رفتن به مطلب

هک شدن سایت من

web1362

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من یک سایت دارم که تقربیا هفته ای یک بار داره هک میشه

قبلا فقط یور و پسورد ادمین را تغییر می دانند ولی جدیدا صفحه اول سایت را هم تغییر می دهند

البته چند هفته پیش یک افزونه امنیتی نصب کردم که برای چند هفته جلو هکر ها را گرفت ولی امروز دوباره هک شد

همه هکر ها عرب هستند ولی یک بار هم ترکیه بود

در ضمن چون در اسم سایت من ایران هست به این مشکل خوردم

ولی این بار صفحه اول را که دوباره آپلود کردم مطالب داخل آن تغییر نکرد.

با تشکر

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز من هم قبلا همین مشکل رو داشتم که همش برمی گشت به امنیت کم سرویس هاست دهی که با تغییر هاست سایتم دیگه سایتم هک نمیشه.

لینک به ارسال

آقای ok-siavash درست میگن

بهتره یه کم بیشتر خرج کنین و از یه هاستینگ معتبر ، هاست بخرین

اینطوری سایتتون به این راحتی ها هک نمیشه

لینک به ارسال

مثلا از کجا

توی همین انجمن بحث های مختلفی شده که میتونید با یه جست و جوی کوچیک بهشون برسید - هاست های نت افراز ؛ parspack خوبن

لینک به ارسال

البته بهتره لينك زير هم ببيني و كارهارو انجام بديد :

forum.wp-parsi.com/topic/1193-سوالها-و-مشکلات-آموزش-قدم-به-قدم-امنیت-وردپرس/page__st__20#entry18200

روش هاي معمول هك وردپرس بيشتر Bypass ميباشد يعني بدون داشتن يوزو و پس ميتوانند داخل سايت شوند و شلر خود را آپلود كنند

البته همونجا هم ميتوانند iپوسته شما را با deface خود جا به جا كنند

براي جلوگيري از اين روش هك نياز هست كه روي سرور cxs نصب شده باشد تا از اجرا شدن هرگونه شلر روي سرور جلوگيري شود

ویرایش شده توسط Black_sky
لینک به ارسال

من ي نكته رو بگم شما حالا هرچي امنيت سايت خودتون رو بالا ببريد ولي بقيه هاست هاي موجود توي اون سرور امنيت خوبي نداشته باشن

از طريق اون سايت ها وارد سرور ميشن و كل سايت هاي اون سرور ديفيس ميكنن ! اصن يكي از روش هاي هك همين ميبينن نميتونن سايت مورد نظر هك كنن از طريق سايت هاي ديگه كه روي سرور همون سايت مورد نظر قرار داره و امنيت كمي دارن وارد عمل ميشن !

و جواب دوستمون اگه منظورتون اون صفحه ايي هست كه زده شما هك شدين نه شل نيست صفحه ديفيس هست !‌

ولي حتما ي جا ي شلي دارن !‌

لینک به ارسال

خوب با اين تفاسير سايت شما از سرور هك شده و جز تغيير هاستينگ راهي نداريد در ضمن ربطي به هكرها از كجا هستند

آن ها يك سرور را مورد هدف قرار ميدهند و بازدن سرور سايت هاي زير مجموعه آن را هم ميزنند

يا يك باگ را با دورك گوگل جستجو ميكنند و با پيدا كردن باگ در سايت هك ميكنند

يا ايتكه خصومت شخصي با شما دارند B)

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام دوستان

سایت من چند وقت پیش هک شده بود البته خب امنیتش پایین بود

الان هم که مجددا میخوام وارد پنل ادمین بشم میگه پسورد غلطه!

فراموش کردن رمز رو هم که میزنم پیغام میده که کاربری با این ایمیل وجود نداره

البته امروز هم یه ایمیل برام اومده که رمز گم شده بازسازی شد!!!

باید چیکار کنم؟

فکر هم نمیکنم مشکل از امنیت هاست باشه چون سایت های دیگه ای هم رو همون هاست دارم ولی مشکلی براشون پیش نیومده

لینک به ارسال

برای اینکه سایتتون هک نشه باید چند تا کار بکنید :

1- از یه هاستینگ قوی و مطمئن هاست بگیرید مانند نت افراز و هاست دی ال

2- افزونه فایروال بروی وردپرستون نصب کنید

3- بروی wp-admin رمز بگذارید

4- برای پنل وردپرس و هاستتون پسورد راحت انتخاب نکنید

5- افزونه Register Plus redux export users رو نصب کنید

6- گزینه ssl رو بروی ایمیلتون فعال کتید

بقیه جزئیات رو نمیگم چون ندونین بهتره ..

دوستی که میگفتی سایت من چند بار در هفته هک میشه : باید بگم هکر ها بعد از اولین هک داخل سایتتون شل گزاشتن که توسط اون راحت میتونن بیان داخل هاست و دسترسی داشته باشن که شما باید اونو پیدا و حذفش کنید .

آقای Mj85 شما هم برین داخل هاست و از طریق PHP my admin پسورد رو عوض کنید و طبق نکات بالا که عرض کردم عمل کنید ..

پیروز باشید

لینک به ارسال

همه موارد گفته شده رعايت كنيد و يك يوزر مدير بسازيد و يوزر شخص پاك كنيد

دقت كنيد اگر همه موارد رعايت كنيد و يوزر و پس هكر هم پاك كنيد و... ديگر به اين راحتي ها هك نميشيد

درضمن آپلود فايل با وردپرس محدود كنيد و براي پسنود هاي خاص قرار دهيد

اگر رسيدم يه مقاله كامل در باره هك ميدم

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

دوستان من افزونه فایروال رو نصب کردم و برام ایمیل میاد که به سایت حمله شده حالا باید چیکار کنم؟

البته بعدا متوجه شدم که وقتی خودم وارد سایت میشم هم این ایمیل میاد

حالا نمیدونم واقعا هکی در کار بوده یا نه و اینکه چرا وقتی خودم سایتو باز میکنم ایمیل میاد !!!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...