رفتن به مطلب

آدرس صفحه ی پیوندها در 3.6

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید

جسارتا همونطور که همه میدونیم بخش پیوندها از وردپرس حذف شده.من با کد مخصوص فعال کردن ، بخش پیوندهارو برگردوندم.جسارتا اگر بازدیدکنندگان بخوان برن توی صفحه ی پیوند ها باید از چه طریقی برن؟! لینک صفحه ی پیوند ها رو میخوام اگر لطف کنید.

نمیخوام به وسیله ی ابزارک فعال کنم.میخوام لینکی رو در سایتم داشته باشم که با کلیک روی اون به صفحه ی پیوندها بره.

لینک به ارسال

منظور پیوند به سایت ها و دوستان بود.اون پیوندی که شما فرمودید به نظر پیوند یکتاست.!

من لینک ورودی به صفحه ی پیوندها برای کاربرام رو میخوام!!!!!!!!

لینک به ارسال

بازم گيج تر شدم !‌

من منظورم همون پيوند يكتا هست كه لينك ميدي به دوستان و سايت ها ديگه !‌سر جاشه والا !

لينكش هم از مديريت اينه :

http://test.ir/wp-admin/link-manager.php

لینک به ارسال

دوست من چنین چیزی به صورت پیشفرض وجود نداره!

اون وبلاگ هایی رو هم که میبینید چنین کاری رو میکنند، به صورت دستی یک برگه درست میکنند و توشون قرار میدهند...

البته اگه برای نمایش در ساید بار بخواید خود افزونه یه ابزارک داره که ازش استفاده میتونید بکنید... دیگه روش سومی فکر نکنم برای نمایش پیوند ها وجود داشته باشه!!

لینک به ارسال

واقعا !

یعنی این بخش قابلیت داشتن صفحه ی جدا رو نداره ! همون بهتر که وردپرس اون رو حذف کرد. ممنون از راهنمایی ها <_<

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...