکر کنم یک کدی چیزی داره واسه این کار یک عکس هم ضمیمه میکنم که دقیق متوجه بشید.

post-2007-0-96545200-1380701929_thumb.jp

لینک به ارسال

خود قالب كه نميدونه چند شنبه چندم هست كه ! با كد از وردپرس ميگيره كه وردپرس هم اگه شمسي باشه از افزونه جلالي ميگيره اگه فعال كردين و بازم مشكل داره كد قرار بدين !‌

لینک به ارسال

دقیق یادم نمیاد ولی یه j پشت تاریخ بندازی درست میشه اون بخشی که تاریخ رو نشون میده رو اینجا بزارید. یا بازم جستجو کنید حتماَ هستش ;)

لینک به ارسال

نخیر با افزونه مشکل حل نشد میشه دقیق بگید کدوم کد میخواید که همون بزارم آخه کل کد های استایل نمیشه بدم چون قالب اختصاصی

لینک به ارسال

اصلا به استايل كاري نداريم ! اين عكس كه گاشتين مال كجاست ؟ index - single -page

مال هر جا هست كد اون قسمت پست يا حلقه پست بزارين !‌

لینک به ارسال

آخه چندتا جا تاریخ داره هم داخل اسلایدر هم داخل پست ها هم داخل کامنت ها راهی نیست یک کاری کنیم از داخل فانکشن که همه با هم درست بشه؟

لینک به ارسال

نخیر با افزونه مشکل حل نشد میشه دقیق بگید کدوم کد میخواید که همون بزارم آخه کل کد های استایل نمیشه بدم چون قالب اختصاصی

قسمتی که تاریخ میلادی زده توی عکس همونجایی که میخوایید فارسی کنید.

آخه چندتا جا تاریخ داره هم داخل اسلایدر هم داخل پست ها هم داخل کامنت ها راهی نیست یک کاری کنیم از داخل فانکشن که همه با هم درست بشه؟

اگه از تگ های خود وردپرس استفاده کنید شمسی میشه راحت شما از یه قالب دیگه الگو گرفتید بخاطر همین اینجوریه

http://codex.wordpress.org/Function_Reference

لینک به ارسال

این که دادید الان دقیقا چیه باید چکارش کنم؟ ^_^:blink: میشه بیشتر راهنمای کنید

ویرایش شده توسط GameSource
لینک به ارسال

دوستان ممنون مشکلم حل شد یک سرچی توی نت زدم و با یک روش بسیار بسیاز ساده خوشبختانه مشکلم کاملا حل شد ببخشید که وقت شما رو هم گرفتم و همچنین خیلی ممنون که کمک کردید واسه راست چین کردن و وقت گذاشتید واقعا ممنونم

لینک به ارسال

خوبه یه سری کد هم واسه دیگر دوستان که مشکل داشتن اینجا هست

کد زیر برای انگلیسی برای فارسی شدنش به‌جای همون date از jdate استفاده کنین

<?php print date('l jS F'); ?>

اینم یه کد دیگه

<?php the_time('l ,j F , Y'); ?>

و این هم یکی این حتما امتحان کنید

<?php echo jdate ('l, j F , Y') ; ?>

کد زیر با فعال بدون افزونه جلالی کار میکنه

<?php echo jdate(get_settings('date_format'), $gmt + (get_settings('gmt_offset') * 3600)); ?>

توابع تاریخ l= نام کامل روز F= نام کامل ماه j= عدد روز ماه Y= عدد سال به طور مثال نمایش تاریخ فارسی معمولاً به صورت زیر نماش داده می شود: 1 و نتیجه به صورت ۵ مرداد ۱۳۹۰ می شود. توابع زمان a= تابعی که بعد از ظهر یا صبح را نشان می دهد g= عدد ساعت i= عدد دقیقه s= عدد ثانیه به طور مثال نمایش زمان فارسی معمولاً به صورت زیر نماش داده می شود: 1

ویرایش شده توسط mortezafox
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...