رفتن به مطلب

نشان ندادن صفحات سایت در قسمت زیر هدر !

پست های پیشنهاد شده

سلام

یه تم روی سایتم بود که یه آپدیت براش اومد، من آپدیتش کردم بعد از آپدیت دیگه دیدم گزینه های صفحات سایت از زیر هدر سایتم پاک شده و نیستشون (مثل صفحات درباره ما و .... )خواستم بدونم

کسی نمیدونه که راه حلش چی هستش که برگردونمشون ؟

لینک به ارسال

سلام ! عجيبه ! ميگم فهرست هاي قالب ميخواي ي نگاهي بنداز شايد تغيير كرده باشن !‌

در نهايت هم اگه پاك شده بودن دوباره ي فهرست جديد بساز و معرفي كن به قالب ....!

لینک به ارسال

سلام ! عجيبه ! ميگم فهرست هاي قالب ميخواي ي نگاهي بنداز شايد تغيير كرده باشن !‌

در نهايت هم اگه پاك شده بودن دوباره ي فهرست جديد بساز و معرفي كن به قالب ....!

میشه راهش رو بهم بگین ؟ اخه من توی این کاره کد نویسی وارد نیستم

ممنون میشم

لینک به ارسال

داش كدنويسي نيازي نداره !‌

شما اين مراحل كه ميگم برو چك كن !

نمايش ---- فهرست ها

حالا صفحه اي كه باز ميشه ي فهرست از هرچي ميخواي نمايش بدي توش درست كن از دسته بندي گرفته صفحات يا حتي دستي خودت ي چيزي كه وجود نداره رو درست كن بعد بالا نوشته نام فهرست ي نام هم انتخاب كن و وذخيره !‌

الان ما توي تب ويرايش فهرست بوديم ! برو توي تب كناريش يعني مديريت جايگاه !‌ حالا بستگي به قالبت داره از چند تا جا براي فهرست پشتيباني كنه !‌ انتخاب ميكني و نام اين فهرست كه الان درستكردي انتخاب ميكني !‌

لینک به ارسال

داش كدنويسي نيازي نداره !‌

شما اين مراحل كه ميگم برو چك كن !

نمايش ---- فهرست ها

حالا صفحه اي كه باز ميشه ي فهرست از هرچي ميخواي نمايش بدي توش درست كن از دسته بندي گرفته صفحات يا حتي دستي خودت ي چيزي كه وجود نداره رو درست كن بعد بالا نوشته نام فهرست ي نام هم انتخاب كن و وذخيره !‌

الان ما توي تب ويرايش فهرست بوديم ! برو توي تب كناريش يعني مديريت جايگاه !‌ حالا بستگي به قالبت داره از چند تا جا براي فهرست پشتيباني كنه !‌ انتخاب ميكني و نام اين فهرست كه الان درستكردي انتخاب ميكني !‌

از داخل ورد پرس قسمت Editior باید وارد بشم ؟

عکسی میشه برام بزارین اگه میتونید ؟ شرمنده

لینک به ارسال

داش وارد پنل مديريت وردپرس كه ميشين سمت راست هست كه گزينه ها وجود داره !‌

پيشخوان ، رسانه ، .......

جزوه گزينه هاي وسط كار هست زده نمايش بعد برو توي فهرست هاش ! حالا ببين اگه بازم پيدا نكردي عكس بزارم!‌

ویرایش شده توسط RedPlus
لینک به ارسال
داش وارد پنل مديريت وردپرس كه ميشين سمت راست هست كه گزينه ها وجود داره !‌ پيشخوان ، رسانه ، ....... جزوه گزينه هاي وسط كار هست زده نمايش بعد برو توي فهرست هاش ! حالا ببين اگه بازم پيدا نكردي عكس بزارم!‌

شرمنده داداش نتونستم پیداش کنم.

وردپرس من انگلیسیه اگه میشه انگلیسی بگینش. چون من با فارسی کار نکردم الن حتی طرفتون هم که میگین راست توی انگلیسی متوجه نمیشم عوض میشه یا همون میممونه. یا اگه بشه عکس بزارین

امیدوارم ببخشید

لینک به ارسال

اره عوش ميشه

نمايش ميشه themes فك كنم فهرست هم ميشه nav menu فك كنم !‌

post-3159-0-25732700-1381080407_thumb.pn

دوست من واقعا نمیدونم چطور ازت تشکر کنم.

مشکلم حل شد. واقعا زحمت کشیدی، منم شرمندم که زیادی بهتون زحمت دادم

واقعا ممنونم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...