رفتن به مطلب

ساخت قالب واکنش گرا !!!

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من دارم یه قالب طراحی می کنم

اما دوست دارم کاملا واکنش گرا باشه

یعنی با مرورگر هر وسیله ای سایز صفحات و جداولم تغییر کنه

توی لپ تاپ کامل نشون بده

توی گوشی و تبلت کوچیکتر باشه

توی صفحات عریض اطلاعات زیادی نشون بدم

و ....

لطفا اساتید عزیز بنده رو راهنمایی کنند که چه ابزار ها و چه روش ها و چه تکنیک هایی برای این کار نیاز هست ؟

با تشکر

ویرایش شده توسط iran
لینک به ارسال

شما می توانید از فریم ورک های آماده مثل بوت استرپت استفاده کنید اما اگر می خواهید خودتون تمام کار ها را انجام بدید باید اکثر عرض همه المان ها را با درصد مشخص کنید. بعد هم با استفاده از css کوئری ها برای هر صفحه نمایشی قالب دلخواهتان را ایجاد کنید.

لینک به ارسال
شما می توانید از فریم ورک های آماده مثل بوت استرپت استفاده کنید اما اگر می خواهید خودتون تمام کار ها را انجام بدید باید اکثر عرض همه المان ها را با درصد مشخص کنید. بعد هم با استفاده از css کوئری ها برای هر صفحه نمایشی قالب دلخواهتان را ایجاد کنید.

انجامش چقدر وقت می بره ؟ وقت گیر که نیست ؟

و همچنین حجم صفحه زیاد افزایش پیدا نمی کنه که ؟

من تا حد امکان سعی کردم توی قالب جدید حجم صفحه پایین باشه

در ضمن من قالبم رو بیش از 50 درصدش رو ساختم می تونم بازم از بوت استرپ استفاده کنم ؟ ممکنه نحوه استفادش رو بفرمایید و البته آموزش کاملش

ویرایش شده توسط iran
لینک به ارسال

با استفاده از این راهنما می تونید قالب خودتون رو واکنش گرا کنید

http://www.w3.org/TR/css3-mediaqueries/

لینک به ارسال

ساده ترین راه همون دادن درصد به width هستش

مثلا body رو 90% بدین بعد میتونید با min-width یه حداقل براش تعیین کنید و با max-width هم یه حداکثر.

این کار رو میتونید توی هر منویی که میخواین اتوماتیک بزرگ یا کوچیک بشه استفاده کنید.

لینک به ارسال

ساده ترین راه همون دادن درصد به width هستش

مثلا body رو 90% بدین بعد میتونید با min-width یه حداقل براش تعیین کنید و با max-width هم یه حداکثر.

این کار رو میتونید توی هر منویی که میخواین اتوماتیک بزرگ یا کوچیک بشه استفاده کنید.

فرمایش شما درسته ولی توی گوشی که نمی شه همه رو زیر هم چید

باید یه تعداد از جداول حذف بشن و یه تعداد جدید جایگزین بشن

لینک به ارسال

انجامش چقدر وقت می بره ؟ وقت گیر که نیست ؟

نه وقت گیر نیست

و همچنین حجم صفحه زیاد افزایش پیدا نمی کنه که ؟

در حجم صفحه تغییر زیادی ایجاد نمیشه ولی کد های css بیشتری باید بنویسید.

در ضمن من قالبم رو بیش از 50 درصدش رو ساختم می تونم بازم از بوت استرپ استفاده کنم ؟ ممکنه نحوه استفادش رو بفرمایید و البته آموزش کاملش

اگر تا 50 درصد کار را تکمیل کردید به نظرم کار خودتون را ادامه بدید و از بوت استرپت استفاده نکنید. بازم اگر خواستید می تونید سرچ کنید یا از این آموزش استفاده کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...