afkari

درخواست افزونه ای برای ایجاد منو

6 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان سلام.

من میخوام تو قالبم از منو های چند سطحی استفاده کنم که دسته هارو برام بصورت منو های چند سطحی نشون بده ولی خب با استفاده از css فقط تونستم منوی یک سطحی ایجاد کنم یعنی فقط می تونه فرزندان یک دسته رو نشون بده و فرزندانِ فرزندان اون دسته رو نمی تونه نشون بده!! :blink:

یک افزونه برای این کار می خوام . کسی می تونه کمکم کنه؟؟؟ دوستان لطفا زودتر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز این تاپیک که چیزی نداره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اون تاپیک رو هم خودتون ایجاد کرده بودید - اما باید صبر کنید تا هر کس مایل هست جواب بده لطفاً

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درسته چون خودم ایجاد کردم گفتم که چیزی نداره !!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نیاز به ایجادتاپیک تکراری نیست اینکار اسپم هست که باهاش اینجا به شدت برخورد میشه!

بایگانی شد

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط M a H D i
      باسلام و احترام

برای ساخت لیکدونی (مثل سایت سافت98) از چه افزونه ای میتونیم استفاده کنیم؟ (اگر راه بهتری هست لطفا ذکر کنید)
      میخواهیم مطالب خبری از چند سایت را در قسمتی از سایت خودمان به نمایش بگذاریم و وقتی روی آنها کلیک می شود به همراه تولبار سایت ما نمایش داده شود.
      در اینترنت جستجو کردیم و به چند افزونه رسیدیم
      my link dump
      WP Link Builder
      با تشکر
    • توسط Ali Brm
      سلام دوستان
      من از افزونه Visual Composer استفاده می‌کردم البته به صورت کرک شده که متوجه شدم احتمال خیلی زیر کد مخرب داره و مجبور شدم کلا هاستم رو مجدد بارگذاری کنم.
      حالا از دوستان کسی سایتی رو میشناسه که افزونه Visual Composer دانلودش رایگان باشه و خیالم راحت باشه که مشکلی نداشته باشه؟ حتما به این افزونه احتیاج دارم لطفا دوستان راهنمایی کنن.
    • توسط AhmadNet
      سلام دوستان
      آیا افزونه ایی برای حذف سایدبار از صفحات خاص وجود دارد؟ نمی خواهم سایدبار بطور کامل حذف گردد.
    • توسط AhmadNet
      سلام دوستان
      در زمینه ارسال و دریافت تیکت که دارای قابلیت ارسال ایمیل به مدیریت سایت ( هنگام ثبت تیکت ) افزونه ایی رایگان سراغ دارید؟
    • توسط abolfazlbozorgi
      با سلام.

دوستان افزونه ای تو سیستم مدیریت محتوای وردپرس هستش که بتونه سطوح کاربری ویژه و عادی در نظر بگیره؟؟
      یکی از ساده ترین امکاناتش این باشه که"

محتوای سایت رو برای دسترسی های مختلف نمایش بده!! به عنوان مثال کاربر با سطح دسترسی عادی نتونه محتوای سطح دسترسی ویژه رو بخونه!! سطح دسترسی ویژه بتونه به کل محتوای سایت دسترسی داشته باشه!!!!