رفتن به مطلب

دوستان نسخه 3.5.2 ایی، سایتتون رو میدین؟

پست های پیشنهاد شده

میشه دوستانی که از نسخه 3.5.2 استفاده می کنند آدرس سایتشون رو در این تاپیک ارسال کنن. یا پیام خصوصی بدن ؛ می خوام ی چیزی رو بفهمم ، ی مشکلی هست که میخوام بدونم واسه همه 3.5.2 ها رخ داده یا نه ، که اگه اینطور باشه به این نتیجه میرسم که وردپرس عمدا چنین موردی رو بوجود آورده که همه نسخشونو ارتقا بدن ؛ البته این فعلا فقط در حد یه حدسه - ممنون میشم همکاری کنید.

لینک به ارسال

خب اصلا چرا باید از 3.5.2 استفاده کرد؟

لینک به ارسال
خب اصلا چرا باید از 3.5.2 استفاده کرد؟

نه نباید استفاده کرد - پس تکلیف کسانی که دانش ارتقا ندارن و از شرکت های طراحی سایت، CMS براشون نسب و راه اندازی میشه چیه ؟ نباید طوری باشه که استفاده از نسخه قبل باعث جلوگیری از روند عادی کارشون بشه و...

نسختون 3.5.2 بود قرار بدید؛ سوالات دانش پژوهی نپرسید

مشکل تاپیک 1 (نسخه 3.5.2)

مشکل تاپیک 2 (نسخه قدیمی تر از 3.5.2 )

و ظاهرا وردپرس بعد از گذشت یکی دوماه از ارائه نسخه جدید نسخه قدیمیا را مجبور به بروزرسانی میکنه (البته فعلا در حدس )

وقتی جوابی دریافت نمیشه ، راهی نیست جز تحقیق خودم ؛ اگه مشکل داره که قفل کنید.

بدون هیچ عمل خاصی از ادیت کردن برا سایت مشکل xml پیدا شد که از فولدر wp-includes بود بعد فولدر بک آپ گرفته شده wp-includes رو جایگزین کردم درست شد بعد 24 ساعت مجددا برگشت اینبار با آزمون خطا فهمیدم مشکل از فایل functions درون wp-includes هست و باز جایگزین کردم و درست شد ولی 24 ساعت گذشت برگشت حالت قبل مجددا جایگزین کردم فایل بک آپ قدیمو جالب بود تغییری نکرد ، کل فولدر wp-includes رو جایگزین کردم جالبتر شد تغییری نکرد ، همه فایلها و پوشه هارو جایگزین کردم جز wp-content نه بازم نشد و این بسیار جالب است ...

حالا در پی اینم که دوستانی که نسخه قدیم رو دارن با چنین مشکلی مواجه هستن یا نه و کلا تست میکنم ، چون 6-7 ماه قبل چنین مشکلی داشتم با نسخه قدیم بعد مجبورا و اینکه کسی پاسخ نداد آپدیت کردم تا درست بشه ولی خیلی از کدا و افزونه ها از کار افتاد و مجبور شدم دوباره برنامه ریزی کنم

اینبار وقت گذاشتم فهمیدم مشکل از wp-includes و فانکشن هست اما دیگه اعصاب برنامه ریزی مجدد ندارم بخصوص اینکه برای چند نفر سایت راه انداختم البته در قدیم و با نیوک ، تصمیم داشتم با وردپرس انجام بدم که تا الان یکسال نشده همش ریپ میزنه.

ویرایش شده توسط silver21
لینک به ارسال

من توی لوکال اکثرا از نسخه های قدیمی استفاده میکنم... چنین مشکلی ندارم... سایت هایی رو هم دیدم که هنوز از نسخه 3.3.0 استفاده میکنند ولی هیچ مشکلی جز امنیت نداشتند... حدستون اشتباه هست... مشکل از یه جای دیگه هست...

