رفتن به مطلب

مشکل با افزونه ی Page Builder

پست های پیشنهاد شده

با تشکر از دوستان بابت این وبسایت بسار عالی.سلام و عرض ادب.

عزیزان بنده چندی پیش افزونه ای با نام page builder نصب کرده بودم و با استفاده از آن page های مختلف میساختم و page مورد نظر در قسمت برگه ها ذخیره میشد. اما الان دیگه کار نمیده. هر چی page رو ذخیره میکنم هیچ برگه ی جدیدی ایجاد نمیشه. البته ذکر کنم قبلنا روی یه هاست دیگه و یه وبسایت دیگه تست کرده بودم.

کسی از عزیزان میدونه مشکل بنده از کجاست؟ آیا ارتباطی به permission های فایل ها و... داره؟ بسیار بسیار ممنونم.

لینک به ارسال

• ممنونم از پاسخ گویی اما دسترسی پوشه قالب 755 هست.
    یه چنین چیز هایی هم در توضیحاتش داشت. که allow_url_fopenرو On کردم در php.ini و همچنین php-mbstring هم نصب و فعال سازی کردم اما مشکل همچنان پا بر جاست :
  • Please Make Sure that you Host have allow_url_fopen is set to 1 to be able to use the social count widget

• Please Make Sure that you Host have mb_strlen() is enabled not to get fatal error. Or contact your hosting to activate it

لینک به ارسال

به سرور بگید mb_strlen() رو براتون فعال کنه

فعال کردنش از طرف شما بعیده ممکن باشه

لینک به ارسال

دوست عزیز لطفا اسپم ندید و صبر داشته باشید

اینجا همه تاپیک ها پاسخ داده میشن

شما قبل ایجاد مشکل چه تغییری داشتید؟

افزونه ای نصب کردید؟ پوسته تغییری داشته؟ بعد بروزرسانی بود؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...