رفتن به مطلب

به هم ریختن سایت با اینترنت اکسپلورر

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان وقتی سایتم را با اینترنت اکسپلوره بازم میکنم چند تا مشکل داره

اول اینکه اون منوی نارنجی رنگ دو تا میشه در صورتی که باید یکی باشه

دوم اینکه گزینه های روی منوی نارنجی رنگ هیچ کدوم نمیان (گزینه های فهرست ها)

سوم اینکه بنرها که دو به دو روبروی هم بودن زیر هم قرار گرفتن

این آدرس سایتمه www.difal.ir

اگه هم با اینترنت اکسپلوره باز کنید و هم با فایرفاکس تفاوتش را میفهمید

عکسش هم ضمیمه کردم

post-1789-0-62402100-1380867363_thumb.jp

لینک به ارسال

من با IE 10 تست کردم دقیقا مثل فایرفاکس بود.

شما با نسخه های جدیدتر این مرورگر تست کنید.

لینک به ارسال

من ویندوزم xp هستش درسته خودم از مرورگر فایر فاکس استفاده میکنم اما داخل افزونه آمارگیر دیدم که اکثر بازدید کننده ها از مرورگر اینترنت اکسپلوره وارد میشن منم با اینترنت اکسپلوره سیستمم سایت را باز کردم دیدم که خرابه

حالا من میگم اونایی که وارد سایت میشن همه که نسخه IE 10 که ندارن بتونن ببینن همه چی را پس بهتره که من اونو درست کنم!!!!

الان برای درست شدنش باید چه کار کنم ؟؟؟

شما میتونی با اینترنت اکسپلوره کهوارد شده اید یه عکس بگیرید و بزارید منم ببینم که آیا دقیقا درسته یا نه؟؟؟

ممنونم

لینک به ارسال

به نظر من ویندوزتون رو به 7 تغییر بدید و IE رو به جدیدترین نسخه ارتقاء بدید.

این هم تصویر

post-3225-0-17735600-1380872122_thumb.jp

لینک به ارسال

داداش گلم من که اون بالا گفتم به خاطر خودم نمیگم که من که از فایرفاکس استفاده میکنم من به خاطر بازدید کننده هام میخوام اونو درست کنم میترسم بازدید کننده هام بیان و سردرگم بشن و سایتم را ترک کنن و برن دیگه هم برنگردن

لینک به ارسال

حواسم نبود.

بهتره بالای سایت بنویسید که ((برای بهتر نمایش دادن سایت از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید.)) تا بازدیدکنندگان هم دیگه از فایرفاکس استفاده کنند.

لینک به ارسال

همه بدبختیا از مایکروسافته که ویندوزاشو با IE بیرون داد .

اصلا کسایی که IE استفاده میکنن ، همون تکست خالی کفایت میکنه ، کسی که همگام با بروز شدن نیست چی میفهمه قالب و افزونهو و طرح و امکانات چیه.... . :wacko::wub: فقط فایرفاکس ، کروم

ویرایش شده توسط silver21
لینک به ارسال

دوستان کسی هست که بتونه با IE 7 ،8، 9 هم امتحان کنه و عکس بزاره تا من ببینم توی اونا درسته یا نه؟؟؟ (آخه رفتم نگاه کردم بیشترین ورودی من با اینترنت اکسپلوره هستش تقریبا دو برابر بیش تر از فایر فاکس است)

لینک به ارسال

این از مشکلات قالبه که در ie درست نمایش داده نمیشه . اکثر طراحان سایت رو بر اساس فایرفاکس طراحی میکنن و بعد میان تغییرات لازم رو برای نمایش در اینترنت اکسپلورر اعمال میکنن . شما میتونید با نوشتن کدی تعیین کنید که اگر مرورگر کاربر ie بود یک استایل جدیدی لود بشه و کاربر صفحه رو با استایل جدید ببینه . لاز نیست یک استایل جدید براش بنویسید . اون قسمت هایی که دچار مشکل میشن رو باید با css تغییر بدید تا نمایش بهتری داشته باشه و کدهای جدید رو در یک css جدید قرار بدید و هنگامی که کاربر با ie اومد اون کدها رو براش لود کنید .

