رفتن به مطلب

میهن وب هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من دیگه از این میهن وب هاست خسته شدم در هفته چند بار چند ساعت نه سایتم در دسترسه و نه سی پنلم هیچ خطایی هم نمیده و فقط باز نمیشن. دیگه خسته شدم به پشتیبانی هم که گفتم میگه که این جور مشکل ها توی سرور های اشتراکی اجتناب ناپذیره !!!! اگه این جوری باشه که ما هیچ وقت پیشرفت نمیکیم که!!!!

تو رو خدا یه هاست خوب و به درد بخور بهم معرفی کنید که دیگه هی قطع و وصل نشه (گور بابای کمی پول اضافه دادن)

اگه هاستم را عوض کنم به سایت ضرر نمیخوره منظورم بازدید ها و غیره هستش؟؟

لطفا کمک کنید

لینک به ارسال

با عوض کردن هاست فقط توی اون یکی دو روز که داری به هاست دیگه منتقل میشی نمیتونی مطلب بزنی وگرنه از نظر بازدید مشکلی پیش نمی اید برای میزبانی هاست نیز من پارس وب سرور رو معرفی میکنم قیمت هاش تقریبا مناسبه توی این 5 یا 6 ماهی که من استفاده میکنم شاید یک یا دوبار قطعی کوتاه مدت داشته و نیز پهنای باندی که ارائه میده یه ترابایت است که نسبت به خیلی جاها بیشتره

لینک به ارسال

تو این مدت که هاست منتقل شه و..... ممکنه یکم از الکسا ضرر کنید!

.

سایتون چی هست؟

اگه تخصص لازم رو دارید بیخیال هاستهای اشتراکی بشین برید سراغ vps!

در حال عادی من این 3 تا رو پیشنهاد میدم: :)

سرور پارس - نت افراز - آبتین وب

لینک به ارسال

ممنونم سایتم تخصصی معماری و اینقدر منابع نیاز نداره که سرور مجازی بگیرم

اما در مورد این هاست هایی که گفتید من اسم هیچ کدوم را تا به حال نشنیده بودم !!!! آیا واقعا خوب هستن و جواب میدن؟

لینک به ارسال

من تعریف نت افزار رو اونقدر شنیده بودم که برای سایت مدرسه بابام رفتم سراغش

اما الان به جرأت میگم همون هاست سایتای خودم بهتره

http://www.pardis24.com/

همه نرم افزاراش آخرین ورژنه

یه بار من بکاپمو گم کردم

خودشون گفتن ما رو سرور بکاپ داریم می خواید؟!

لینک به ارسال

نت افزار خوب نبود؟؟

دوست عزیز نت افراز به نظر بنده عالیه و اگه میخواید هاست بخرید نت افراز رو تست کنید پشیمون نمیشید

من الان برای سایت خودم هم از اینجا خریدم خوشبختانه یه دقیقه هم قطعی نداشته تا حالا

لینک به ارسال

اینجا که خوبه شما برو تو انجمن وب هاستینک تاک یه تاپیک بزن

گریتو در میارن و شکست روحی میخوری و دست آخر هم معتاد میشی.

هاست تو ایران زیاده و همشون هم نماینده هستن.

بماند.

نت افراز خوب نبود بلکه عالی بود فقط پنلش دایرکت ادمینه و البته ورژن phpmyadmin اش پایینه

یه بررسی کنید بین هاست هایی که تا الان معرفی شده یکی رو بخرید

تا در میان انبوه هاست های معرفی شده له نشدید!

درضمن انتقال سرور اگه درست انجام بشه حتی خودتون هم متوجه نمیشید

لینک به ارسال

من تعریف نت افزار رو اونقدر شنیده بودم که برای سایت مدرسه بابام رفتم سراغش

اما الان به جرأت میگم همون هاست سایتای خودم بهتره

http://www.pardis24.com/

همه نرم افزاراش آخرین ورژنه

یه بار من بکاپمو گم کردم

خودشون گفتن ما رو سرور بکاپ داریم می خواید؟!

نظر آقایnp.1400 رو اصلا قبول ندارم!

گم کردن بک آپ شما چه ربطی به هاستینگ بهتر داره؟!

.

ارائه بکآپ کمترین وظیفه یه هاستینگه :)

درکل:

نت افراز هاستینگ خیلی خوبیه.

به جرئت میگم که پشتیبانیشون از همه شرکتهایی که برای خودم یا دوستان اشتراک داشتم بهترین بودند!

البته برای وبهای کم مصرف توصیه نمیکنم!

گزینه بهتر آبتین وبه بنظر من ;)

لینک به ارسال

نت افزار منابع پنل هاش زیاده و من این همه نیاز ندارم اگه میشد به عنوان هاست دانلود هم همزمان میشد استفاده کرد باز هم خوب بود

دوستان تهران هاست چه جوریه ؟؟؟ به درد میخوره؟؟ مالی هست یا نه

لینک به ارسال

بنظر من آبتین وب خیلی خوبه تعریفش رو زیاد شنیدم و یک ماهی هم هست دارم روش تحقیق میکنم توی هر انجمنی رفتم ازش راضی بودن

من خودمم ماه بعد میخوام هاستمو منتقل کنم به آبتین وب ..

