رفتن به مطلب

فایل کامنت

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من میخوام تو فایل کامنتم یه سری تغییرات بدم و قشنگترش کنم و همچنین گزینه نقل قول رو اضافه کنم........ چیکار باید بکنم؟؟ اگر کسی فایل کامنت اماده سراغ داره بگه........

لینک به ارسال

شما ميتوانيد هر فايل كامنتي از هر قالبي برداريد و تست كنيد براي طراحي قالب نظرات هم بايد از توابع زير استفاده كنيد

http://codex.woc.ir//comment.html

• امتیاز 2
لینک به ارسال

براي قرار دادن آواتار بايد از كد زير در قالب استفاده كنيد

البته فكر كنم اون كامنت از آواتار پشتيباني ميكرد

<?php echo get_avatar($id_or_email, $size, $default, $alt); ?>

$id_or_email

عدد صحیح

(ضروری) آیدی نویسنده و یا آدرس ایمیل او. در اکثر قالب های دیدگاه می توانید از $comment در اینجا استفاده کنید. در دیگر قالب ها، از get_the_author_meta('user_email') استفاده کنید.

$size

عدد صحیح

(اختیاری) اندازه آواتار جهت نمایش (حد اکثر 512). پیش فرض: 96.

$default

رشته

(اختیاری) آدرس عکس. مقدار پیش فرض: خالی.

$alt

رشته

(اختیاری) نوشته جایگزین عکس. پیش فرض: خالی.

ویرایش شده توسط Black_sky
  • امتیاز 1
لینک به ارسال

اها فهمیدم........ چطوری میتونم کاری کنم که اواتار و اسم سمت راست و کنار هم نمایش داده بشن و تاریخ ساعت هم بالا سمت چپ متنا هم یر اینا و راستی چطوری گزینه نقل قول رو فعال کنم؟؟

شرمنده سوال میپرسم انقد3..........

لینک به ارسال

براي تعريف استايل هم ميتونيد يك فايل html ئرست كنيد و با توجه به توابع به آن استايل دهيد

استايل هم تو فايلstyle.css حتما بايد قرار داده بشود

براي راست چين و... بايد از ‌flot يا right و... استفاده كنيد توي css

• امتیاز 1
لینک به ارسال

دوستان من چنتا سوال دیگه هم دارم

کسی نمیدونه مشکل از چیه که دکمه Sendکار نمیکنه؟؟

افزونه quote-comments رو نصب کردم حتی گزینه نقل قول هم اومد ولی وقتی روش کلیک میکنم مینویسه این افزونه با پوسته شما مشکل داره....باید چیکار کنم؟؟

در اخرم اگه میشه بگید چطوری ازین شکلکا به کامنتام اضافه کنم تا کاربرا بتونن ازش استفاده کنن؟؟

لینک به ارسال

اقا مشکلات قبلیمو دیگه کاری ندارم الان فقط این سوالارو دارم

اقا من چطوری میتونم به کامنت پیشفرض ورد پرس استایل بدم و اینکه لینک ویرایش رو بردارم؟؟ اصلا فایل کامنت پیشفرض کجاس؟؟ در ضمن میشه وقتی کسی میخواد کامنت ارسالیشو ویرایش کنه به جای اون صفحه پیشفرض وردپرس به صفحه دیگه ای بره؟؟

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...