رفتن به مطلب

تغییر slug دسته بندی فقط برای یک دسته خاص

پست های پیشنهاد شده

سلام

همون طور که میدونید در وردپرس دسته ی مثلا category1 و زیر دسته ی اون به صورت site.com/category/category1 و site.com/category/category1/subcategory نشون داده میشه.

من توی سایتم تعداد زیادی دسته بندی دارم. حالا میخواستم یک دسته جدید با چندین زیردسته براش ایجاد کنم منتهی میخوام برای این دسته جدید و زیر دسته های اون به جای کلمه category توی URL کلمه magz جایگزین بشه.

دوستان توی سایر دسته بندی ها نمیخوام category slug هیچ تغییری کنه چون همه دسته بندی ها توی گوگل ایندکس شدن و کمی پر دردسر میشه..

ویرایش شده توسط kavirdarkavir
لینک به ارسال

اگه میخواین اینطوری بشه:

site.com/magz/category1/subcategory

باید در پیشخوان > تنظیمات > پیوندهای یکتا توی قسمت مبنای دسته اینو بزارید:

magz

به دلیل اینکه دارید مبنای دسته رو تغییر میدین اوایل از طرف گوگل ارور 404 میده دسته اما کم کم درست میشه.

خودتون هم میتونید به صورت دستی توی گوگل تغییر ش بدین.

لینک به ارسال

اگه میخواین اینطوری بشه:

site.com/magz/category1/subcategory

باید در پیشخوان > تنظیمات > پیوندهای یکتا توی قسمت مبنای دسته اینو بزارید:

magz

به دلیل اینکه دارید مبنای دسته رو تغییر میدین اوایل از طرف گوگل ارور 404 میده دسته اما کم کم درست میشه.

خودتون هم میتونید به صورت دستی توی گوگل تغییر ش بدین.

این تنظیمی که فرمودید به همه دسته ها اعمال میشه. در حالی که من میخوام فقط به دسته های خاصی اعمال بشه نه به همه دسته ها.

لینک به ارسال

یعنی شما میخوای برای یک سری دسته خاص یک ریرایت جدید اعمال کنید؟ همچین چیزی؟

لینک به ارسال

این افزونه رو بررسی کنید:

http://wordpress.org/plugins/advanced-permalinks/

ظاهرا این افزونه توی نسخه های جدیدش امکان تغییر permalink فقط برای یک دسته خاص رو نداره.

همبن الان افزونه ای پیدا کردم که تغییر توی هر صفحه، هر پست و هر دسته بندی باهاش براحتی ممکنه:

http://wordpress.org/plugins/custom-permalinks

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...