رفتن به مطلب

باز شدن صفحه پیوند ها

پست های پیشنهاد شده

سلام. وقت همگی بخیر. یه مشکلی برام پیش اومده ! مشکل اینه که بعضی وقتها وقتی رو لینکی از سایتم کلیک میکنم صفحه پیوند ها باز میشه و وقتی رفرش میکنم صفحه مطلم باز میشه!!!!! چرا بعضی وقت ها صفحه پیوند ها باز میشه!!!!!! :o

لینک به ارسال

سلام فقط وب شما نیست بلکه همه سایت های ایران اینطوری شده!! مشکلات فنی فیلترینگ ایرانه...

لینک به ارسال

مرسی. خدارو شکر گفتم نکنه باز فیلتر شدم کی حال و حوصله ناز کشیدن اونا رو داره!

الان سایت شما هم اینجوری شده؟

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال

الان سایت شما هم اینجوری شده؟

موقعی که سایت توی ساماندهی ثبت شده باشه بجای اینکه کل سایت فیلتر بشه صفحه های مختلف که مغایر با قوانین هست فیلتر میشه

لینک به ارسال

بله ویلاگ های منم هم گهگداری اینجوری میشن.. البته سایت خارجی و ایرانی نداره همه سایت ها اینجوری شدند..

این مشل ربطی به ستاد سازماندهی هم نداره... این فقط یک مشکل فنی هست... ولی به طور کل و اگر مشکلات فنی رو در نظر نگیریم این حرف آقا امید درسته..

لینک به ارسال

سلام

همه سایت ها اینطوری هستن و بیشتر کسانی که adsl از مخابرات دارن این اتفاق براشون میفته

مثل اینکه در حال تغییر و ... هستن تو فیلترینگ

لینک به ارسال

این مشکل به پیاده سازی تجهیزات اجرای فیلترینگ در isp که باهاش به نت وصلید می شه یعنی به طور همزمان ممکنه دیگران این مشکل را نداشته باشند و با ست شدن تجهیزات برطرف می شه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...