رفتن به مطلب

مشورت: ساخت گالری عکس با وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من می خوام یک گالری عکس هم در سایتم داشته باشم به صورت مستقل از سایت اصلیم و روی یک ساب دامین. اول خواستم از یک اسکریپت گالری عکس استفاده کنم ولی برخی پیشنهاد کردند با وردپرس بکنم خیلی بهتره

الان من یک سوال دارم

من می خوام عکسهای گالری رو مثلا یک دو روز یک بار 5 تا عکس اضافه بکنم.

برای عکس اضافه کردن به گالری اگر از وردپرس استفاده کنم آیا حتما باید پست ارسال بکنم؟

یعنی هر وقت می خوام عکسی اضافه کنم باید پست ارسال بکنم ؟

نکته 2: من می خوام هر عکسی که تازه اضافه کردم توی صفحه اول گالریم (سایت) اون عکس و عکسهای جدید که ارسال کردم رو نشون بده. آیا این با گالری از طریق وردپرس شدنی هست؟

از افزونه nextGen Gallery هم احتمالا اضافه می کنم

لطفا من رو در این موارد راهنمایی کنید.

اگر هم کسی از دوستان اطلاعات بیشتری یا اطلاعات دیگری در خصوص راه اندازی گالری با وردپرس دارند لطفا دریغ نکنند. یا اگر لینکی هم در این خصوص سراغ دارند بهم پیشنهاد کنن.

ممنونم

لینک به ارسال

از دیده من تمام کار بر میگرده به قالبی که مد نظر شما هست و می خواین بسازیدش

چون وردپرس خودش دارای گالری پیش فرض هست

هر پلاگینی هم که نصب کنید بصروت پست کاربرد دارن

خب اول قالب مهم هست بعد براحتی و حتی بدون نیاز به پلاگین گالری و یا حتی گالری پیش فرض وردپرس می تونید عکسهار و به نمایش بذارید

که بعدش براجتی دو کار زیر انجام میشن :

من می خوام عکسهای گالری رو مثلا یک دو روز یک بار 5 تا عکس اضافه بکنم.
من می خوام هر عکسی که تازه اضافه کردم توی صفحه اول گالریم (سایت) اون عکس و عکسهای جدید که ارسال کردم رو نشون بده.

از دیده من مهم قالب هست بدون نیاز پلاگین برای گالری !

لینک به ارسال

ممنونم ازت دوست من

من یه گالری خیلی ساده می خوام بذارم. سایتم تخصصی هست زیاد ظاهر شیک و جذابیت برام مهم نیست

آیا آموزشی درباره استفاده از گالری خود وردپرس به زبان فارسی هست که بهم بدین؟

چند تا قالب خوب برای گالری که قالب فارسی هم باشه اگر کسی از دوستان سراغ داره تو همین تاپیک قرار بده.

==========================================

این بحث راه اندازی گالری با وردپرس خیلی مهم هست دوستان. خیلی افراد فقط به خاطر همین گالری میان وردپرس رو انتخاب می کنن. الان دیدم هیچ بحث خوب و جامعی توی این سایت وردپرس پارسی نبود و نیست

از مدیران و اساتید خواهش می کنم یک آموزش یا راهنمایی خیلی کلی درباره ساخت گالری با وردپرس قرار بدن.

یه چیز خیلی کلی هم باشه خوبه مثلا اینکه از چه راهها و مسیرهایی امکان ساخت گالری هست و معایب و مزایای هر کدوم چی هستن یا هر چی که خودتون بهتر از من می دونید

متشکرم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...