لینک به ارسال

دوست عزیز وقتی خودتون میگید جایگزین میکنید و حل میشه دوباره خراب میشه پس ایراد از نسخه نیست !

من هنوز هم چند تا از سایت هام از نسخه 3.4.2 استفاده میکنم حتی مشکل امنیتی هم نداره !

تو نسخه 3.5.2 هم مشکلی نداره مطمعن باشید به خاطر نحوه استفاده و مشکلاتی که هنگام استفاده پیش میاد بوده ....

لینک به ارسال

لوکالو که خودمم دارم ، معمولا لوکال با آنلاین متفاوته ؛ خب شما حدس بزنید از کجاست که با بروز رسانی درست میشه و 6 تا 7 ماه بعد ... و چطوره فایلارو جایگزین کردم درست میشه و 24 ساعت بعد دیگه با جایگزینی دیگه درست نمیشه !؟

مشکل همون یه جاست که کجاست ، در هر صورت پیگیری میکنم چون کلافه کرده

لینک به ارسال

1- شما میدونید چه چیزایی رو می خوام چک کنم ؟

2- آدرس دادن سایت اینقد مشکله؟

3- مشکل جای دیگست؟ کجاست؟

من باید خودم تک تک مواردو چک کنم و اینم که میگم آدرس سایت بدین تنها 1 مورد؛ اگه سخته ندین ؛ اگه هم صحبتی دارین ؛ خیلی خسته و کلافه هستم ؛ بیخیال

ویرایش شده توسط silver21
لینک به ارسال

توجه کنید، اگر مشکلی باشه باید خیلی هالی دیگه هم گزارش بدن. اما مشکلات شبیه به شما رو جای دیگه ندیدم.

در ریپورت های وردپرس هم حداقل یکی دو مورد باید باشه اما تا الان چیزی دیده نشده.

اگر وردپرس سیاستی که شما بهش مشکوک شدید رو داشته باشه، تا الان میبایست داد خیلی ها رو در میآورد.

لینک به ارسال

جناب مرتضی عزیز برای اینکه متوجه عمق این ارور و مشکلات کاربران شوید کافیت عبارت "خطایی هنگام بارگذاری پرونده پیش آمده. دوباره تلاش کنید." را جستجو کنید .

الآن مشکل شما اینه؟

لینک به ارسال

جناب مرتضی عزیز برای اینکه متوجه عمق این ارور و مشکلات کاربران شوید کافیت عبارت "خطایی هنگام بارگذاری پرونده پیش آمده. دوباره تلاش کنید." را جستجو کنید .

عزیز جان این مشکلات ناشی از این نیست که وردپرس مشکل داره چون قبل از انتشار هر نسخه یکسری گیک برنامه نویس از سراسر دنیا بررسی می کنن و حتی جزئی ترین مشکلات مثل رنگ المنت ها رو گزارش میدن، مشکل هایی که الان شما دارید گزارش میدید از محدود بودن سرویس هایی هست که استفاده می کنید و اگرنه من الان نسخه 3.5.2 رو نصب کردم و هیچگونه مشکلی ندارم

لینک به ارسال

اگه مشکلتون اینه :

خطایی هنگام بارگذاری پرونده پیش آمده. دوباره تلاش کنید.

این تاپیک رو نگاه کنید :

http://forum.wp-parsi.com/topic/12295-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D9%BE%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84/page__st__10

اگه مشکلتون حل نشد وردپرس رو بروزرسانی دستی بکنید و دوباره امتحان کنید.

لینک به ارسال
اگه مشکلتون اینه :

خطایی هنگام بارگذاری پرونده پیش آمده. دوباره تلاش کنید.

این تاپیک رو نگاه کنید :

http://forum.wp-pars...یل/page__st__10

اگه مشکلتون حل نشد وردپرس رو بروزرسانی دستی بکنید و دوباره امتحان کنید.

این بحث ربطی به سطح دسترسی نداره .

