• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
nimait70

مشکل راست چین بودن عکس های وسط چین در قالب

18 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت تمامی کاربر های عزیز

دوستان قالبی که روی وبسایتم نصب کردم تمامی عکس هایی که در ویرایشگر وسط چینشون کرده بودم راست چین نمایش میده...فایل style.css هم نداره...چند فایل css داره که واستوم ضمیمه میکنم...

در فایل base.css این قسمت :

img.aligncenter{
margin: auto;
}

رو ویرایش کردم و به :

img.aligncenter {
float:none;
display:block;
margin:5px auto;
}

هم تغییر دادم، اما باز هم تغییری مشاهده نشد...ممنون میشم اگه کمک کنید...

css.zip

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پيش نمايش آنلاين اگه ميشه !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پیش نمایش آنلاین فعلا ندارم دوست عزیز...رو لوکال نصبه...اما تمامی فایل های css رو ضمیمه ی پست اول کردم! فکر کنم فایل مربوط به این قضیه، base.css باشه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کنار عکس (ن روی عکس) موس رو نگه دار و دوبار بزن بذار عکس سلکت بشه و بعد وسط چین کن ببین میشه !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عکس وسط چین هست...با قالب های دیگه هم مشکلی نداره...تو کد html ش هم center هست ...هر چی هست بر میگرده به تنظیمات css...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لطفا دوستان کمک کنید...

میشه قالب رو بدید ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لطفا دوستان کمک کنید...

روی یه هاست رایگان آپ کنید تا بشه کمک کرد بهتون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این قالب طوری استایل داده شده که عکس ها تو مطالبش حتما میبایست با کلاس وسط چین شده باشند(class="centered") تا اون رو تو پیش نمایش وسط چین نشون بده. اگه با style وسط چین باشه عکس(align="center")، اون رو راست چین نشون میده. منم تو مطالبم تمامی عکسهام رو با style وسط چین شده و همچنین ویرایشگرم هم به طور پیشفرض این کار رو انجام میده. اگه بشه کاری کرد که با align="center" هم همین طور نمایش بده عالی میشه...

میشه قالب رو بدید ؟

واقعیتش قالب رو من از یک سایتی خریداری کرده ام اورجینال، اخلاقی نیست آپلودش کنم...خودش هم ایمیل هاشو جواب نمیده تا پشتیبانی بده بهم...اما عکس میذارم واستون...

روی یه هاست رایگان آپ کنید تا بشه کمک کرد بهتون.

اسکرین شاتشو میذارم واستون...

عکس شماره 1 با style="text-align: center نوشته شده که راستچین هست کلا اما عکس شماره 2 که با class="centered" دستکاریش کردم همانطور که ملاحضه میکنید کاملا وسط چین شده...فایل های css هم در پست اول قرار داده شده در صورت لزوم میتونید اون رو هم بررسی کنید...ممنونم

post-981-0-60651600-1381663823_thumb.jpg

post-981-0-51271500-1381663838_thumb.jpg

ویرایش شده در توسط nimait70

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر آنلاین میبود بهتر میشد کمک کرد

چون میشد خروجی نهایی رو تست کرد

چون با کد پست اول باید وسطچین بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پیش نمایش آنلاین :

http://vcbt.ir/%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-lucky-you-2007/

2 عکس در این پست قرار داره که با اضافه کردن این کد ها :

p img.alignnone { margin: 5px auto; width: auto; }
.size-full {
margin:5px auto;
}

عکس اصلی راست چین میشه اما عکس مربوط به IMDB نمیشه...باید دستی کدشو تغییر داد. اگه میشد یه کاری با قالب کرد که خودش بتونه وسط چینش کنه خیلی عالی میشد...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز مشکل این تایپیک جاری با این یکی متفاوته ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز مشکل این تایپیک جاری با این یکی متفاوته ؟

خیر اما اول این تاپیک رو مطرح کرده بودم که جوابی نگرفته بودم احساس کردم که تاپیک رو تو بخش قالب نباید مطرح میکردم برای همین یک تاپیک جدید در بخش CSS ایجاد کردم. یک مشکل هم که با کمک شما در تاپیک قبلی حل شد...

اما یک مشکل دیگه دارم که هنوز حل نشده...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان مشکل توی اون تاپیک مطرح شده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظور این بود که مشکل چی بود؟ :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان مشکل توی اون تاپیک مطرح شده؟

پیش نمایش آنلاین رو مشاهده بفرمایید :

http://vcbt.ir/%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-lucky-you-2007/

عکس imdb رو ملاحضه بفرمایید که راست چین هست...در صورتی که در ویرایشگر وسط چین قرار داده شده مثل عکس اصلی فیلم...مشکل اینجاست که چرا در نمایش وسط چین نشون نمیده این نوع عکس هایی که در پوشه ی uploads قرار ندارند و برای نمایش لینکشون در بخش قرار دادن تصویر قرار داده شده؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عکس اول اگر منظورتون هست، اصلا وسط چین نشده

حتی تگ p یا کلاس وسط چینی رو هم نداره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری