رفتن به مطلب

ساخت این فایلها ؟

پست های پیشنهاد شده

مجدد ا سلام علیکم / یه در خواست دارم / همونطور که میدونید وقتی فایلی رو دانلود میکنیم ، به همراه اون چند تا فایل دیگه هم دان میشوند که پس از کلیک بر روی آنها ، به سایتی وارد میشود ! این فایلها رو چطور می سازند ؟

لینک به ارسال

منظورتون متوجه نشدم شما چه فايل دانلود ميكنيد و نمونه قرار بديد تا بهتر راهنمايي كنيم

لینک به ارسال

سلام يك دونه از همون فايل هايي رو كه ميگين بردارين

روش كليك راست كنيد !‌ برين رو properties بعد حالا تو اين صفحه كه باز ميشه برين توي تب web document توي اين تب 2 جا داره واسه واردكردن :

url: كه آدرس مكاني كه ميخواي تا بازش كردن نمايش بده رو ميزني !‌ گزينه پاييني هم فك كنم مال كليد كوتاه هست كه none بزارين بهتره !‌

اسم اصلي فايل رو هم كه با ي rename ساده ميشه عوض كرد !‌

ویرایش شده توسط RedPlus
لینک به ارسال

الان من یک یک سند خام تکست text ایجاد کردم و فرمتش رو تغییر دادم به url / و روش رایت کلیک کردم و propertice رو زدم اما خبری از تب web document نبود / دقیقا چطور باید بسازمش؟ از پاسخ هایی که میدی ممنونم !

لینک به ارسال

اينا شرت كات هستن !‌واسه ساختشون هم از فرمت url. بايد استفاده كنيد !‌

اينا شرت كات هستن !‌من خودم هم تا حالا درست نكردم ! ولي شما بيا داخل همون فايل تكست اينا رو بزار

[InternetShortcut]
URL=http://www.google.ir/
IDList=
HotKey=0
IconFile=C:\WINDOWS\system32\SHELL32.dll
IconIndex=23
[{000214A0-0000-0000-C000-000000000046}]
Prop3=19,2

و ذخيره كن !‌ اين كد بايد داخلش باشه !‌

به جايgooglwe.ir ادرس خودت بزار !‌

لینک به ارسال

با مرورگر ie سایت مورد نظر را بازکنید و روی Favorites بزنید بعد از طریق درایو c پوشه Favorites را جستجو کنید شرت کات ساخته شده را کپی کنید کنارهر فایلی که می خواهید و زیپش کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...