ho3in-life

نشان ندادن صفحات سایت در قسمت زیر هدر !

10 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

یه تم روی سایتم بود که یه آپدیت براش اومد، من آپدیتش کردم بعد از آپدیت دیگه دیدم گزینه های صفحات سایت از زیر هدر سایتم پاک شده و نیستشون (مثل صفحات درباره ما و .... )خواستم بدونم

کسی نمیدونه که راه حلش چی هستش که برگردونمشون ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ! عجيبه ! ميگم فهرست هاي قالب ميخواي ي نگاهي بنداز شايد تغيير كرده باشن !‌

در نهايت هم اگه پاك شده بودن دوباره ي فهرست جديد بساز و معرفي كن به قالب ....!

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ! عجيبه ! ميگم فهرست هاي قالب ميخواي ي نگاهي بنداز شايد تغيير كرده باشن !‌

در نهايت هم اگه پاك شده بودن دوباره ي فهرست جديد بساز و معرفي كن به قالب ....!

میشه راهش رو بهم بگین ؟ اخه من توی این کاره کد نویسی وارد نیستم

ممنون میشم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

داش كدنويسي نيازي نداره !‌

شما اين مراحل كه ميگم برو چك كن !

نمايش ---- فهرست ها

حالا صفحه اي كه باز ميشه ي فهرست از هرچي ميخواي نمايش بدي توش درست كن از دسته بندي گرفته صفحات يا حتي دستي خودت ي چيزي كه وجود نداره رو درست كن بعد بالا نوشته نام فهرست ي نام هم انتخاب كن و وذخيره !‌

الان ما توي تب ويرايش فهرست بوديم ! برو توي تب كناريش يعني مديريت جايگاه !‌ حالا بستگي به قالبت داره از چند تا جا براي فهرست پشتيباني كنه !‌ انتخاب ميكني و نام اين فهرست كه الان درستكردي انتخاب ميكني !‌

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

داش كدنويسي نيازي نداره !‌

شما اين مراحل كه ميگم برو چك كن !

نمايش ---- فهرست ها

حالا صفحه اي كه باز ميشه ي فهرست از هرچي ميخواي نمايش بدي توش درست كن از دسته بندي گرفته صفحات يا حتي دستي خودت ي چيزي كه وجود نداره رو درست كن بعد بالا نوشته نام فهرست ي نام هم انتخاب كن و وذخيره !‌

الان ما توي تب ويرايش فهرست بوديم ! برو توي تب كناريش يعني مديريت جايگاه !‌ حالا بستگي به قالبت داره از چند تا جا براي فهرست پشتيباني كنه !‌ انتخاب ميكني و نام اين فهرست كه الان درستكردي انتخاب ميكني !‌

از داخل ورد پرس قسمت Editior باید وارد بشم ؟

عکسی میشه برام بزارین اگه میتونید ؟ شرمنده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

داش وارد پنل مديريت وردپرس كه ميشين سمت راست هست كه گزينه ها وجود داره !‌

پيشخوان ، رسانه ، .......

جزوه گزينه هاي وسط كار هست زده نمايش بعد برو توي فهرست هاش ! حالا ببين اگه بازم پيدا نكردي عكس بزارم!‌

ویرایش شده در توسط RedPlus
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
داش وارد پنل مديريت وردپرس كه ميشين سمت راست هست كه گزينه ها وجود داره !‌ پيشخوان ، رسانه ، ....... جزوه گزينه هاي وسط كار هست زده نمايش بعد برو توي فهرست هاش ! حالا ببين اگه بازم پيدا نكردي عكس بزارم!‌

شرمنده داداش نتونستم پیداش کنم.

وردپرس من انگلیسیه اگه میشه انگلیسی بگینش. چون من با فارسی کار نکردم الن حتی طرفتون هم که میگین راست توی انگلیسی متوجه نمیشم عوض میشه یا همون میممونه. یا اگه بشه عکس بزارین

امیدوارم ببخشید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اره عوش ميشه

نمايش ميشه themes فك كنم فهرست هم ميشه nav menu فك كنم !‌

post-3159-0-25732700-1381080407_thumb.pn

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اره عوش ميشه

نمايش ميشه themes فك كنم فهرست هم ميشه nav menu فك كنم !‌

post-3159-0-25732700-1381080407_thumb.pn

دوست من واقعا نمیدونم چطور ازت تشکر کنم.

مشکلم حل شد. واقعا زحمت کشیدی، منم شرمندم که زیادی بهتون زحمت دادم

واقعا ممنونم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خواهش !‌هدف ما هم كمك به شما دوستان هست !

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط prooshe
      سلام خسته نباشید.
      من بدون فعالسازی ssl و نصب افزونه از قسمت تنظیمات وردپرسم آدرس سایتم را از http به https تغییر دادم الان دیگه نه سایتم بالا میاد نه دسترسی به مدیریتم دارم تا دوباره ویرایش کنم لطفا راهنمایی کنید؟
    • توسط samadionline
      سلام خدمت شما عزیزان
      چطوری میشه در وردپرس مثل جوملا برای کاربران گروه و سطوح دسترسی تعریف کرد؟
      و همچنین اینکه در جوملا در تنظیمات میشد صفحه آفلاین تعریف کرد و کاربران با لاگین کردن وارد صفحه اصلی سایت میشدند در وردپرس چطور میشه این کار رو انجام داد؟
      تشکر می کنم اگر کسی سر در میاره یه توضیح مختصر بده
    • توسط ashkan91
      با سلام و خسته نباشید
      دوستان کسی میدونه چطور میشه فیلد ایمیل رو از تو فرم تسویه حساب ووکامرس غیرضروری کرد؟ (بدون استفاده از افزونه) یکی از دوستان این لینک رو فرستادن اما نمیدونم کدام تکه کد از این صفحه را میبایست درون کدهای سایت قرار بدم که مشکل حل بشه؟
      https://docs.woocommerce.com/document/tutorial-customising-checkout-fields-using-actions-and-filters/#example-make-phone-number-not-required
    • توسط aiinaz
      سلام دوستان 
       برای فونت من از @font face استفاده کردم تا فونتی که لازم دارم اعمال بشه اما نمی دونم چرا هر دفعه که صفحه رفرش میشه برای چند ثانیه فونت تغییر میکنه؟!!!! از نظر ادرس دهی هم درست انجام دادم و بعضی از فونت ها کلا اعمال نمیشه با اینکه روی سیستمم دارم؟!!!
    • توسط seosec
      سلام دوستان وقت بخیر ما یک سایت داریم قبلا توسط یک نفر طراحی شده و دگ پشتیبانی نمیشه.میخاییم خودمان پشتیبانی را انجام بدیم قصد داریم افزونه ووکامرس از ساست ژاکت بخریم فقط نمیدوینم با قالب ما سازگار هست یا نه؟اسم قالب سایت هم نمیدونیم!! سایت ما در زمینه اموزش امنیت اطلاعات میباشد!کسی میتونه راهنمایی کنه؟؟ ادرس سایت seosec.ir