• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
taranom

خطای 404 در ادامه مطلب

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام . من سایتمو انتقال دادم . بعد از انتقال به هاست دیگه ادامه مطلب سایتم مشکل پیدا کرده و نات فوند می رنه . به عبارتی به این صورته :

Not Found

The requested URL /1392/06/28/آموزش-کوهپیمایی-2/ was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request. Apache/2 Server at ebook.ketabline.com Port 80 چطو می تونم درستش کنم ؟:( لطفا راهنماییم کنین :) مرسی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.

تنظیمات > پیوندهای یکتا

یک بار به پیش فرض تغییر بدید و ذخیره کنید. بعدش مجدد به دلخواه تغییر بدید و ذخیره کنید.

به احتمال قوی مشکل برطرف میشه

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دستتون درد نکنه :) درست شد . خدا خیرت بده برادر من :)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

از من هم این مشکل را داره ولی با کاری که گفتید درست نشد .

آدرس سایتم http://nedaj.ir/

همه مطالب ادامه اش ارور میده مثلا یکی از مطالبم که ارور میده : http://nedaj.ir/blog/1392/08/03/%d8%a7%d9%86%d8%aa%d8%b8%d8%a7%d8%b1/

مشکل بعد از به روز رسانی به نسخه 3.7 فارسی اینطوری شد

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

آقا مشکل منم دقیقا مثل جناب runy امروز بعد از ارتقاء وردپرس به وجود اومده.

از صبح که وردپرس رو ارتقاء دادم، دیگه ادامه مطلب رو نشون نمیده، یعنی کلا لینک خود مطلب رو به صورت 404 نشون میده و میگه صفحه مورد نظر شما پیدا نشد!

آدرس سایتم اینه: hdsms.ir

لطفا راهنمایی بفرمایید.

ویرایش شده در توسط ahmad ahmad
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از صبح که وردپرس رو ارتقاء دادم، دیگه ادامه مطلب رو نشون نمیده، یعنی کلا لینک خود مطلب رو به صورت 404 نشون میده و میگه صفحه مورد نظر شما پیدا نشد!

لطفا راهنمایی بفرمایید.

دوست عزیز فعلا افزونه جلالی را از کار بنداز درست میشه

ولی چرا با این افزونه مشکل داره؟؟؟؟؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لطفا راهنمایی بفرمایید.

سلام

از من هم این مشکل را داره ولی با کاری که گفتید درست نشد .

آدرس سایتم http://nedaj.ir/

همه مطالب ادامه اش ارور میده مثلا یکی از مطالبم که ارور میده : http://nedaj.ir/blog...2/08/03/انتظار/

مشکل بعد از به روز رسانی به نسخه 3.7 فارسی اینطوری شد

سلام . من سایتمو انتقال دادم . بعد از انتقال به هاست دیگه ادامه مطلب سایتم مشکل پیدا کرده و نات فوند می رنه . به عبارتی به این صورته :

Not Found

The requested URL /1392/06/28/آموزش-کوهپیمایی-2/ was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request. Apache/2 Server at ebook.ketabline.com Port 80 چطو می تونم درستش کنم ؟ :( لطفا راهنماییم کنین :) مرسی

دوستان عزیز ، همیشه قبل از اینکه بخواید هر تغییر اساسی ای توی سایتتون ایجاد کنید ، یه نسخه پشتیبان از سایتتون بگیرید ، بدلیل اینکه نسخه جدید وردپرس هنوز به نسخه فارسی بروز نشده ، نسخه

جدید انگلیسی وردپرس از پیوند های یکتا ایراد میگیره ، برای همین ممکنه که شما وقتی به لینکی با پیوند یکتا :

http://bavanat.ir/نوشته-نمونه/

مراجعه می کنید با ارور 404 مواجه بشید

بهترین کار اینه که آخرین نسخه پشتیبان سالم و بی عیب و نقص رو بازیابی کنید و تا اومدن نسخه فارسی 3.7 صبر نمایید.

