رفتن به مطلب

نشان دادن پست ها ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام / یه سوال : اگر بخواهیم تمام پست ها را در صفحه ای به غیر از ایندکس نشان بدهیم ، باید چیکار کنیم ؟

و هم چنین در آن صفحه ، شمارش صفحات هم قرار گیرد ! مثلا در هر صفحه 10 پست را نشان دهد و دکمه ای باشد برای رفتن به صفحه بعد !

من برای این کار از برگه ها استفاده کردم ، اما نشد ! شاید من بلد نبودم .

لطفا راهنمایی بفرمایید

لینک به ارسال

از نظر من بهترين كار واسه اين كار child theme ها هستن ! شما بشيني ي صفحه طراحي كني و درونش كد حلقه تكرار پست رو بزاريد واسه شماره صفحه هم page navi اينا هست !‌ بعد به صورت child theme ذخيره كنيد !‌ و بريد ي برگه بسازيد هنگامي كه داريد برگه رو ميسازيد توي پنل سمت چپ يك قالب برگه هست كه نام اين child theme رو كه ساختين رو ميدين !‌

اگه اين روش خواستين تو انجمن child thme سرچ كنيد نحوه آموزشش هست !‌

لینک به ارسال

بله ! قبلا هم گفته ام که برای این کار از همین روش استفاده کردم ! اما صفحه بندی رو نتونستم ایجاد کنم ! یعنی در واقع انجام دادم ولی نشد ! فکرز نمیکنم داخل برگه ها بشود شماره صفحه ها رو قرار داد /

لینک به ارسال

كجا گفيتن ؟‌ از child theme جايي نگفتين !‌

شما بعد اين كه طراحي كردين صفحه خودتون مث صفحه صفحه ايدندكس اخره كار به صورت قالب فرزند ذخيره ميكنيد فقط در موقع ايجاد صفحه بايد قالب عوض كنيد همين !‌ ديگه تو خودت صفحه چيزي نياز نيست اضافه كنيد ! !‌

لینک به ارسال

البته شاید من دارم اشتباه کنم ! مگه child theme همونی نیست (قالب جداگانه برای برگه) که کد زیر رو باید در اول فایلش قرار بدیم

<?php
/*
Template Name: name
*/
?>

بعد در قسمت برگه ها ! انتخابش کنیم ؟

لینک به ارسال

بله همينه !‌ از نظر كد نويسي همه چيز بايد قبول منه ! البته تست نكردم!‌ ولي اخه دليلي نداره جواب نده كد ها !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...