• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از گردهمایی برنامه نویسان ایران   01/05/95

در مرداد سال گذشته اولین همایش PHP ایران در تهران برگزار شد. ۲۱ مقاله در این همایش تائید شده بود که با توجه به محدودیت‌های موجود ۱۳ مقاله توسط نویسنده‌ها در روز همایش ارائه شد. پس از گذشت حدود یک سال، با توجه به علاقه و درخواست شرکت‌کننده‌های همایش PHP، قرار است گردهمایی بزرگ برنامه‌نویسان ایران و همایش گسترده‌‌تر برنامه‌نویسی با نام Coder Conf برگزار شود. بر این اساس از علاقمندان دعوت می‌شود در این رویداد شرکت کنند. Coder Conf در هر برگزاری بورد‌های مختلفی خواهد داشت، رویداد پیش رو شامل دو بورد Server-side و Client-side خواهد بود. همچنین لازم به توضیح است بورد Server-side متشکل از PHP، Java، Node.js، Python و بورد Client-side شامل HTML، JavaScript و CSS است.     این گردهمایی آخرین پنجشنبه‌ی مرداد ماه ، به تاریخ ۲۸ مرداد در تهران، خیابان انقلاب، بین خیابان ولیعصر و خیابان فلسطین، نبش خیابان برادران مظفر جنوبی (صبا)، پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری، پلاک ۱۱۷۶ برگزار می‌شود.   از شما علاقه‌مندان دعوت می‌شود که در این گردهمایی حضور داشته باشید. شما می‌توانید تا 5 مرداد ماه به صورت زودهنگام و نصف قیمت در همایش ثبت‌نام کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام، به سایت همایش مراجعه کنید.
sajadszm

مشکل در نصب پوسته ی وردپرس

2 پست در این موضوع قرار دارد

من چند تا پوسته ی وردپرس دانلود کردم که همه شون بعد از نصب این پیغامو میده:"این بسته نمی‌تواند نصب شود. پرونده <code>style.css</code> در این پوسته موجود نیست.

نصب پوسته با مشکل مواجه شد."

باید چیکار کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی فایل فشرده ببینید style.css هست یا نه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری