رفتن به مطلب

انتقال سایت به هاست جدید

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان چند سوال داشتم

من مشکلی در وب مستر گوگل داشتم و با هاستینگ خود صحبت کردم و ایشون

فرمودند که می تونه سایت رو به هاست جدیدی منتقل کنه.

حالا به نظر شما

در صورت انتقال چه مشکل یا مشکلاتی پیش می اید؟

ایا رتبه ی سایت کاهش پیدا می کنه از نظر گوگل ؟

ایا مشکل فعلی درست خواهد شد ؟

ممنون

مشکل سایت در وب مستر گوگل این بود که می گفت نمی تونه گوگل به سرور وصل شه و من بعد از جستجو در گوگل فهمیدم که این مشکل به این شکل است که ای پی خزنده گوگل با دیواره اتش هاست دچار مشکل هست و سایت رو نمی شناسه

ویرایش شده توسط gitymarket
لینک به ارسال

اگر به خوبی اطلاعات رو منتقل کنید هیچ مشکلی بوجود نمیاد من خودم چندین بار چندتا سایت رو از لوکال به هاست منتقل کردم بدون کوچکترین مشکلی

اگر انتقال تا 24 ساعت صورت بگیره هیچ مشکلی بوجود نمیاد برای سئو سایت شما

از این دیگه اطلاعی ندارم منتظر دوستان بمونید بیان نظرشون رو بگن

لینک به ارسال

هیچ مشکلی پیش نمیاد ؛ با خیال راحت انتفال رو انجام بدید ، به هاستی انتقال بدید که پشیمون نشید

پ ن : من و دوست خوبمونRapiD AM ظاهرا با هم به تاپیکتون جواب دادیم

لینک به ارسال

انتقال اگر بین سرورهای همون شرکت با DNS ثابت باشه که هیچ مشکلی پیش نمیاد

ولی اگر به سرور دیگری از اون شرکت که DNS دیگه داره یا اصلا به سرور یه شرکت دیگه بخوای انتقال بدی، باعث میشه که تا یه بیست و چهار ساعتی برای بعضی کاربران سایت با اختلال دیده بشه ولی فکر نمیکنم اونقدر مهم باشه که روی سئو و اینها تأثیر بذاره.

درضمن مشکل شما با گوگل وبمسترتولز اگر مربوط به سرور بوده (مثلا اسپمر شناخته شدن سرور یا خاموشی های زیاد سرور) این کار (انتقال) میتونه کمک کنه ولی اگر مربوط به خود فایلهاتون بوده (مثلا مشکل برنامه نویسی یا ویروسی بودن فایلها و ...) این انتقال کمکی به شما نخواهد کرد.

موفق باشید

لینک به ارسال

dreamwomen.ir دوستان این فروشگاه بسیار موثر بوده در درآمد من - لطفا راهنماییم کنید - بسیااااااااااااااااااااااااااااار ممنون

لینک به ارسال

هاستتون که خوبه

http://host-tracker.com/check_res_ajx/13851159-0/

آپتایم سرور رو بسنجید:

http://www.siteuptime.ir/

چند روزی رایگانه. بذارید هر یک دقیقه تست کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...