لینک به ارسال

این از مشکلات قالبه که در ie درست نمایش داده نمیشه . اکثر طراحان سایت رو بر اساس فایرفاکس طراحی میکنن و بعد میان تغییرات لازم رو برای نمایش در اینترنت اکسپلورر اعمال میکنن . شما میتونید با نوشتن کدی تعیین کنید که اگر مرورگر کاربر ie بود یک استایل جدیدی لود بشه و کاربر صفحه رو با استایل جدید ببینه . لاز نیست یک استایل جدید براش بنویسید . اون قسمت هایی که دچار مشکل میشن رو باید با css تغییر بدید تا نمایش بهتری داشته باشه و کدهای جدید رو در یک css جدید قرار بدید و هنگامی که کاربر با ie اومد اون کدها رو براش لود کنید .

ممنونم مهندس جان ولی اینهایی که گفتید سواد برنامه نویسی میخواد که متاسفانه من ندارم البته کدهای اون منو را میدونم توب استایل کدوم ولی ...

لینک به ارسال

یعنی تنها راهش همینه ؟؟؟

نمیشه مثلا با یه کدی چیزی شناسایی کرد که چه کسایی از IE ورژن پایین استفاده میکنن و به اونها اخطار داد؟؟؟

اگه می خواید به صورت یک پیغام نمایش داده بشه این افزونه ها رو امتحان کنید :

Simple Popup Manager

Easy Wordpress Cookies Popup

Popup Dialog Box

ویرایش شده توسط Ghaem
لینک به ارسال

ببخشید ولی الان IE 7 را نصب کردم ولی توی اون هم یه سری مشکلات داره

البته اون منوی نارنجی رنگ سر جاشه و بنرها هم سرجاشون هستن اما نه اون قسمت جستجو میشه جستجو کرد و نه گزینه های منو که روی قسمت نارنجی هستن نمایش داده میشه

تعجب من از این هستش که چرا پس منوی بالای صفحه نمایش میده ولی منوی پایینی نمایش نمیده؟؟؟!!!!

لطفا کمک کنید تا این مشکل برطرف کنم یه نفر گفت باید از جمله های شرطی استفاده کنم یعنی چی؟؟

کاربر عزیز Ghaem این هایی که معرفی کردید چی هستن و به چه دردی میخورن؟؟

لینک به ارسال

این افزونه ها برای نمایش پیغام هنگام ورود به سایت هستند.

شما می تونید متن دلخواهتون رو در تنظیمات افزونه مورد نظر بنویسید.

وقتی سایت به طور کامل لود شد پیغام نمایش داده می شه.

لینک به ارسال

من میخوام خیلی افزونه توی سایتم استفاده نکنم در ضمن این ها چند تا مشکل داره اول اینکه مشکل را حل نمیکنه و فقط یه پیام میده که واسه خیلی از بازدید کننده ها ناراحت کننده است

دوم اینکه یارو هر صفحه ای که باز کنه دوباره اون پیام میاد که خیلی اذیت کننده است

یعنی هیچ راهی نداره که بشه اونو درست کرد؟؟؟؟!!!!! پس سایت های دیگه چه کار میکنن؟؟؟

من مطمئن هستم یه راهی هست واسه درست کردنش

لینک به ارسال

تنها راهش کدنویسی هست. یه جستجو بکنید.

تا اونجایی که من می دونم و مهندس یار عزیز گفتن یکسری کد سی اس اس هست که باید به قالب اضافه کنید تا IE قالب رو بر اساس اون صحیح نمایش بده.

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز اول اینکه تاپیک تکراری هست و اگر جستجو کنید قبلن در این مورد بحث زیاد شده

دوم اینکه ببینید وقتی الآن شما میخواید قالبتون رو با ie هماهنگ کنید ، سخت تر از اینه که یک قالب رو از 0 دوباره طراحی کنید !!!

وقتی شروع به طراحی میکنید باید از همون اول طراحی هاتون رو هماهنگ کنید نه بعد از تموم شدن !

به نظر من بهترین کار همون استفاده از پیغام برای ie هست چون به نظر من ( توجه کنید نظر شخصی منه ) کسی که با ie میاد داخل سایت اونم با نسخه های 6 یا 7 ، همون بهتر که وارد سایت نشه ....

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز اول اینکه تاپیک تکراری هست و اگر جستجو کنید قبلن در این مورد بحث زیاد شده

دوم اینکه ببینید وقتی الآن شما میخواید قالبتون رو با ie هماهنگ کنید ، سخت تر از اینه که یک قالب رو از 0 دوباره طراحی کنید !!!

