رفتن به مطلب

مشکل جدی در استفاده از افزونه ها

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید

من چندتا پلاگین نصب کردم در مورد نظر سنجی و گالری تصاویر ولی وقتی کد PHP رو تو قالب میذارم یا از ابزارکشون استفاده میکنم اسلایدها رو میاره ولی فایل های CSS و JS افزونه رو نمیشناسه و ب صورت HTML معمولی نشون میده .

از خیلی از سایت ها پرسیدم حتی پشتیبان وردپرس فارسی اما دریغ از یک جواب!!!!!!!!!!!! :(

امیدوارم لااقل اینجا ب جوابم برسم .

با تشکر فراوان از همه شما عزیزان . :wub:

ویرایش شده توسط mahforum
لینک به ارسال

نام دقیق افزونه های نظر سنجی و گالری از مخزن وردپرس؟

و همینطور اگر امکان داره لینک آنلاین رو بدید و یا خودتون بررسی کنید ببینید که آیا js های این افزونه ها با سایر js ها کانفلیکت داره یا نه

لینک به ارسال

آقا ممنون که جواب دادید

آدرس سایت

از افزونه yop-pool واسه نظر سنجی استفاده کردم . گالری تصاویر رو همتو ی سایت دیگه استفاده کردم که به موقعش عد این که نظر سنجی حل شه میگم!!!

با تشکر فراوان

لینک به ارسال

افزونه wp-polls را اگر نیاز ندارید غیر فعال کنید و به فایل footer.php قالبتون اضافه کنید

<?php wp_footer(); ?>

و تست بگیرید

لینک به ارسال

آقا تشکر ولی حل نشد . ب نظرم باید ی جوری فایل هاش رو تو قالب فراخوانی کنم تا CSS و JS و PHP ها رو بشناسوونیم .

من این کد رو دیدم :

<script type='text/javascript'>
/* <![CDATA[ */
var pollsL10n = {
ajax_url: "<?php bloginfo('url'); ?>/wp-content/plugins/wp-polls/wp-polls.php",
text_wait: "Your last request is still being processed. Please wait a while ...",
text_valid: "Please choose a valid poll answer.",
text_multiple: "Maximum number of choices allowed: ",
show_loading: "0",
show_fading: "1"
};
/* ]]> */
</script>
<script type='text/javascript' src='<?php bloginfo('url'); ?>/wp-content/plugins/wp-polls/polls-js.js?ver=2.50'></script>[/left]

[left]

البته اینا ماله افزونه Wp-pools هستند که نوشته بود اگه دکمه Vote کار نکرد این کدها رو تو هدر بذارید .

لینک به ارسال

خوب این چه ربطی به افزونه شما داره

من هم بخاطر اینکه کدهای wp-polls را دیدم گفتم افزونه wp-polls را اگر نیاز ندارید غیر فعال کنید

کد تایپیک قبلی به footer.php و کد

<?php wp_head() ?>

را هم به header.php اضافه کنید

کدهای wp-polls را هم حذف کنید مشکگلتون برطرف خواهد شد

لینک به ارسال

آقا حله مرسی . فقط ی مشکلی که هست اینه که وقتی رو دکمه Vote کلیک میکنم هیچ عملی انجام نمیشه . ینی نظر ثبت نمیشه ی بار تست کنید خودتون .

ویرایش شده توسط mahforum
لینک به ارسال

آقا حله مرسی . فقط ی مشکلی که هست اینه که وقتی رو دکمه Vote کلیک میکنم هیچ عملی انجام نمیشه . ینی نظر ثبت نمیشه ی بار تست کنید خودتون .

میخواستید یوزر برای ثبت جمع کنید؟ :)

کار میکنه

لینک به ارسال

میخواستید یوزر برای ثبت جمع کنید؟ :)

کار میکنه

:D:lol: آقا سوء تفاهم نشه این تاپیک رو خوندم ریشه مشکلم رو فهمیدم بعد درست کردم . بخدا کار نمیکرد در کل از کمک هاتون ممنونم . منتظر قالب های جدیدی که برای وردپرس طراحی میکنم و برای اولین بارهم از همین فروم منتشر میکنم باشید . قربونتون .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...