رفتن به مطلب

حذف کاربر admin

jafar1374

پست های پیشنهاد شده

سلام

می خام کاربر admin رو حذف کنم فرض کنیم مطالب دارم و نمی خام از phpmyadmin حذفش کنم چون نمیشه مطالب رو به مدیر جدید انتقال داد (شایدم میشه من بلد نیستم) تو خود پنل مدیریت وردپرس هم که گزینه admin "حذف" نداره

چکار باید کرد ؟

سپاس

-----------------------------------------------------------

شرمنده حواسم نبود با مدیر جدید وارد بشم - حل شد

ویرایش شده توسط jafar1374
لینک به ارسال

واسه چي ميخواي حذف كني ؟! اگه ميخواي اسمش عوض كني كه از ديتابيس ميشه ! افزونه هم هست واسه اين كار ولي اخر اون ها هم از ديتابيس اسم عوض ميكنن !‌

لینک به ارسال

از این روش رای تغییر دادن admin به نام دلخواهتون استفاده کنید.

شاید شما هم گاهی اوقات نیاز داشته باشید که نام کاربری وردپرس خود را تغییر دهید میدانید که این تغییر از طریق مدیریت وردپرس قسمت کاربران قابل تغییر نیست برای این کار بهترین راه استفاده از phpmyadmin است.

برای این کار کافیست وارد phpmyadmin خود شوید خود شوید دیتابیس وردپرس خود را انتخاب کنید سپس قسمت sql بروید :

wordpress-phpmyadmin-300x88.jpg

سپس کد زیر را وارد کنید :

UPDATE wp_users SET user_login = 'New login' WHERE user_login = 'Admin';

admin نام کاربری قبلی است و New login نام کاربری جدید است.

برای اطمینان حتما قبل از انجام این کار از دیتابیس خود بک آپ تهیه کنید.

منبع : همیار وردپرس

ویرایش شده توسط Ghaem
لینک به ارسال

RedPlus خب معمولا اسم admin برای وردپرس ی چیز مشخصیه به نطرم اگه ی اسم دیگه باشه بهتره

Ghaem وقتی شما با نام کاربری جدید ک مدیر هستش وارد بشید از داخل پنل وردپرس هم می تونید admin رو حذف کنید و مطالب رو هم ب مدیر جدید انتقال بدید و نیازی به رفتن به دیتابیس نیست.

لینک به ارسال

شما در بالا گفتید که نمی خواید admin رو حذف کنید وگرنه این رو هم یک مبتدی می دونه که با ساخت یه کاربر جدید با سمت مدیر می شه admin رو حذف کرد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...