رفتن به مطلب

استفاده از دکمه CSS در نوشته ها

پست های پیشنهاد شده

سلام شرمنده ها سوال زیاد میکنم

من یه دکمه دانلود کردم از جایی که گفته CSS هست و مثلا حجم فایل رو نشون میده و ...کاری نداریم

اما هیچ آموزشی برای استفاده ازش نداره داخلش یه فولدر هست که چندتا فایل توشته که به نظر میرسه فونت و ... هست

من چطوری میتونم از اینا استفاده کنم ؟؟ اصلا یه آموزش درست برای استفاده از کدها CSS نیست

کل فولدر و فایل هاشو توی هاست آپلود کردم اما دیگه بقیه شو نمیدونم :D

خواهشا طوری توضیح بدید که من هیچی بلد نیستم ممنون

لینک به ارسال

سلام اين فايل ها داراي اين 3 تا چير اصلي هستند !‌

صفحه hmtl - فايل css - فلدر عكس ها و فونت ها !‌ حالا چون كلاcssهست پس عكس ندارن !‌

شما اول همه ميري فايل css رو كپي ميكني و به فايل هاي قالبت اضافه ميكني ! ي فلدر درست كني در قالبي با نام css وداخلش بريزي بهتر !‌

حالا توي هدر سايتت بايد css رو معرفي كني كه با اين كد :

<link rel="stylesheet" href="css/cssbutton.css">

آدرس دهي خودت ديگه با هر نامي يا فولدري كه ريختي درست كن !‌

حالا وارد فايل html ميشي و كلاس button رو كه ميخواي برميداري فقط و كپي ميكني هر جا قالب كه نياز داري ! به همين سادگي !‌

البته اگه بخواي از طريق وردپرس داخلش مقدار دهي كني بايد از زمينه هاي داخواه استفاده كنيد !‌كه اموزشش داخل انجمن هست

لینک به ارسال

البته اگه بخواي از طريق وردپرس داخلش مقدار دهي كني بايد از زمينه هاي داخواه استفاده كنيد !‌كه اموزشش داخل انجمن هست

ممنون اما منظور من این نبود منظور من استفاده از این دکمه داخل پست ها بود نه تو هدر و ...

که توی وردپرس 98 گفته باید از زمینه دلخواه استفاده کنی اما یه تیکه از صحبت هاش رو نمیفهم و اون اینه :

ابتدا کد زیر را در اول هر فایلی که میخواهد زمینه دلخواه استفاده کنید قرار دهید :

این فایل یعنی کدوم فایل ؟؟ همینو توش موندم

لینک به ارسال

ممنون اما منظور من این نبود منظور من استفاده از این دکمه داخل پست ها بود نه تو هدر و ...

که توی وردپرس 98 گفته باید از زمینه دلخواه استفاده کنی اما یه تیکه از صحبت هاش رو نمیفهم و اون اینه :

دوست عزیز اول باید استایل رو در هد فراخوانی کنید!

بعدش هر جایی از صفحه که خواستید کد html رو بزارید!

همین.

این فایل یعنی کدوم فایل ؟؟ همینو توش موندم

شما باید تو single.php بزارید.

ویرایش شده توسط alireza.nh
لینک به ارسال

ببين اون خط حتما بايد تو هدرت باشه مگر نه فايل css فراخواني نميشه :mellow: و استايل نميگيره button !

بعد هم سعي كنيد مشكلتون پس درست مطرح كنيد !‌ ولي همه كارايي كه گفتم اخر بايد انجام بدين !

لینک به ارسال

والا من حسابی گیج شدم

اصلا یه کار میکنیم آقا این لینک رو شما ببینید :

دکمه دانلود

خوب وقتی اینو دان کردم به قول دوستمون همینا بود توش :

صفحه hmtl - فايل css - فلدر عكس ها و فونت ها !‌ حالا چون كلاcssهست پس عكس ندارن !‌

به همراه فونت و ...