وقتی شروع به طراحی میکنید باید از همون اول طراحی هاتون رو هماهنگ کنید نه بعد از تموم شدن !

به نظر من بهترین کار همون استفاده از پیغام برای ie هست چون به نظر من ( توجه کنید نظر شخصی منه ) کسی که با ie میاد داخل سایت اونم با نسخه های 6 یا 7 ، همون بهتر که وارد سایت نشه ....

ممنون ولی من قبلش جستجو کرده بودم و چیزی دستگیرم نشد

اما در مورد اون که شما میگید (کسی که با ie میاد داخل سایت اونم با نسخه های 6 یا 7 ، همون بهتر که وارد سایت نشه ....) شاید جمله خیلی مناسبی نباشه آخه خیلی از ورودی های من از IE هستش و اگه اونها نیان دیگه هیچی!!! واسه من خیلی مهمه که از دست ندم

من تعجب میکنم چرا اون منوهای بالایی سایت مشکل نداره ولی این منوی پایینی خرابه!!!!!!!!!!!!!

لینک به ارسال

ممنون ولی من قبلش جستجو کرده بودم و چیزی دستگیرم نشد

اما در مورد اون که شما میگید (کسی که با ie میاد داخل سایت اونم با نسخه های 6 یا 7 ، همون بهتر که وارد سایت نشه ....) شاید جمله خیلی مناسبی نباشه آخه خیلی از ورودی های من از IE هستش و اگه اونها نیان دیگه هیچی!!! واسه من خیلی مهمه که از دست ندم

من تعجب میکنم چرا اون منوهای بالایی سایت مشکل نداره ولی این منوی پایینی خرابه!!!!!!!!!!!!!

ببینید ie میشه گفت یک مرورگر خیلی حساسیه

مثلن اگر شما یگ تگی رو در ie باز کنی و نبندی ، کل قالبت به هم میریزه ولی در فایر فاکس مشکلی پیش نمیاد !

بعد اینکه مثلن یک قالب که utf-8 هست در فایرفاکس درست دیده میشه اما در ie خیلی داغونه ولی اگر utf-8 without bom کنیدش درست دیده میشه

و خیلی از این دست مشکلات که تو پست قبلی هم گفتم طراحی یه قالب از 0 بهتر از اینه که آدم اینارو پیدا کنه و بخواد درست کنه !

لینک به ارسال

من ویندوزم xp هستش درسته خودم از مرورگر فایر فاکس استفاده میکنم اما داخل افزونه آمارگیر دیدم که اکثر بازدید کننده ها از مرورگر اینترنت اکسپلوره وارد میشن منم با اینترنت اکسپلوره سیستمم سایت را باز کردم دیدم که خرابه

حالا من میگم اونایی که وارد سایت میشن همه که نسخه IE 10 که ندارن بتونن ببینن همه چی را پس بهتره که من اونو درست کنم!!!!

الان برای درست شدنش باید چه کار کنم ؟؟؟

شما میتونی با اینترنت اکسپلوره که وارد شده اید یه عکس بگیرید و بزارید منم ببینم که آیا دقیقا درسته یا نه؟؟؟

ممنونم

چیزی که در افز.وه آمارگیر نمایش می ده شامل نرم افزارها و رباتها هم می شه و به همین دلیل آمار IE بالاست این آمارها نگران کننده نیست

لینک به ارسال

دوستان ببخشید نمیشه با دستورات شرطی که دوستمون توی این سایت معرفی کردن http://www.webtarget.ir/blog/css-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D9%BE%D9%84%D9%88%D8%B1%D8%B1-ie/ نمیشه یه کاری کرد که مثلا اگه یه نفر با IE زیر 8 وارد شد اونو به یه صفحه شبیه صفحه خطای 404 هدایت کنه و در اونجا نوشته شده باشه که مثلا شما از مرورگر قدیمی استفاده میکنید و برای بهره مندی از تمام امکانات ....

آیا به نظرتون کار درستی هستش؟

آیا کسی میتونه کمکم کنه که همچین کاری کنم؟

لینک به ارسال

این کار درست نیست . بهتره از یک طراح بخواید قالبتون رو درست کنه یا اینکه از یک قالب دیگه استفاده کنید . ریدایرکت کاربر به یک صفحه بی ارزش اعتبار سایتتون رو زیر سوال میبره .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...