Hassan Hesampour

مشاهده برگ های سایت

15 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

ببخشید توی هاست جایی وجود داره که بشه صفحات سایت رو مشاهده کرد ؟ مثلا ببینیم چند تا صفحه داریم و یه سری اسکریپت بذاریم داخل برگه ها ؟

دوستان عزیز منظورم توی پیشخوان نیستا ، هاست رو میگم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه - مگر به ازای هر پست یک فایل سینگل ایجاد میشه؟

برای این کار می تونید از دیتابیس کوئری بگیرید با شرط post - publish

چه اسکریپتی؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر نمی کنم بشه. چون تابع داره یه سری مقدار از بانک می خونه طبق ساختار page.php شما نشون میده.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واسه درگاه پرداخت پارس پال یه کلید پرداخت ساختم ، آخرش اسکریپتشو میده ، اسکریپت هم توی صفحات جواب نمیده ، یعنی وقتی اسکریپت رو میذارم توی قسمت متن نوشته ، یهو پاک میشه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واسه درگاه پرداخت پارس پال یه کلید پرداخت ساختم ، آخرش اسکریپتشو میده ، اسکریپت هم توی صفحات جواب نمیده ، یعنی وقتی اسکریپت رو میذارم توی قسمت متن نوشته ، یهو پاک میشه

چرا از اسکریپتش استفاده می کنید ؟

افزونه پارس پال رو نصب کنید کارتون راحت تر میشه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در ضمن کد اسکریپتی که در سایت پارس پال بهتون میده رو در قسمت دیداری بزارید حذف میشه اما در قسمت متن بزارید حذف نمیشه.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه ها کلید پرداخت ندارند

بله ممنون از لطفتون اما توی قسمت متن هم که میذارم ، همون تکه کد اسکریپت رو توی صفحه نشون میده ، هیچ اطلاعاتی از درگاه پرداخت نشون نمیده

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اتفاقا افزونه پارس پال کلید پرداخت داره !

به سایت های من نگاه کنید. تمامی پرداخت های سایت بنده با افزونه پارس پال ساپورت میشه.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میشه بگید دقیقا از کدوم افزونش استفاده میکنید ؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه فروش فایل برای وردپرس پارس پال.

آموزش در این زمینه زیاده با یه سرچ ساده می تونید ببنید. در خود سایت پارس پال هم آموزش هایی قرار داده شده. پشتیبانیشون هم خیلی سریع جواب تیکت هاتون رو میدن. هرجا مشکل داشتید بنده هم در خدمتم.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان میخوام این تکه کد رو بذارم تو نوشته ، نمیشه ، چون اسکریپت هست جواب نمیده ، بنظرتون چیکار کنم ؟

<script language="javascript" type="text/javascript" src="http://www.parspal.com/xContext/Component/Buttons/?UI=c665da0b51be409e8e1d3478ebaa9eb7&BID=13658&
AID=0DA27F10C1D200BBBBBDEAB7A97AB1D2CFC24B5B&Mode=1" > </script>

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سایت منم فروشگاهی نیست که بخوام چیزی رو بفروشم ، اون افزونه پرداخت به ازای دانلود واسه سایت هایی خوبه که کاربرا میتونن چیزی رو دانلود کنن

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پارس پال یه افزونه دیگه ای داره که این نیاز شما رو بر طرف می کنه. و کاربرا حتی می تونند چندین مورد رو انتخاب و در نهایت از طریق سایدبار سایتتون وجه رو واریز کنند.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کدوم افزونه ؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به صفحه زیر مراجعه کنید :

افزونه های پارس پال

همونطور که مشاهده می کنید 4 افزونه برای وردپرس وجود داره. تا اونجایی که من فهمیدم از نیاز شما فکر می کنم

افزونه‌ی سبد خرید آسان پرداز وردپرس

مناسب شما باشه.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری