رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

از این کد استفاده کنید : ( بجای 3 و 4 ID دسته ای که میخواید نمایش داده نشه رو وارد کنید )

<?php query_posts($query_string . '&cat=-3,4'); ?>

لینک به ارسال

از این کد استفاده کنید : ( بجای 3 و 4 ID دسته ای که میخواید نمایش داده نشه رو وارد کنید )

<?php query_posts($query_string . '&cat=-3,4'); ?>

نه من منظورم این بود که مثلآ فرض کنید من یه مطلب گذاشتم تو سایتم. در قسمت دسته بندی من بهش 4 تا دسته معرفی. اب , هوا , خاک و اتش. تا اینجای کار من 4 تا دسته به این پست معرفی کردم و هر 4 تاش داره تو پست نشون داده میشه. ولی من نمی خام همش تو پست نشون داده بشه. مثلآ میخام اتش نشون داده نشه و اون 3 تای دیگش تو پست نشون داده بشه. این کدی که شما دادید ظاهرآ کلآ هر مطلبی که تحت عنوان یه دسته خاص باشه رو از دید حذف میکنه.

لینک به ارسال

اگر پستتون به چند دسته تیک خورده، در بخش نمایش همه دستها رو نمایش میده مگر اینکه شما تابعی بنویسید که براساس اون از دیتابیس دسته ها روبخونه و بتونید یکی یا چندتا رو نمایش ندید

فعلا راه ساده به ذهنم نرسید!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...