لینک به ارسال

آدم گیج میشه هر کسی یکی را معرفی میکنه و این جوری انتخاب سخت میشه

شما قبل از تاپیک زدن اگر جستجو میکردی نزدیک 100 تا تاپیک راجب همین میهن وب هسا و انتخاب هاست و ... زده شده !!!

----------

پارس پک یک سالیه از همه ی سرویساش راضیم

http://parspack.com

تایید میشه

از نظر من با داشتن 4 تا سرور از این شرکت ، بهترین در ایران هستند با قیمت های عالی و پشتیبانی باور نکردنی 20 ساعته ...

لینک به ارسال

سایت من اونقد قطع میشد که دیگه حالم از میهن وب هاست به هم میخوره و کلا بیخیال پولم شدم و رفتم از نت افراز هاست گرفتم . خدایی حرف نداره ساعت 2 شب تیکت زدم جواب دادن. تازه کدی چیزیم احتیاج دارم بهم میدن :)

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال

آره نت افراز یه جورایی از وردپرس هم پشتیبانی میکنه و اشتباه کنی خودش درست میکنه

نکته جالبش اینه که کارمنداش زیادن 10 تا تیکت بایه موضوع هم بزنی نمیفهمن (یا به روت نمیارن)

اصفهانی هستن دیگه. اخلاقشون خوبه.

فقط یه سوال: نرم افزار هایی که نصب میکنن رو هاست مثل phpmyadmin پولی هست؟ ارتقاء به نسخه جدیدش چی؟

حالا که همه عضو این تاپیک شدیم یه نظر سنجی:

سی پنل بهتره یا دایرکت ادمین؟

نت افزار منابع پنل هاش زیاده و من این همه نیاز ندارم اگه میشد به عنوان هاست دانلود هم همزمان میشد استفاده کرد باز هم خوب بود

دوستان تهران هاست چه جوریه ؟؟؟ به درد میخوره؟؟ مالی هست یا نه

درسته منابعش زیاده ولی پولی هم اندازه هاست های 2 یا 3 گیگ میگیره

به گفته خودشون تا بازدید زیر 2000 تا میشه به عنوان هاست دانلود استفاده کرد

لینک به ارسال

به گفته خودشون تا بازدید زیر 2000 تا میشه به عنوان هاست دانلود استفاده کرد

منظورتون چیه؟

ببین من سایتم سایت دانلود نیست اما تعدادی هم فایل واسه دانلود دارم که فکر کنم به زور به 2 گیگ برسه

سایت من اونقد قطع میشد که دیگه حالم از میهن وب هاست به هم میخوره و کلا بیخیال پولم شدم و رفتم از نت افراز هاست گرفتم . خدایی حرف نداره ساعت 2 شب تیکت زدم جواب دادن. تازه کدی چیزیم احتیاج دارم بهم میدن :)

الان چقدر وقته رفتید و منتقل شدید؟

اصلا قطعی نداشته؟

تا حالا مشکلی نداشتید؟

کدوم پلان استفاده میکنید (البته اگه فضولی نیست)

ویرایش شده توسط بچه فضول
لینک به ارسال

والا یکی از اقوام زحمت خرید و ثبتشو کشیده. سرویس نقره ایش رو فعلا موقتی 3 ماهه گرفتم که بلای میهن وب هاست سرم نیاد و که *رشون از پل گذشت دیگه مثلا زندانیا باهامون رفتار کنن. فعلا که قطع شدن تو کارش نبوده و یه مشکل توی یکی از افزونه ها داشتم که خودشون برام درستش کردن و گفتن این کد رو بزار توی افزونه و خدایی درست شد. یکی از دوستام الان 4 ساله مشتریشه و کلی ازش تعریف کرد تا منم رفتم ازش خریدم

لینک به ارسال

به نظر من میهن وب هاست خیلی خوب کار کرده، قیمت هاش هم مناسبه . قطعی هم نداشته ، همیشه هم نسخه cpanel رو بروزرسانی می کنه و از جمله پشتیبانی قویشونه ..

لینک به ارسال

راستش دوست من ، من نمیدونم از کدوم میهن وب هاست خوب حرف میزنید میهن وب هاستی که بعد از 20 ساعت جواب تیکت میدن!!!؟؟ میهن وب هاستی که در طول هفته دائما قطعی چند ساعته داره!!!؟؟ در مورد قیمت هم وقتی که خوب نباشه قیمتش هم فایده نداره

من اصلا راضی نیستم، هرچند که پشتیبانی گفته که اگه میخوای تا برات هاستت را توی یه سرور دیگه قرار دهم منم گفتم که خوب چه جور میشه فهمید که کدام سرور بهتره و اونم پاسخ داد که همه منابع سرور ها در یه حد هستن !!!!

خوب منم پیش خودم گفتم اگه همشون مثل هم هستن خوب برم اونجا هم اونا هم باز قطع میشه!!!!

لینک به ارسال

منظورتون چیه؟

ببین من سایتم سایت دانلود نیست اما تعدادی هم فایل واسه دانلود دارم که فکر کنم به زور به 2 گیگ برسه

بهترین کار اینه که بعد از عضویت از خودشون بپرسید. اگه نتونن میگن نمیتونیم دروغ تو کارشون نیست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...