رفتن به مطلب

با چه نرم افزاری فلش بسازم؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

می خواستم چند تا فایل فلش بسازم، حالا به نظرتون کار رو با adobe flash شروع کنم یا

SWiSH Max4 یا نرم افزار دیگری رو پیشنهاد دارید؟ به نظرم می رسه با adobe flash بهتر باشه، چون قویتر عمل می کنه و فایلهای آماده زیادی هم داره که میشه ازشون توی طرحها استفاده کرد، ولی اون یکیه به نظر ساده تر میرسه، نظر شما چیه، همچنین بی زحمت چند تا سایت مرجع برای فایلهای آماده این نرم افزارها معرفی کنید

با تشکر

لینک به ارسال

فلش ميشه گفت تركيبي از جاوا و گرافيك هست و نرم افزارهايي همچون

SWiSH Max4 داراي رابط كاربري بهتر نسبت به

adobe flash مي باشد اما كسي كه به زبان جاوا آشنايي داشته باشد نرم افزار

adobe flash بهترن ميباشد

لینک به ارسال

ببینید الآن برای adobe flash فایلهای آماده زیادی با پسوند fla هست که کار رو آسون می کنه، ولی از طرف دیگه همونطور که شما گفتید، اون یکی نرم افزار کار باهاش آسونتره، حالا باز هم نمی دونم آدم وقتش رو کدوم بذاره زودتر به نتیجه میرسه

لینک به ارسال

يه چيزي ميگم ببينيد بد ميگم

اگه با پيكان رانندگي يادبگيري پرادو هم بدن ميبري ديگه فرقي نميكنه ( البته bmw z4 فرق ميكنه) :lol::D

گه بتوني با ادوبي فلش حرفه اي كار مني ديگه هر نرم افزار فلش بدن كار ميكني

لینک به ارسال

بنظرم فرقی در نرم افزار SWiSH Max4 و Adobe flash وجود نداره من 1 ساله که دارم از هر دوشون استفاده میکنم و هردوشون هم قدرتمندن

adobe فلش فقط ظاهر الکی داره در صورتی که SWiSH Max4 ساده و کامل هستش

ویرایش شده توسط RapiD AM
لینک به ارسال

هرکدوم از این دو نرم افزار کارایی متفاوتی دارند و نباید اینها را موازی هم دید

adobe flash در واقع نرم افزار فوق پیشرفته ساخت مولتی مدیاست و به صورت تخصصی مجری اکشن اسکریپت است برای ساخت انیمیشن های قوی و سنگین ( در سطح رایت در dvd) و SWiSH Max4 سوئیچر است و با ساخت راحت سکانس ها و movie clip برای ترکیب و تلفیق انیمیشن های سبک و ساده (بیشتر در سطح وزنی اجرا در وب) بکار می رود که تعداد زیادی افکت برای عناصر مخصوصا متون دارد

فایلهای باز فلاش را اگر با اکشن اسکریپت 1 نوشته باشند و به رابط های جاوا اسکریپت یا XML متصل نکرده باشند می توان با پابلیش کرد به swf و با استفاده از insert animation اینسرت کرد به سوئیچ مکس

لینک به ارسال

تو جمع استادان من کوچکتر از اونی هستم که نظر بدم ولی تجربه خودم اینه که هر دو خیلی خوب و قوی هستن ولی اگه در سزح سایت خودتون میخواین یا بهتر بگم خیلی حرفه ای و پیشرفته نمیخواین من پیشنهادم : Aleo Flash Intro Banner Maker هست . با این نرم افزار در عرض چند دقیقه افکت های واقعا خوب و حجم خیلی پایین میسازید.

اگه خواستید میتونم لینک دانلودش را هم بدم.

موفق و پایدار باشید.

لینک به ارسال

تو جمع استادان من کوچکتر از اونی هستم که نظر بدم ولی تجربه خودم اینه که هر دو خیلی خوب و قوی هستن ولی اگه در سزح سایت خودتون میخواین یا بهتر بگم خیلی حرفه ای و پیشرفته نمیخواین من پیشنهادم : Aleo Flash Intro Banner Maker هست . با این نرم افزار در عرض چند دقیقه افکت های واقعا خوب و حجم خیلی پایین میسازید.

اگه خواستید میتونم لینک دانلودش را هم بدم.

موفق و پایدار باشید.

منم خیلی با این نرم افزار کار کردم خیلی خوبه ولی تنها مشکلش اینکه تایپ فارسی رو پشتیبانی نمیکنه ....

لینک به ارسال

منم خیلی با این نرم افزار کار کردم خیلی خوبه ولی تنها مشکلش اینکه تایپ فارسی رو پشتیبانی نمیکنه ....

هیچ برنامه ای کامل نیست :) برای استفاده از متن فارسی میتونید از برنامه های مخصوص اینکار مثل LeoMoon Persian TTT استفاده کنید.! (میدونم میدونستید ها. این مزلب اضافه کردم واسه کسایی که نمیدونستن!)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...