رفتن به مطلب

مشکل راست چین بودن قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام یه سوال دارم

قالب من راست چینه. من وقتی در پست هام عکس میزارم عکس ها راست چین میشن و فقط با پاراگراف میتونم جهتشو تغییر بدم. ایا کدی هست که تو قالب بزارم و عکس ها رو از حالت راست چینی به حالت عادی برگردونه؟؟؟

لینک به ارسال

سلام.

میتونین از وراثت img در قسمت content ، وسط چین کنین.

یعنی فایل style.css رو باز کنید و بعد از پیدا کردن div مربوط به قسمت نوشته های مطلبتون، برای img هاش ویژگی text-align رو center کنین.

لینک به ارسال

سلام.

میتونین از وراثت img در قسمت content ، وسط چین کنین.

یعنی فایل style.css رو باز کنید و بعد از پیدا کردن div مربوط به قسمت نوشته های مطلبتون، برای img هاش ویژگی text-align رو center کنین.

اتفاقآ قسمت مربوطه رو پیدا کردم و همین کار رو هم کردم ولی من میخام عادی باشه. در این حالت عکس میره وسط ولی اگه خاستم سمت راست یا چپ بزارم باید دوباره پاراگراف اضافه کنم. و تازشم غیر از عکس چیز های دیگه رو هم وسط میبره من میخام مثل قالب هاب دیگه عادی باشه. اون قسمتی که مربوط به درون پست ها میشه اینه:

text-align:right; direction:rtl

در اینجا عکس ها فقط سمت راست نمایش داده میشن و برای جابجاییشون باید پاراگراف اضافه کرد و اگه right رو به center هم تغییر بدم عکس ها میره وسط و برای جابجاییشون باید دوباره از پاراگراف استفاده کنم. در حالت none هم گذاشتم ولی افاقه نکرد. اگر rtl رو هم دستکاری کنم که دیگه نوشته های توی پست از حالت راست چینی که باید باشه خارج میشه و به هم میریزه. حالا با این اوضا باید یه سری کد به همین قسمت یا یه جای دیگه css اضافه کنم که حالت راست چینی شامل عکس ها نشه و بشه راحت جهت عکسا رو بدون پاراگراف تعیین کرد. الان موشکل من اینه

لینک به ارسال

درستش همینه که برای جابجایی عکس ها از پاراگراف استفاده بشه ولی می تونید کدهای زیر را هم به استایل اضافه کنید

img.alignright {
float:right;
margin:5px;
}
img.alignleft {
float:left;
}
img.aligncenter {
float:none;
display:block;
margin:5px auto;
}

و در موقع قرار دادن تصاویر یکی از حالتهای راست - چپ میانه را برای تصاویر انتخاب کنید

لینک به ارسال

درستش همینه که برای جابجایی عکس ها از پاراگراف استفاده بشه ولی می تونید کدهای زیر را هم به استایل اضافه کنید

img.alignright {
float:right;
}
img.alignleft {
float:left;
}
img.aligncenter {
float:none;
display:block;
margin:5px auto;
}

و در موقع قرار دادن تصاویر یکی از حالتهای راست - چپ میانه را برای تصاویر انتخاب کنید

دقیقا من دنبال یه همچین کدی میگشتم که بشه باسه عکس ها یه منطقه خاص تعریف کنیم. ولی شما که دارید میگید درستش اینه که باسه عکس ها پاراگراف تعیین کنیم پس چرا من هر چی قالب رایگان دیدم هیچ کدوم اینجور نیست؟؟؟ اگر هیچ حالتی ندیم میره سمت راست و اگر هم حالت راست یا چپ یا وسط بدیم میره همونجایی که باید بره بدون ایجاد پاراگراف. من که هر چی قالب رایگان دیدم اینجور بود فقط قالبی که خریدم اینجور نبود و به پشتیبانش هم که گفتم گفت پاراگراف درست کن. نکنه گذاشتن پاراگراف تاثیر داره رو سئو و... اینجور چیزا؟؟؟؟

لینک به ارسال

نکنه گذاشتن پاراگراف تاثیر داره رو سئو و... اینجور چیزا؟؟؟؟

خیر!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...