رفتن به مطلب

نمایش ندادن درست دسته ها در گوگل

پست های پیشنهاد شده

با سلام

از دوستان عزیز کسی میدونه چکار باید کرد تا وقتی اسم سایت را در گوگل سرچ میکنیم دسته ها هم به زیر آدرس سایت به نمایش در بیاد؟من وقتی اسم سایتم رو توی گوگل سرچ میکنم فقط آدرس اصلی سایتم به نمایش در میاد و دسته های سایت که باید زیر آدرس اصلی به نمایش در بیاد در نمیاد.من هر سایت خبری که داخل گوگل سرچ میزنم اول از همه اسم سایتش به نمایش در میاد و بعدش زیر آدرس اصلی سایت دسته ها به نمایش در میان؟آیا مشکل از پیوند های یکتا سایت من هست یا مشکل چیز دیگه ای هست؟

سرچ سایت خودم در گوگل:https://www.google.com/#q=%D9%86%DA%AF%DB%8C%D9%86+%D8%AC%D9%86%D9%88%D8%A8

سرچ ی سایت برای نمونه:https://www.google.com/#q=+%D8%AF%D8%B4%D8%AA%DB%8C+%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87

ویرایش شده توسط ok_siavash
لینک به ارسال

دوست عزیز این گوگل هست که تشخیص میده برای سایتتون پیج های دیگه رو نشون بده یا نه

شما هیچ کاری نمیتونید بکنید ؛ فقط میتونید به کارتون ادامه بدید و سایتتون رو بالا ببرید تا گوگل این کار رو انجام بده

لینک به ارسال

دوست عزیز این گوگل هست که تشخیص میده برای سایتتون پیج های دیگه رو نشون بده یا نه

شما هیچ کاری نمیتونید بکنید ؛ فقط میتونید به کارتون ادامه بدید و سایتتون رو بالا ببرید تا گوگل این کار رو انجام بده

دوست عزیز سایت من زودتر از اون سایتی که آدرس رو دادم شروع به قعالیت کرده و تعداد لینکهای سایت من نسبت به اون سایت در گوگل بیشتر است و همچنین رتبه ولی فکر نکنم مشکل از اون چیزی باشه که شما میگید.به نظرتون دسته ها درست نامگذاری شدند؟و همچنین پیوندهای یکتا؟

لینک به ارسال

دوست عزیز سایت من زودتر از اون سایتی که آدرس رو دادم شروع به قعالیت کرده و تعداد لینکهای سایت من نسبت به اون سایت در گوگل بیشتر است و همچنین رتبه ولی فکر نکنم مشکل از اون چیزی باشه که شما میگید.به نظرتون دسته ها درست نامگذاری شدند؟و همچنین پیوندهای یکتا؟

حق با شماست من هم خیلی پیگیر این مسئله بودم

خیلی از سایتها بدون داشتن رتبه و پیج رنک به اینصورت نمایش داده میشن

البته تو این تاپیک یکی از دوستان اشاره کرده که با برندسازی میشه این کارو کرد ولی توضیح ندادند

حالا منتظر میمونیم تا ببینیم کسی میتونه توضیح کامل بده؟ تا دیگه تاپیکهای تکراری ایجاد نشه

لینک به ارسال

ببينيد هميشه راه هايي براي دور زدن است با يك سري ترفند باعث ميشيم كه گوگل صفحات سايت رو راحت تر و روان تر بشناسه

مثل انسان من به شما يك آدرس ميدم كه شما بلد نيستيد و بسيار طول ميكشه تا پيدا كنيد اما زماني كه من به شما آدرس رو با توجه به جايي كه هستيد و آن جا را بلديد بدم سريع و روان پيدا ميكنيد

ن.ك :گوگل روش جديد گذاشته كه خيلي بهتر از قبل شده

لینک به ارسال

آقا کسی نبود جواب بده؟

ببین دوست عزیزه من شما الان دسته بندیت اصلا توی گوگل ایندکس نمیشه !

<meta name="robots" content="noindex,follow" />

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...