دوستان عزیز هیچکسی به طور قطع نتونسته مشکلش رو با نسخه 3.7 حل کنه ، پس سعی کنید تا لحظه اومدن نسخه جدید صبر کنید.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببينيد دوستان بدون هيچ اطلاعي آپديت كردن اما چون افزونه جلالي با نسخه 3.7 سازگار نيست دچار اختلال ميشه

راه حل: اگر دقت كنيد با هر بروزرساني وردپرس افزونه جلالي هم بروزميشه پس صبر كنيد تا افزونه نسخه جديد بده و به نسخه جديد آپديت كنيد

نياز به برگردوندن به حالت قبل با بك آپ نيست

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط سعید فرزادی پور
      با عرض سلام
      من به مشکلی خوردم که راه حل اون رو نمیدونم
      در هدر سایت یک نویگیشن بار دارم که منوی اصلی سایتم به صورت دراپ داون در این نویگیشن بار وجود داره ، قال سایت من shaply هستش و استفاده از ویجت ها در body بازه ، من با استفاده از یک ویجت اسلایدر در بالاترین قسمت و زیر هدر سایت که ارتفاع اونم 55 پیکسل هستش اسلایدر بزرگ ایجاد کردم ، و حالا زمانی که میرم روی دراپ داون ها متاسفانه تا قبل از اسکرول کردن به پایین ، زیر منو ها به زیر اسلایدر میرن ، اما بعد از اسکرول کردن به پایین این مشکل حل شده و منو ها و زیر منو ها نمایش داده میشن ، هرچه z-index رو افزایش دادم نتیجه ای نداشت ، چطور میتونم این مشکل رو حل کنم ؟
      و سوال دوم این که در این تم منو ها اول به پایین و بعد به راست باز میشن و من میخوایم سایت رو به صورت فارسی داشته باشم و میخوام اول به پایین و بعد به چپ باز بشن منو ها , چه تغییری میتونم در css ایجاد کنم ؟
    • توسط mrasoul
      اینکه من بخوام به قالبی که خریدم یه صفحه ایی رو اضافه کنم میشه بحث غیر قانونی که بایگانیش می کنید ؟
      اگه یک قالبی که میخرید یه امکانی و نداشته باشه و شما بخوای بهش اضافه کنی حتما باید بری پیش پشتیبان قالب و هزینه کنی برات بهش اضافه کنه؟ خوب اگه میتونست که اضافه می کرد .
    • توسط mrasoul
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه وردپرسی ها
      این صفحه اول وبسایت من است هایو  .
      حالا من میخواهم این صفحه را با یک صفحه استاتیک جایگزین کنم و خوب تا اینجا مشکلی نیست اما مشکل اصلی آنجاست که من یک صفحه لازم دارم مانند همین صفحه اول سایت که تمامی پستها در آن قرار داشته باشد و ظاهر و حتی فوتر و تمامی بخش ها از جمله دکمه ی بارگذاری مطالب بیش مانند همین صفحه باشد و در اصل می توان گفت که همین صفحه اصلی کپی شود .
      من با استفاده از قالب صفحه page.php و کپی کردن کدهای فایل index اقدام به ساختن صفحه ای به اسم posts کردم و از داخل برگه ها نیز در موقع ساختن برگه جدید ،  قالب این برگه را نیز بر روی posts قرار دادم و این هم آدرس همین برگه ایی که ساختم .
      ملاحظه می کنید که اصلا پستها نمایش داده نشده است ... امیدوارم که کسی بتونه راهنماییم کنه که مشکل کجاست ؟
      چندتا فایل پیوستی هم قرار دادم یکیش صفحه posts.php که خودم ساختم و دیگر مابقی فایل ها

ink.rar
      posts.php
    • توسط shayan201680
      با سلام
      بنده یک سایت اصلی وردپرسی دارم و قرار شده که در ساب دامینشم از وردپرس استفاده کنم.
      الان میخوام کاری کنم که کاربران اگر در سایت اصلی ثبت نام کردند بتونند با همون مشخصات در ساب دامین نیز لاگین کنند و برعکس!
      ولی نمیدونم باید چکار کنم! 
      ممنون میشم اگر کسی بلده راهنمایی کنه، با تشکر... 
    • توسط Mr Mirzaei
      سلام
      من برای کانال تلگرامم به آدرس زیر به یک ادمین نیاز دارم که در ضمینه فیلم و سریال نسبتا حرفه ای باشه
      Mester_Film@
      لطفا اگه کسی میتونه بهم کمک کنه لطفا به ایدیم پیام بده:
      Alo_Mester_Film@