رفتن به مطلب

مشکل وردپرس با فعال کردن suphp

پست های پیشنهاد شده

سلام نمیدونم چرا وقتی suphp را در سرور فعال میکنم

توی کل صفحات حتی پنل مدیریت وردپرس بالایی هدر ده بیست خط کد های مختلف اضافه میشه

و با غیر فعال کردن suphp این مشکل حل میشه

مشکل از چی میتونه باشه ؟

لینک به ارسال
منظور شما از suphp این سایت هست http://www.suphp.org ؟
خیر

suphpرا در سرور فعال میکنند برای امنیت بیشتر که دیگه لازم نباشه سطح دسترسی بعضی فایل ها رو دستی به 777 و 666 تغییر داد

خطاها رو هم اینجا کپی کنید تا بررسی بشن.

تو ارور ها به پلاگین ها و قالب گیر داده با حذف پلاگین ها و تغییر قالب باز رفع نمیشه

در نتیجه به پلاگین و قالب اصلا ربط نداره - اما نمیدونم چرا این سرور با ویبولتین اصلا مشکلی نداره اما وردپرس داره بازی در میاره

ویرایش شده توسط ARYACLUB
لینک به ارسال

مثال ارور مثل

Notice: Undefined index: cperpage in /home/xxxx/domains/xxxx.com/public_html/wp-content/themes/xxxx/functions.php on line 305 Notice: Undefined variable: output in /home/xxxx/domains/xxxx.com/public_html/wp-content/themes/xxxx/functions.php on line 375 Notice: Undefined variable: fix_tag in /home/xxxx/domains/xxxx.com/public_html/wp-content/themes/xxxx/functions.php on line 376 Notice: Undefined variable: showdot in /home/xxxx/domains/xxxx.com/public_html/wp-content/themes/xxxx/functions.php on line 377 Notice: Undefined variable: more_tags in /home/xxxx/domains/xxxx.com/public_html/wp-content/themes/xxxx/functions.php on line 380 Notice: Undefined variable: more_tags in /home/xxxx/domains/xxxx.com/public_html/wp-content/themes/xxxx/functions.php on line 383 Notice: Undefined variable: more_tags in /home/xxxx/domains/xxxx.com/public_html/wp-content/themes/xxxx/functions.php on line 386 Notice: Undefined variable: post in /home/xxxx/domains/xxxx.com/public_html/wp-content/themes/xxxx/functions.php on line 395 Notice: Trying to get property of non-object in /home/xxxx/domains/xxxx.com/public_html/wp-content/themes/xxxx/functions.php on line 395 Notice: Undefined variable: post in /home/xxxx/domains/xxxx.com/public_html/wp-content/themes/xxxx/functions.php on line 395 Notice: Trying to get property of non-object in /home/xxxx/domains/xxxx.com/public_html/wp-content/themes/xxxx/functions.php on line 395 Notice: Undefined variable: mlink_title in /home/xxxx/domains/xxxx.com/public_html/wp-content/themes/xxxx/functions.php on line 395

لینک به ارسال

میشه بفرمایید چطور براتون رفع کردن تا اگه کاربر دیگه به این مشکل ب رخورد راهش رو بدونه

بعد اینکه تمام این ارور ها از فایل functions.php یک قالب بوده که در هاست بوده

لینک به ارسال

دوست عزیز از اون فایل نبود همون جور که گفتم

هر کدوم از ارور ها رو رفع و تغییر میدادم ارور هم تغییر میکرد

اول پلاگین ها بود - که همه را حذف کردم

بعد به قالب گیر داد که قالب های دیگه را تست کردم

دقیقا نمیدونم مشکل از کجا بوده

اما اپاچی 2.4 / PHP 5.3 / mysql5.5 اپدیت کردم و کاملا کانفیگ کردم

suphp را مجدد فعال کردم

ضمنا کل وردپرس را دستی فایل هاش رو جایگزین کردم

پیشنهاد میکنم در اینطور مواقع حتما برای محکم کاری از پنل وردپرس و

بخش اتوماتیک جایگزین کردن فایل ها رو انجام ندند

ویرایش شده توسط ARYACLUB
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...