شما اول همه ميري فايل css رو كپي ميكني و به فايل هاي قالبت اضافه ميكني

خوب با توجه به صحبت های دوست بعدی مون منظورتون باید single.php باشه یعنی برم تهش اضافه کنم دیگه ؟ خوب کردم

میمونه این قسمت :

@font-face {

font-family: "bkoodak";

src: url("Files/css/1/styles/BYekan.eot?iefix") format("eot"), url("Files/css/1/styles/BYekan.ttf") format("truetype");

که من تو پوشه files با این فولدر ها که میبینید دادم و توی ویرایشگر آدرس رو اینطوری زدم نمیدونم باید آدرس رو چطوری بزنم اینم راهنمایی کنید ممنون میشم

خوب بعدش رفتم تو فایل های Header و تهش این کد رو اضافه کردم با این شکل :

<link rel="stylesheet" href="Files/css/1/styles/global.css">

اما نشد

گفتم میخام از زمینه دلخواه استفاده کنم شماها فکر کنم اشتباه منظور من رو گرفتید من میخام از این دکمه در پست هام استفاده کنم نه تو هدر و ... چیزی که توی وردپرس 98 میگه با چیزی که شما گفتید یکم فرق میکنه

من گفتم شما فکر کنید من هیچی بلد نیستم قدم به قدم آموزش بدید خواهشا الان شما خودتونو بزارید جای من که میخاید از این دکمه در پست هاتون استفاده کنید چطوری میزارید تمام اون مراحلی که میرید رو بگید ممنون

لینک به ارسال

من بازم ميگم ! ابتدا فايل css دكمه رو برميدارن و اضافه ميكنيد به قالبتون !‌ بعد بايد فراخواني كنيد اين cssرو كه گفتم توي هدر با اون كدي كه دادم فراخواني ميكنيد !‌

بعد ميرين سربخت فايل html ! با ي نرم افزار editor بازش ميكيند و كلاس دكمه رو پيدا ميكنيد و كپي ميكنيد !

حالا چون ميخواي در ادامه مطلب نمايش بدي بايد اين كلاسي رو كه پيدا كردي توي single.php اضافه كني!‌ حالا جاش ديگه خودت هر جا دوس داشتي

ولي اخر هم بايد خودت ي دستكاري بكني تو استايل !‌ تمام !‌ديگه واضح تر اين نميشه !

لینک به ارسال

من بازم ميگم ! ابتدا فايل css دكمه رو برميدارن و اضافه ميكنيد به قالبتون !‌ بعد بايد فراخواني كنيد اين cssرو كه گفتم توي هدر با اون كدي كه دادم فراخواني ميكنيد !‌

بعد ميرين سربخت فايل html ! با ي نرم افزار editor بازش ميكيند و كلاس دكمه رو پيدا ميكنيد و كپي ميكنيد !

حالا چون ميخواي در ادامه مطلب نمايش بدي بايد اين كلاسي رو كه پيدا كردي توي single.php اضافه كني!‌ حالا جاش ديگه خودت هر جا دوس داشتي

ولي اخر هم بايد خودت ي دستكاري بكني تو استايل !‌ تمام !‌ديگه واضح تر اين نميشه !

بابا دست مریضا این برای شما و امثال شما که روزی صدبار دارن کار میکنند واضحه نه مال من که تازه کارم الان یکی یکی ایرادات رو میگم

و اضافه ميكنيد به قالبتون !‌

اولین ایراد در بیان همینه وقتی میگی قالب گل پسر قالب صدتا فایل توشه با پسوند PHP که اگه اون دوستمون نمیگفت single.php من عمرا متوجه میشدم شما از کجای جمله خودتون میفهمید که طرف باید بره اینجا کد رو بزاره ؟؟!!!