مشکل تغییر rss به حالت شاخه ای هم جز مشکلاتی هست که خیلیا با یه مشکل دیگه اشتباه میگیرن و به نتیجه نمیرسن ؛ اما مشکل از xml هست ؛ اینکه مطرح نمیشه بخاطر اینه که خیلیا از امکانت دیگه استفاده نمیکنن؛ ولی کسانی برای کامنت و پست ها لایک تعیین میکنن و همچنین در سایتشون فیلم پخش میشه و گاه در بخش آپلود این مورد پیش میاد که برای بنده ؛ قبلا فقط rss بود و امتیاز به پست، و در این نسخه :

- لایک کامنت

- لایک پست

- پخش فیلم

- نمایش rss

- آپلود فایل

تصاویرشم در این تاپیک آپلود و موجود هست. همزمان جملاتی رو نشون میدن که xml هست. و همزمان هم از کار افتادن ؛ بدون تغییر و ادیت جدید.

* در حال حاضر سایتو مجددا با بک آپ به حالت نرمال برگردوندم اما 24 ساعت دیگه مجدد روز از نو روزی از نو ....

ویرایش شده توسط silver21
لینک به ارسال

فعلن که مشکلی نیست من سایتتون رو گذاشتم تو change list تا یک ساعت به یک ساعت چک کنه سایتتون رو و هرگونه تغییری رو گزارش بده

لینک به ارسال

من حدس قوی می زنم شما از طریق فانکشن دارید تغییر در هسته میدید یا افزونه ایی این کار رو میکنه یا بصورت دستی

- دستی که غیر محتمل هست - چون میفرمایید الان آپدیت کردید و کاری باهاش ندارید اما یه مدت دیگه این اختلال ایجاد میشه

- افزونه های معتبر هم که معمولاً از این کارای بد نمی کنند

- تنها امکانی که حدس بسیار قوی می زنم اینه که شما در فانکشن چیزی اضافه کردید که در هسته تغییرات ایجاد می کنه - که این بسیار احتمال داره چون می بینیم که اینجا معمولاً افراد میگن افزونه نمیخوایم به جاش کد و رانی هلو بدید

فانکنشن رو خوب بررسی کنید

لینک به ارسال

من هم قبلا مشکلی در سایتم پیش اومده بود این فابل در هاست ساخته شده بود پشتیبانم گفت که مشکل از یکی از فایل ها بود که به دلیل سطح دسترسی اشتباه ویروسی شده بود.

ویرایش شده توسط Ghaem
لینک به ارسال

فعلا که مشکلی نیست من سایتتون رو گذاشتم تو change list تا یک ساعت به یک ساعت چک کنه سایتتون رو و هرگونه تغییری رو گزارش بده

روز به خیر ( کمتر از 24 ساعت گذشت و روز از نو )، مشکل دوباره برگشت ، میتونید به عنوان مثال آخرین پست سایت "خواننده کودک 4 ساله" یا rss یا امتیاز به کامنت رو ببینید ، بخش آپلود عکس ( Insert Media ) هم مشکل پیدا کرد.

ویرایش شده توسط silver21
لینک به ارسال

متاسفانه این مشکل رو بنده هم دارم

منتهی اصلا نمیدونم مشکل از کجاست

مواردی هم گفتند رو انجام دادم اما درست نشده

ضمن اینکه درخیلی از فروم های خارجی هم دیدم این مشکل وجود داره

شکل فید مارو ببینید : http://www.zohur12.ir/feed/

لینک به ارسال

روز به خیر ( کمتر از 24 ساعت گذشت و روز از نو )، مشکل دوباره برگشت ، میتونید به عنوان مثال آخرین پست سایت "خواننده کودک 4 ساله" یا rss یا امتیاز به کامنت رو ببینید ، بخش آپلود عکس ( Insert Media ) هم مشکل پیدا کرد.

مشکل پلیر منظورتون هست؟
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...