رفتن به مطلب

درخواست پلیر آنلاین با قابلیت کم کردن حجم اهنگ

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.ایا پلیری وجود داره که اهنگهای MP3--128 رو به کیفیتهای پایین تر تبدیل کنه و حجم اهنگها کم بشن که برای پخش انلاین با اینترنت سرعت پایین مناسب باشه.اگر پلیری هم سراغ دارید که بشه آهنگهایی رو با فرمت OGG یا WMA رو در پستها بصورت انلاین پخش کنه ممنون میشم معرفی کنید.

لینک به ارسال

پلیر که حجم آهنگها رو کم نمیکنه فقط میاد و پخش میکنه.

بهترین پلیری هم که میشناسم jwplayer هست که تقریبا توی نمایش فرمتهای صوتی و تصویری همه رو ساپورت میکنه.

لینک به ارسال

شما کدوم نسخه رو نصب می خواین بکنید ؟

هر پلاگین دارای راهنمای نصب و استفاده هست !!!!

لینک به ارسال

من این نسخه رو نصب کردم JW Player 5.10.2295

در ضمن من میتونم از سایت لینک دانلود رو بذارم یا باید از کامپیوتر آهنگ بذارم؟

ویرایش شده توسط s_ramtin17
لینک به ارسال

من این نسخه رو ندارم

میشه ادرس جایی که ازش دانلود کردین رو قرار بدین

در حالت عادی تمامی پلاگینهای وردپرس داری فایل readme هستن که نحوه نصب و استفاده در اونها ذکر شده

اگر از سایت وردپرس گرفته باشید آموزش نصب و استفاده موجود هست !

لینک به ارسال

واقعا عذر میخوام اشتباه کردم نسخه این پلیر1.6.0 بود که من اشتباه درج کردم معذرت میخوام

لینک به ارسال

خب من هنوز نمی دونم شما دقیق چیرو از کجا دانلود کردین میشه آدرس صفحه دانلود پلاگین رو بدین تا بررسی بشه !!!

لینک به ارسال

دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه که چجوری از این پلیر میتونم تو پستهام استفاده کنم؟

لینک به ارسال

این نسخه از پلاگین بعد از نصب

می تونید به صفحه ارسال نوشته مراجعه کنیدو از قسمت بارگذاری و آپلود عکس و مدیا فیلم خودتون رو اپلود کنید و برای درج در پست نیز بر روی کلید insert jw player کلیک کنید :

post-52-0-14472500-1342105619_thumb.jpg

لینک به ارسال

ایا موزیک رو هم میشه با این پلیر در پست گذاشت؟من هرکاری میکنم فقط در اون قسمت که میخوام پلیر نشون داده بشه این نوشته میاد [jwplayer mediaid=779]

بعد از بروز رسانی پست هم عینا همین نوشته در پست نشون داده میشه.

لینک به ارسال

پلاگین تنظمیات داره

پخش موزیک

بصورت داینامیک می تونید از پلاگینهای audio player و یا music player استفاده کنید

لینک به ارسال

من که هرکدوم از افزونه هارو امتحان کردم نشد.شما کدی سراغ ندارید که فقط لینک اهنگ رو تو کد قرار بدم و تو ادیتئر بنویسم و اهنگ بخونه.بعضی از سایتهای معرفی ابزار سایت و وبلاگ انلاین این کد رو میسازن اما اونها کلاس سایت رو پایین میارن و گاهی اوقات اصلا کار نمیکنند

لینک به ارسال

ممنون با یه پلیر تونستم راه بندازم.فکر میکنم بد هم نشد فقط یه کم روی رنگهاش باید کار کنم.اگه میشه شما هم نظر بدید.ضمنا چیکار باید کنم که پلیر دقیقا وسط بیفته نمیخوام عرضش انقدر بزرگ باشه ولی بخاطر اینکه تابلو نشه باید عرضشو زیاد کنم تا وسط به نظر برسه.

لینک به ارسال

به تگ object باید استایل بدید تا وسط بیاد. مثلا:

object{
margin: 0 auto;
}

لینک به ارسال

سلام اقا مرتضی نیمه شبتون بخیر.

یه سوال دیگه هم دارم.اگه دقت کنید میبینید که تو قسمت وسط لینک اهنگ میاد که زیاد جالب نیست.من چیکار کنم تا اون قسمت فقط اسم اهنگ با خواننده بیاد و اون 20%ها نشون داده نشه؟

لینک به ارسال

اون لینک نیست اسم فایل هست و در بخش فلش افزونه هست.

شما مستقیم نمیتونید حذفش کنید مگر اینکه افزونه تنظیماتی داشته باشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...