اين cssرو كه گفتم توي هدر با اون كدي كه دادم فراخواني ميكنيد !‌

ایراد بعدی

header توش پره کده آخه برادر من کجای این روباید واردکنم

همون پرونده ای که گفتید که single.php باشه وقتی نگفتید کجا من رفتم تهش اضافه کردم دیدم یه سری کد به قالبم اضافه شده آخه مرد مومن کجاش باید این رو اضافه کنم ؟؟ از کجای حرف شما میشه این رو فهمید ؟

و كلاس دكمه رو پيدا ميكنيد و كپي ميكنيد !

کلاس دکمه دیگه چیه ؟؟ :) اینم یه ایراد مرد مومن من گفتم تازه کارم زیر دیپلم حرف بزن

حالا چون ميخواي در ادامه مطلب نمايش بدي بايد اين كلاسي رو كه پيدا كردي توي single.php اضافه كني!‌

اینم یه صحبت تخصصی دیگه ؟!!!

mpozoghzv519pa775j6p.png

اینم ببینید که اینا چیه ؟؟

لینک به ارسال

ببنيد شما ي جوري ميگيد من زورم مياد انگار درست بگم !‌

اگه اونطوري كه شما دوست داري بخوام بگم بايد براتون يك كلاس بزارم html-css رو هم يادتون بدم ي وقت به مشكل بر نخوريد خدايي نكرده !‌

شما به جايي كه ميشتي واسه من دليل مياوردي كه من بد توضيح دادم ي سرچ ميزدي تو گوگل كلاس بندي توي css سرچ ميكردي هم ي چيز ياد گرفته بودي هم الان مشكلت حل شده بود !‌

تصوير اخرتون زمينه دلخواه ديگه !‌ اگه زمينه دلخواه درست كردين نام اين جا بايد باشه ! جلوش مقدار ميدين !

لینک به ارسال

ببنيد شما ي جوري ميگيد من زورم مياد انگار درست بگم !‌

اگه اونطوري كه شما دوست داري بخوام بگم بايد براتون يك كلاس بزارم html-css رو هم يادتون بدم ي وقت به مشكل بر نخوريد خدايي نكرده !‌

شما به جايي كه ميشتي واسه من دليل مياوردي كه من بد توضيح دادم ي سرچ ميزدي تو گوگل كلاس بندي توي css سرچ ميكردي هم ي چيز ياد گرفته بودي هم الان مشكلت حل شده بود !‌

تصوير اخرتون زمينه دلخواه ديگه !‌ اگه زمينه دلخواه درست كردين نام اين جا بايد باشه ! جلوش مقدار ميدين !

واقعا دور از انصافه!

جناب redplus به این خوبی راهنمایی کردن اونوقت....! :mellow:

بد نیس یه سر به قوانین انجمن هم بزنید!

لینک به ارسال

خیر سرم فایل رو دادم که خودتونو بزارید جای من هر کاری میکنید مو به مو بگید تا انجام بدم شما 1 بار درست بگی دیگه برای این جور مسائل دستم میاد اما کو توضیح واضح !!!

جناب redplus به این خوبی راهنمایی کردن اونوقت....! :mellow:

بد نیس یه سر به قوانین انجمن هم بزنید!

خواهشا شما دیگه نگو به این خوبی | اون طور گفتن مال کسیه که قبلش یه سری مقدمات رو رفته باشه نه مثل من که صفرم

لینک به ارسال

به فرض شما درست بگين !‌ به فرض .... !‌يعني تو تخيلاتت فرض كن خوب !‌

دكمه گذاشتي كه گذاشتي !‌ من از كجا بدونم كه بگم كجا قالب اضافي كني وقتي قالبت هم نميدونم چيه !

مشكل ديگه از بنده نيست ! شما خودت از صفري در بيار !من از اين مبتدي تر نميتونم بگم !‌ شما اگه اين قدر هم نميدونيد سايت چطوري زدين !؟‌اگه هم خودتون نزديد

ي پشتيباني داره نه ؟!‌

لینک به ارسال

دوستان خیلی خوب راهنمایی کردن

از قدیم گفتن از تو حرکت از خدا برکت!

کمی هم تلاش کنید تا ماهیگیری رو یادبگیرید. هدف این انجمن هم همین هست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...