رفتن به مطلب

چسبیدن دایو به بالای صفحه

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت اساتید محترم من یه قالب دارم میزنم به یه مشکل برخوردم

یه دیو منو دارم که ارتفاعش 300 px و دیو بعد که میشه دیو لوگو اون ارتفاعش 200 پیکسل هست اما مشکل اینجاست میگه نباید دیو لوگو بیاد کاملا از بعد دیو منو شروع بشه ؟ چرا میچسبه به بالای سایت عکس هم ضمیمه میکنم ممنون

این استایل هم دادم با علا مت * مارجین و پدینگ هم صفر قرار دادم که عناصر جای خالی نداشته باشند

حالا باید چی کنم که دیو ها به ترتیب قرار بگیرند ؟

اون دایو سبز رنگ دایو دوم هستش که چسبیده به بالای سایت باید بیاد زیر اون دایوی که دورش با خط ابی مشخص شده

مارجین و پدینگ هم کار نمیکنه

post-873-0-75820500-1380701192_thumb.jpg

لینک به ارسال

سلام !‌ انلاين باشه بهتر ميتونيم كمك كنيم ولي شما از float استفاده كنيد و اين كه اگه يك كلاس كي هم واسه جفتشون بزاري بهتره !

• امتیاز 1
لینک به ارسال

دوست من فکر میکنم متوجه نشدین من نمیخوام که چپ بره یا راست من میخوام اون دیو سبز رنگ نره زیر دیو ابی و نچسبه به بالای صفحه میخوام که بیاد زیر دیو اول(ابی) قرار بگیره

لینک به ارسال

دوباره هم ميگم جفتشون داخل ي كلاس بزرگتر و با float دادن !‌

نمايش انلاين هم بزارين بد نيست !

• امتیاز 1
لینک به ارسال

دوست من انجمن جای کمک کردنه و خسته شدن معنی نداره هرکی خسته میشه میتونه اصلا نیاد من شخصا وارد هر انجمنی میشم وظیفه خودم میدونم تا اونجایی که میتونم کمک کنم به همه

ویرایش شده توسط farhad7net
لینک به ارسال

نظر می آد div با آی دی top-menu از خاصیت

position:absolute;

استفاده کرده اگر اینطوره خاصیتش رو تغییر بدید به

position:relative;

• امتیاز 4
لینک به ارسال

دوست من انجمن جای کمک کردنه و خسته شدن معنی نداره هرکی خسته میشه میتونه اصلا نیاد من شخصا وارد هر انجمنی میشم وظیفه خودم میدونم تا اونجایی که میتونم کمک کنم به همه

عزیز حرفتون کاملا اشتباه... شما اطلاعات کامل بده تا کمک کامل بگیری... اطلاعات ناقص = زحمت بیشتر برای پاسخگویی و پاسخ گیری... نه هیچ پولی گرفته میشه نه هیچ چیز دیگه ای... پس کسی هم حق نداره با چنین لحنی صحبت کنه... اصلا اینجا وظیفه معنی نداره.. حتی گروه وردپرس پارسی هم وظیفه نداشتند اینجا رو ایجاد کنند... چه برسه به کاربران دیگه که وظیفه داشته باشند..

• امتیاز 4
لینک به ارسال

دوست من منم همینو میگم اگه انجمن زدن خب قصدشون کمک کردنه دیگه دستشونم درد نکنه اما این دوستمون میگه مارو خسته نکن اگه کسی تخصص داشته باشه مثل اقا ایمان مشکل حل میشه

لینک به ارسال

عمو تنها چيزي كه بهت ميتونم بگم اينه OFF باش !‌

زورت مياد ي دمو بزاري از همون اول كار ميگم بزار يابو آب ميدي ! حرف اضافه هم ميزني ؟!‌

من وقتي نميدونم تو چيا به كلاست دادي چي كارت كنم هان ؟!‌

لینک به ارسال

دوستان اینجا یه مکان فرهنگی هست... لطفا رعایت ادب رو بکنید...

اگه کسی تخصص داشته باشه مثل اقا ایمان مشکل حل میشه

خب عزیز من اگه همه مثل آقای فخار عزیز باشند که دیگه کسی مشکل نداره... اینجا انتقال داده صورت میگیره... من به همون اندازه که بلدم میام توضیح میدم و یکی دیگه هم همون مقدار که بلده... سر آخر این شما هستید که همه این داده هارو باید سرجمع کنید و یک خروجی واسه خودتون پیدا کنید... دوستمون redplus هم حق داره... چون این کار حتما دمو میخواد.. وقتی شما سوالی رو توی انجمنی مطرح میکنید، معنی این کار اینه که: ایهالناس من نیاز به کمک دارم کسی هست که کمکم کنه؟

پس شما باستی حداقل کار هارو برای تمام سطوح انجام بدید .از جمله دمو آنلاین.. یا کد هایی که استفاده کردید... اگه قرار باشه هر کسی یک حدسی بزنه و بیاد مشکل شمارو حل کنه که نشد کار... همین حدس زدن خودش انرژی مضاف داره...

فرض کنید آقای فخار عزیز روزی 100 بار فقط خواد حدس بزنه... که آیا درست باشه یا آیا درست نباشه... که اگه اشتباه باشه باید دوباره حدس بزنه... پس بهتره همکاری دو طرفه باشه... همه ما اومدیم اینجا تا چیزی یاد بگیریم پس به حقوق یکدیگه احترام بزاریم...

• امتیاز 4
لینک به ارسال

عمو تنها چيزي كه بهت ميتونم بگم اينه OFF باش !‌

زورت مياد ي دمو بزاري از همون اول كار ميگم بزار يابو آب ميدي ! حرف اضافه هم ميزني ؟!‌

من وقتي نميدونم تو چيا به كلاست دادي چي كارت كنم هان ؟!‌

این دوست عزیزمون فــــــــــردا مثلا میخواد با این لحنش بشه مهندس مملکت

البته مشکلی نیست از لحن گفتار هرکس مطمئنن میشه فهمید چه شخصیتی داره

جای هیچ تعجبی نیست

لینک به ارسال

من عادتم با هر كس در حد شخصيتش كه هست حرف ميزنم و لحنشو واسه آدمش استفاده ميكنيم !‌ واسه همه اينطوري نيست ! ميتوني چك كني نحوه پاسخگوييم رو به بقيه !‌

ویرایش شده توسط RedPlus
لینک به ارسال

واقعن از دیدن همچین تاپیکی نا امید شدم :|

از بعضی از کاربرها هم بعید بود ......

تاپیک قفل شد و با کاربرهای خاطی هم برخورد میشه

• امتیاز 3
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...